Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    k?rm?z? diyen arkada?lar yandaki adam? da hesaba kat?yor mu ? b?lent ondan dolay? vermedi k?rm?z?y? muhtemelen.
    Ge?ti?i adam kaleci ve son adam. Oradan gelen yandaki oyuncu yeti?ene kadar topu yuvarlar yada s?rer gol? atar Chedjou'ydu san?r?m gelen topu elle de kontrol edemeyecek bir oyuncu. Orada ?al?m? att?ktan sonra bariz gol ?ans? var. Net k?rm?z?yd?.
    ??yle Burak. Adam onu ge?erken a??s? daral?cakt?. Yanda ko?an adam a??y? kapatabilirdi. Bilmiyorum bana ?yle geldi sanki

Zaten b?y?k ihtimalle senin d???nd???n gibi d???nd? ve o y?zden vermedi ama burada Muslera faul yapmasa Gs'li di?er oyuncunun gol? engelleme ihtimali yok gibi bir ?ey. Muslera'dan kurtarsa kendini ?ut ?ekti?i anda gol olacak kale bo? zaten. Oradaki oyuncu yeti?se bile ?utu ?eker gol?n? atar Ba?ak?ehir'li oyuncu.

Yorum Yap

Enver Cenk ?ahin bu hafta bizim buti?e geldi. Adam? gazlad?m hafta sonu ba?ar?lar filan diye. Hangi tak?ml?s?n muhabbeti ge?ti i?te Be?ikta?l?y?m dedim. Tamam o zaman dedi g?l?msedi ??kt?.

D?n de renkli arkada?larla kafa buluyordum; "Adama gaz? verdim yar?n a?z?na edecek" diye.

Harbiden adam att? gol?n?

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ma??n 50. dakikas?... Um?t'un gol?nden sonra ntvspor Hasan ?a?'a ba?land?. Hasan ?unlar? s?yledi:
        "Yar?n fb ve BE??KTA?'?n i?i ?ok zor. Gen?ler ivme yakalad?, Erciyes ise can derdinde...Biri 4 di?eri 3 puan geride olman?n stresini ya?ayacak. ?ampiyonluk yolunda ?nce oynaman?n avantaj? da bu. Ma??n?z? kazan?r arkan?za yaslan?rs?n?z."

Kimse de demiyor ki "Aga daha 40 dakika var. Skor da 5-0 de?il"

Ger?i benzer bir?eyi Ali Ece de s?yledi "Ba?ak?ehir geri d??t?yse ge?mi? olsun" diye... Ama olsun, Ali Ece bizden...

?ng?r?lerini ve seni seviyorum Hasan ?a? Ama bir?eyi unuttun: Gese bitti demeden bitmez
        evet hasan?n ?yle bi havas? var ger?ekten,2-0 ken ben de izledim musmutlu,g?zlerinin i?i g?l?yodu,i? bitti ?imdi fenerle Be?ikta? d???ns?n gibisinde.
        hele 2-2'den sonra ba?land?lar bi de o anki halini g?rmeliydiniz ?a? hasan?n,ben ?ok g?ld?m o haline

Yorum Yap

k?rm?z? diyen arkada?lar yandaki adam? da hesaba kat?yor mu ? b?lent ondan dolay? vermedi k?rm?z?y? muhtemelen.
          Ge?ti?i adam kaleci ve son adam. Oradan gelen yandaki oyuncu yeti?ene kadar topu yuvarlar yada s?rer gol? atar Chedjou'ydu san?r?m gelen topu elle de kontrol edemeyecek bir oyuncu. Orada ?al?m? att?ktan sonra bariz gol ?ans? var. Net k?rm?z?yd?.
          ??yle Burak. Adam onu ge?erken a??s? daral?cakt?. Yanda ko?an adam a??y? kapatabilirdi. Bilmiyorum bana ?yle geldi sanki

Zaten b?y?k ihtimalle senin d???nd???n gibi d???nd? ve o y?zden vermedi ama burada Muslera faul yapmasa Gs'li di?er oyuncunun gol? engelleme ihtimali yok gibi bir ?ey. Muslera'dan kurtarsa kendini ?ut ?ekti?i anda gol olacak kale bo? zaten. Oradaki oyuncu yeti?se bile ?utu ?eker gol?n? atar Ba?ak?ehir'li oyuncu.
          Evet tv kameras? yan?lt?yor. ?u a??dan bak?nca adam kendini kurtarsa gol? atar. stoperin o topu kesmesi m?mk?n de?il bu a??dan bak?nca.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Enver Cenk ?ahin bu hafta bizim buti?e geldi. Adam? gazlad?m hafta sonu ba?ar?lar filan diye. Hangi tak?ml?s?n muhabbeti ge?ti i?te Be?ikta?l?y?m dedim. Tamam o zaman dedi g?l?msedi ??kt?.

D?n de renkli arkada?larla kafa buluyordum; "Adama gaz? verdim yar?n a?z?na edecek" diye.

