Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig Anadolu Tak?m? Ma?lar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Trabzonun kaybetmesi hi?te iyi olmaz bence. O zaman stres Trabzon ?st?nde olur. Stresli ??kt?klar? bir derbiyi kazand?klar?n?da hi? hat?rlam?yorum ben.
    Ben tam tersini d???n?yorum.

E?er Sivasta yenemezse ?uan ve Trabzon 4. i?in kendisine 1 puan yeticek durumda olsa, Gs ninde deplesman performans?n? d???nd???m?zde bence en az o puan? Trabzon al?r.

Stress olay?na gelince Fener ma??ndaki stressden ve gerilim havas?ndan ?ok uzak Trabzon ?ok rahat oynayacaklar bence, as?l stresli sahaya ??kacak Galatasaray olacak.

Yorum Yap

rahat olurlarsa rahat yatarlar bence kaybetmesi cok daha iyi en azindan bir puan alirlar diye dusunuyorum cunku garantiye alsalar macin hakemine ne baski yaparlar ne de birsey

Yorum Yap

Aslı Gurkan Ozcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        5.de uefaya gidiyor bu sene ts yenerse fark ? 4 puan yapar ve fazla kasmaz haftaya bence yenilmesi iyidir
        4. olan daha az ?n eleme oynayacak. Bu bak?mdan Galatasaray ma?? Trabzon i?in ?nemli.

Yorum Yap

Sivas ve Trabzon gol atmas?nlar, gol de yemesinler art?k. Ma?lar b?yle bitsin ve Trabzon haftaya kesin kazanmak ya da puan almak zorunda ??ks?n sahaya. Bence en iyisi bu.

Yorum Yap

ayrica son iki hafta kala kasimpasa ile sadece 2 puan fark kaliyor bence hic ratah olamazlar haciosmanoglu yani baskanlari da trabzonu uefaya goturmek icin herseyini yapacaktir yoksa sezon sonu yolcudur abbas baglasan durmaz

Yorum Yap

Att? sivas.

Derken ayn? dakika i?inde Rize att?

1-1
              En son düzenleyen Kenan Yukseler; 04-05-2014, 18:21.

Yorum Yap

sivas yedi 1-1

Yorum Yap

sivasin atmasi kotu mu oldu iyi mi oldu bilemedim ama yine de puan farki daha az kalsaydi iyi olurdu simdi bakalim ts napacak 4 duncu olmak istermi yoksa yerini kasimpasaya biramamaktan korkup galatasaraya saldiracak mi bekleyip gorecegiz

Ben yazarken sivas yemis golu trabzon atmasin da

Yorum Yap

ts att? 2-2 90+

Yorum Yap

2-2 bitti.

Sent from my Lumia using Tapatalk

Yorum Yap

Trabzonspor son saniyede beraberli?i yakalad?. Sivas da berabere bitti, iki tak?m da e?it puanla girecek son 2 haftaya. Trabzon'a gs ile olan ili?kilerinden ?t?r? g?venmesem de, g?venmek istiyorum. Umar?m haftaya ?elme takabilirler gs'ye.

Yorum Yap

90+3 kadir att?. ts 2-2. h?cum hatt? bizden daha iyi ts'un. biraz ak?ll? transfer yapsalar kafaya oynarlar.

Yorum Yap

bursa - ts: 2-2
                            rize-sivas 1-1

bitti

Yorum Yap

Trabzon afedersiniz seve seve galatasaraydan puan almak zorunda art?k, olas? bir ma?lubiyette kas?mpa?a ve sivas galip bitirirse, trabzon 6. oluyor uefayada gidemiyor

kas?mpa?a trabzondan 2 li averajla ?st?n

Yorum Yap

bu son dakika golleri hic iyi olmadi herseye plan yapmislar gibi gorunuyor galatasarayin golu bu son iki macin son dkk goleri hic hayra alamet degil

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X