Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye ve D?nyadan Transfer Haberleri ( 2014 - 2015 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cardozo'yu besleyecek adam yok bence,

Kendi ?abas?yla 10 tane atar en fazla.

Yorum Yap

Burkanu var Burkanu. Dunyaca unlu on libero Saka maka bunlar orta sahaya da daha 2-3 adam alirlar Berbat hale gelecekler haberleri yok.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Burkanu var Burkanu. Dunyaca unlu on libero Saka maka bunlar orta sahaya da daha 2-3 adam alirlar Berbat hale gelecekler haberleri yok.
        Yerli oyuncu var m? ki ?yle alabilecekleri ? Sanmam ben,unuttular bence.

Yabanc? zaten alamazlar heralde ka? yabanc?s? oldu bu salaklar?n ?

Yorum Yap

Zaten anlamadim, bu Halilhodzi? daha ?nce geldi basarisiz oldu gitti. D?nyada baska hoca kalmamis gibi neden yine bu hocayi getirdiler? Trabzonspor takimindan bu sene bir sey olmaz bence, ?ok fazla sayida oyuncu aldilar ve onlarin takim olmasi vs epey zaman alacaktir. Ayrica bu Halilhodzi? Ishak Dogan ve Sefa Yilmazi ka? kere izlemis olabilir ki bunlar bu oyunculara bu kadar para sa?iyor?

Yorum Yap

bug?n ??enmedim trabzonsporun t?m kap bildirimlerini a?t?m transfer bedelerine bakt?m bonservislerine bakt?m hepsini toplad?m 120 trilyon harcam?? t?rk paras?yla ?imdiye kadar ki transferlerine.

Yorum Yap

Lanzini 4.5m? ya gitmi?.
              Hep diyordum bizimkiler ?deme plan?nda anla?amam??t?r, vergi muhabbeti yalan diye.

Yorum Yap

Marko Marin ---------------------> Fiorentina.

Yorum Yap

ts uefadan bu sene sonu ceza alabilir. finansal fair play y?z?nden. 4 oyuncu gitmi? 18 oyuncu gelmi? -7m ? harcad?lar diyorlar bonservise. ?ok g?r?nm?yor gibi duruyor ama 18 futbolcunun maa?? ekstra y?k olarak binecek. tutmazsa bu tak?m ts ptt yolunda emin ad?mlarla ilerler.

Yorum Yap

Josue Filipe Pesqueira -----------------> Bursaspor.

Yorum Yap

Bir transfer d?neminde 18 futbolcu mu al?n?r lan gerizekal?lar.

Bu kadar adam alaca??na daha kaliteli 7-8 oyuncu al yapt???n transferler bari i?e yaras?n.

?ddia ediyorum ilk 5'e giremezler.

Yorum Yap

Eliaquim Mangala ---------------> Manchester City.

Yorum Yap

Kayserispor Kul?b?'nden transfer edilen profesyonel futbolcu Sefa Y?lmaz ile 4 (D?rt) y?ll?k anla?ma sa?lanm??t?r

2014-15 futbol sezonu i?in 2.880.000.-TL garanti ?cret ve 28.800.-TL ma?ba?? ?creti,
                          2015-16 futbol sezonu i?in 3.456.000.-TL garanti ?cret ve 28.800.-TL ma?ba?? ?creti,
                          2016-17 futbol sezonu i?in 3.744.000.-TL garanti ?cret ve 28.800.-TL ma?ba?? ?creti,
                          2017-18 futbol sezonu i?in 4.032.000.-TL garanti ?cret ve 28.800.-TL ma?ba?? ?creti ?denecektir.

Yaz?k ?u paralara...

Yorum Yap

4 y?lda sahaya ad?m?n? atmasa 14 milyon tl para alacak. 10 milyon tl'de bonservisine verdiler. Ma? ba??lar? da eklersen 30 milyon tl'ye yak?n maliyeti var. Bu nas?l bir transfer mant???d?r yaz?k

Yorum Yap

Shola Ameobi Newcastle => Gaziantep B.B. Muhammedle oynayacak ikinci ligte

Yorum Yap

Kolo Toure ----> Trabzonspor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X