Harbiden adam att? gol?n?
            ?u golde en ufak bi katk?n varsa helal olsun sana

Yorum Yap

haftaya k.pa?a ile oynayacaklar

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gs fb daha ?ok puan kaybeder yeter ki biz kazanal?m
                Yemi?im derbileri anadoluda sa?ma sapan puan kay?plar? olmasa her t?rl? ?ampiyonuz ya. Gidip Bal?kesir'e puan b?rakt?k mesela.
                Abi derbileri kaybetmeyiz gibime geliyor ama di?er ma?larda kaybetme kredimiz bitti

Yorum Yap

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkada?lar nas?l onlarla bizim top?ular? koyasl?yorsunuz anlamad?m?
                  Bizim bel?ika d?n??? u?rayca??m?z bi evini bile yok!direk ankaraya gecerek yollarda s?r?n?yor bu ?ocuklar. Ailelerini bile g?remiyorlar.
                  Bizim dolays?yla bi ambians?m?z,atmosferimiz bile olu?muyo.
                  Sel?uk un att??? goldeki forseyi olcay ?nceden ingilterede yapt?..benim top?ular?m hepsindende iyidir nazar?mda..
                  Y?ld?ray kardesim
                  bende senin yorumunu anlayamad?m
                  20 y?ld?r ayn? laflar edilir
                  fb ve gs bile kendilerini bu kadar abartm?yor
                  kendi futbolcusunu bizim kadar k?t?leyen yoktur
                  gel gor ki y?llard?r ?s? o abart?lan tak?mlar g?t?r?yor demek m? abart?lm?yor
                  stad atmosfer eyvallahta bunlar bizim ger?eklerimizi de?i?tirmiyor
                  demba ba t?re oynad??? zaman ki sosa bunlar d???nda kac tane Cok kaliteli oyuncu var
                  defansimiz Serdar Franco ersan opare biz hala stad atmosfer diyoruz
                  stadsizliga paras?zl??a ragmen iyi geldik ama kadromuz yetersiz digerlerinden iyi demek filan ger?ek?i degil
                  bu olay?n tamamen kadro kalitesiyle alakal? oldu?unu d???nm?yorum,ayn? gs ilk yar?da hem avrupa'da hem ligde 4er 4er kovaya d?nmedi mi.Bug?n avrupa'da olsa yine ayn? ?ey olur,ama ligde nas?l buralara geldiler o da bence ligin ?zellikle bu seneki kalitesizli?inden kaynaklanan bi?ey.
                  demba ba,t?re,sosa diyosunuz,bizim en kaliteli 3 adam?m?z bunlar onlarda 3 adam saysan?z muslera,melo,sneijder dersiniz.
                  ersan-franco diyosunuz,adamlarda ?u an koray g?nter oynuyo o b?lgede,bug?n bizde olsa kadroya girebilir mi,tart???l?r.
                  adamlarda olcan ad?n sol bek oynuyo,bizde olcay?n sol bek oynamas? gibi bi?ey,forvetleri umut bulut,yani ?ok ilgin? bi durum var,kadro kalitesi filan de?il bu,en akla gelmeyen adamlar i? yapabiliyo onlarda.
                  ?sa kardesim
                  bazi b?lgelerdeki oyuncular cok ?nemli oluyor
                  defansin orta karar olur kalecin muhte?em olur a??klar kapan?r gsnin durumu bence boyle
                  10 numaran cok etkili olur hic olmad?k yerde olmad?k isler yapar tak?m? ta??r sneijder buna yak?n bir oyuncu fb alexle kac y?l y?r?d?
                  melo cok etkili
                  hic begenmesemde sevmesemde gol krali bir top?ular? var
                  bizde oyuna direkt etki edecek oyuncular hep belli kalitede
                  Omurga derler ya kaleci stoper orta g?bek ve forvet bu ?izgi cok iyi olmal?

Yorum Yap

R?dvan ve G?ntekin k?rm?z? de?il, oyuncu ?apraza gidiyordu sar? do?ru dedi.

Yorum Yap

Muslera'n?n pozisyonunu tart??maya gerek yok
                      Net k?rm?z? net

Yorum Yap

Gs daha trabzona falan gidecek. oy oy oy

Ho? bizde gidecez oraya

Yorum Yap

Bir futbolcu bos kaleye niye sut atmaz ya... Adam tutmus top s?r?yor bir de ayagindan aciyor hiyar agasi.

Ayagindan fazla acmasa o kadar yana dogru calim atmasi gerekmeyecekti daha kontrolll? gecebilirdi o zaman kirmizi kart g?r?rd? bence muslera. Hakemin eline koz verdi bu sekil denyo

Yorum Yap

Goal T?rkiye ‏@goalcomtr 2 dk.2 dakika ?nce SON DAK?KA! Ma? sonu TT Arena koridorlar?nda iki tak?m futbolcular? ve teknik heyeti birbirine girdi.

Yorum Yap

Derbiler filan degil
                              bugun Erciyes es es Rize Bal?kesir maclar?n? alsayd?k bambaska seyler konusurduk
                              derbiler s?k?nt?l? ama as?l s?k?nt? ligin en kotu tak?mlar?na karsi

Yorum Yap

?ok g?zel oldu bu sonu? bizim i?in. Yar?n kazan?rsak tekrar liderli?e y?kselece?iz.

Bu arada, son dakikada Muslera'ya verilen kart k?rm?z? olmal?yd? bana g?re. Bu da o pozisyonun videosu:
                                https://vine.co/v/O9V262r7KqQ

Bu arada, ma? 2-0 iken ?ok pis totem yapt?m ve tuttu. Bundan sonra da, o totemi yapmaya devam edece?im.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X