Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lan cok degil biraz sansimiz olsun

Yorum Yap

gs mersin ma??nda antep ve konya ma??nda zorland??? kadar zorlanmaz
      hatta ?ok kolay bir galibiyet al?r
      mersinin savunma hatt? gsnin tam istedi?i gibi
      ?ok a??k veriyorlar a??r oyunculardan kurulu arkaya sarkmak kolay
      h?cumu iyi olsada farketmez
      en az 3-1 biter o ma?
      mersin ma??ndan puan kayb? beklemeyin
      belki gen?ler ma?? ondan da pek umudum yok
      zaten o da olmazsa kendi i?imizi kendimiz g?rece?iz

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ke?ke elimde teknolojik imkan olsa da, konyasporun h?cuma nas?l "??kamad???n?" tek tek g?sterebilsem. Utan?r insan lan, namussuzluk diz boyu.
        Tak?m tak?m olsa ilk yar? ma? 4-0 d? ama b?yle s?g?rl?klar sadece bunlar?n ma??nda olur
        S???rl?k de?il, ayn? ?ey antep ma??nda da oldu. Alt?nda art niyet arar?m. Ben ki hi? sevmem inanmam b?yle ?eylere.
        O konuda hakls?n abi bu ligin temiz olduguna bende inanm?yorum

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          [ATTACH]6960[/ATTACH]

Bu yosmalar?n b?t?n ma?lar?nda ?aibe var,sak?n bel alt? vuruyor demeyin,ka??r?lan bir gol sonras? bu haraketi yapan bir adam?n rakip tak?ma gol pozisyonu buldugunda atacag?n? kim s?yleyebilir
          bi pozisyon da kenan kaleci ile kar?? kar??ya kalacakken hasan kabze arkadan geldi kenan'? itti ve pozisyon bozuldu goll?k pozisyon kalecide kald?

Yorum Yap

Yar?n Fener yensin aga, beyo?lu yosmalar?n?n ?st?nde bask? olur. Fenerin puan kaybetmesi bizimde dengemizi bozar.

Yorum Yap

Dususte olan cincon ali durust ve abdulrahim albayrak'in yonetime geri donmesi ile turlu oyunlar dolaplar donmuyor degil.Sikeyi bu ulkeye getiren takim cincondur ve hic cekunmeden her turlu sikeyi yaparlar.Nasil olsa sahaya yansimamis derler.

Yorum Yap

Akl?m halen daha ilk yar?daki 4 tane y?zde y?zl?k gol pozisyonlar?nda abi hangini at?caks?n yaa adamlar hayat?nda bu kadar bo? alan ve pozisyon bulamazs?n

Yorum Yap

Bunca yap?lan ?eye Allah cezalar?n? verecek insallah, allah yardimcimiz olsun

Yorum Yap

Galatasaray Sicil Kurulu Ba?kan? Serdar Eder'in, Sivasspor ile T?rk Telekom Arena Stad?'nda oynanan kar??la?mada R?za ?al?mbay'a "Kap?c?n?n ?ocu?u" diyerek hakaret etti?i iddialar? ortal??? kar??t?rd?.

Serdar Eder, Galatasaray - Sivasspor ma?? s?ras?nda R?za hocaya "Kap?c? ?ocu?u", "Tak?m? Galatasaray'a kar?? bilerek b?yle sert oynatt?r?yor" gibi laflarla birlikte k?f?r etti. Hemen ?n taraf?nda da R?za hocan?n k?z?, damad? ve akrabalar? vard?. R?za ?al?mbay'?n k?z?, Eder'in s?zlerine dayanamay?p arkas?n? d?nerek "Sen ne bi?im konu?uyorsun, o benim babam" diyerek tepki g?sterdi. Serdar Eder'in, ?al?mbay'?n k?z?na cevap vermesi ?zerine bu kez olaya R?za hocan?n damad? da dahil oldu. Ki?iler aras?nda s?zl? tart??ma ya?and?, sonra da araya girenler sayesinde ortam sakinle?tirildi.
                    Bunlar? unutmaz in?allah R?za Hoca

Yorum Yap

Ma?? rahat al?rlar diye izlemedim ama ?zetten g?rd???m kadar?yla iki duran top d???nda pozisyonlar? yok heriflerin. Mersin ve Cavcav'?n k??? ba?? oynamazsa Gen?ler ma??nda puan kayb? ya?amalar? muhtemel.

Yorum Yap

Aslı Eren Cakir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ma?? rahat al?rlar diye izlemedim ama ?zetten g?rd???m kadar?yla iki duran top d???nda pozisyonlar? yok heriflerin. Mersin ve Cavcav'?n k??? ba?? oynamazsa Gen?ler ma??nda puan kayb? ya?amalar? muhtemel.

De Marke ?@demarkesports 15 Mar
                        ?lhan Cavcav: "Ben 37 senedir ba?kan?m. Galatasaray'la oynad???m ?o?u ma?? kazand?m ama ben ?ampiyon olam?yorsam Galatasaray ?ampiyon olsun"

Yorum Yap

gen?ler antepin de konyan?nda h?zl? ??k?p bitiremedi?i ?u pozisyonlar? bitirebilir.ben baya umutluyum o ma?tan.

Yorum Yap

Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bunca yap?lan ?eye Allah cezalar?n? verecek insallah, allah yardimcimiz olsun
                            adamlarin 17 sampiyonlugu var cogu saibe ilahi ceza meza cektiklerinide g?rmedim.. Fenere olan oldu bi kac kere

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ImageUploadedByTapatalk1431116436.662074.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  16.4 KB

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

De Marke @demarkesports 15 Mar
                                ?lhan Cavcav: "Ben 37 senedir ba?kan?m. Galatasaray'la oynad???m ?o?u ma?? kazand?m ama ben ?ampiyon olam?yorsam Galatasaray ?ampiyon olsun"
                                ??te bak oynamaya ba?lam?? bir taraflar? bunak herifin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X