Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

"Emre Bel?zo?lu: Hakeme, "Allah sizi bildi?i gibi yaps?n" dedim, "Allah sizin belan?z? versin" ?eklinde anlad?." kesin "allah sizin belan?z? versin" demi?tir bu it...

Yorum Yap

Yar?n Karab?k e koymak ?art!!!

Yorum Yap

Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hahhaha Emre ??yle demi?:
        ''Hakemlere Allah sizi bildi?i gibi yaps?n'' dedim.
        Onlar da bana : '' Allah belan? versin dedi''...
        g?ntekin aktard? ?imdi
        Asl?nda ??yle oldu olay:

Emre: 'Ben hakemlere ?i?ek verecektim, bir bakt?m hakemler anama s?vd?! K?rm?z? kart? hakemler g?rmeliydi.'

Yorum Yap

?imdi gel de tak?ma k?z elinden geliyorsa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yabanci hakem ?art. ?art ki ne ?art !
            Yurt d???ndan Marcus Merk geldi, adam 2 senede be?ikta? d??man? oldu ??kt?
            bu sistem oldu?u s?rece uzayl? hakem gelse fark etmez..hatta yabanc? hakemler daha kolay tehdit edilip sat?n al?nabilirler..sistem bozuk..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hahhaha Emre ??yle demi?:
              ''Hakemlere Allah sizi bildi?i gibi yaps?n'' dedim.
              Onlar da bana : '' Allah belan? versin dedi''...
              g?ntekin aktard? ?imdi
              Asl?nda ??yle oldu olay:

Emre: 'Ben hakemlere ?i?ek verecektim, bir bakt?m hakemler anama s?vd?! K?rm?z? kart? hakemler g?rmeliydi.'

Emre: ''Hakemler Bana futbol fahi?esi dedi, ama yalan s?ylediler daha a??r laf? hak ediyordum. K?rm?z? kart? hakemler g?rmeliydi..''
              En son düzenleyen Tayfun Yazgan; 01-12-2014, 00:06.

Yorum Yap

Yok abi yabanci hakem gelsin bi halt yiyemezler. Goruyoruz elin herhangi bir avrupa takimi takir takir yeniyor febeyi kadikoyde.

Yorum Yap

Bu aksam itibari ile Besiktasimin maclari haric Tr'deki hic bir maci izlemem, Bjk-Fb macinda Mehmet Topal'in Demba Ba'yi haldur huldur indirmesine penalti vermeyen Huseyin Sabanci, bu aksam orta hakemin vermedigi penaltiyi, kendisi de 4 saniye dusundukten sonra verdi. Dunku Gayse macinda Ozgur Yankaya'nin ayak refleksinden sonra bu ulkede suna inandim, Fb Kadikoy'de maglup ettirilmez, hedef 1 milyon penalti ve bu sarisin kardesler, hep zirvede birakilir, yayin gelirleri kirilmadan bu komedi, bu sacmalik, bu satilik duzen hep gider. Besiktasima bosuma kizmisim ben! 89-90 yilindan beri futbol izleyen biri olarak, ulkemden nefret ediyorum, cumhurbaskanligindan tut en kucuk satilmis kurumuna kadar! Necip Uysal'a bile kizamiyorum lan Besiktasim iyi ki varsin!

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yok abi yabanci hakem gelsin bi halt yiyemezler. Goruyoruz elin herhangi bir avrupa takimi takir takir yeniyor febeyi kadikoyde.
                    O adamalr k?t? ma? y?netti?inde uefadan ceza olarak az ma? alacaklar?n? biliyorlar ama bizde olay farkl? oluyor

Yorum Yap

ulan ne pislik bi lig bu ya

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bo?una sevinmeyin hakem birazdan penalti uydurur gotundrn...
                        ..

Yorum Yap

ma??n ?zetini izliyorum ve ??ld?r?yorum arkada?.bu emre k?md?r ned?r yaa onun bunun ?iftle?me art??? lanet herif

Yorum Yap

Hedef 1 milyon penalt? ..

Yorum Yap

D?n 89' galatasaray Bug?n 90' fenerbah?e

FutbolunKatilleriT?rkHakemkeri tweet'i atan Gaziantepspor'un sa? beki Bar?? Yard?mc? bakal?m ka? ma? ceza alacak.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bo?una sevinmeyin hakem birazdan penalti uydurur gotundrn...
                                ..

Hahah evet ya eskisehirin ilk gol?nden sonra yazmistim bunu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X