Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ge?en arsenal ma?lar?nda cam gibi bi link gelmi?ti o neydi ya

Yorum Yap

gece r?yamda ak sakall? dede bana bu harfleri s?yledi. taraftarium24.co/ch1.html

bende dedim ki dede b?rak bu harfleri bana iddia veya say?sal s?yle dedim. duman oldu.

var m? bu r?yay? yorumlayabilecek biri?

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı ?a?atay Utlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        uydu al?c?s?na biss key girebilenler i?in s?k?nt? yok hepsinde oldu?u gibi zdf de ma? yay?n?nda ?ifreye giriyor maalesef..uydu al?c?n?z?n biss keyi destekleyip desteklemedi?ini ??renmek i?in de al?c?n?n markas?n? google'a yaz?n bak?n en temizi o

Hem arsenal hem anderleht macini izlemi?tim ben zdfde sikinti yoktu biss ?ifresini biliyorsan yazarmisin?
        biss ?ifresi uydu al?c?s?na g?re de?i?iyor diye biliyorum ama yan?l?yor da olabilirim..sen en temizi markas?yla beraber google'a yaz at?yorum "goldmaster a1018 biss key" diye hem ?ifreyi girmede s?k?nt? ya?ayanlar i?in resimli anlat?mlar da var

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          uydu al?c?s?na biss key girebilenler i?in s?k?nt? yok hepsinde oldu?u gibi zdf de ma? yay?n?nda ?ifreye giriyor maalesef..uydu al?c?n?z?n biss keyi destekleyip desteklemedi?ini ??renmek i?in de al?c?n?n markas?n? google'a yaz?n bak?n en temizi o

Hem arsenal hem anderleht macini izlemi?tim ben zdfde sikinti yoktu biss ?ifresini biliyorsan yazarmisin?
          biss ?ifresi uydu al?c?s?na g?re de?i?iyor diye biliyorum ama yan?l?yor da olabilirim..sen en temizi markas?yla beraber google'a yaz at?yorum "goldmaster a1018 biss key" diye hem ?ifreyi girmede s?k?nt? ya?ayanlar i?in resimli anlat?mlar da var

Tmm saol.

Yorum Yap

Real Madrid ma?? sopcast:

sop://broker.sopcast.com:3912/254105
            sop://broker.sopcast.com:3912/172997

Yorum Yap

arkada?lar link yollar m?s?n?z?

Yorum Yap

sop://178.175.143.195:3912/253881

Yorum Yap

Beyler link varsa size zahmet banada atarm?s?n?z

Yorum Yap

?lke puan?m?z a??s?ndan Galatasaray'?n yenilmesini istemiyorum. Yenmesini de istemiyorum. Berabere bitsin. Berabere bitmiyorsa da Dortmund 9 tane ats?n [emoji2]

Yorum Yap

Ya her sop kanal?nda cannot access hatas? veriyor. a?abilen var m? linkleri?

Yorum Yap

Biskey sop falan uyuz oluyorum. Halbuki ben 13 disketle Windows 3.1 y?kleyerek Beyo?lu'nda alem yapan teknolojik adamd?m zaman?nda.

[emoji768]

Yorum Yap

Aslı Efe B?kmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ya her sop kanal?nda cannot access hatas? veriyor. a?abilen var m? linkleri?
                          ​DNS ayarlar?n? de?i?tir.

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bir ?ey diyeyim sop ne bilmiyorum. Bilenlere de uyuz oluyorum [emoji4]

[emoji768]

?stedin de ??retmedik mi a?abey ?zeline d???yorum ?imdi

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              sop://178.175.143.195:3912/253881
                              ?ok sevdim bu kanal?, kendimi FIFA oyununda sand?m yeminle. B?km??t?m ruslardan.

Yorum Yap

Abi SOP'un a??l?m? Standart Operasyon Prosed?r? oluyor

Operasyonun amac? ma?? bele? izlemek

?lk olarak sopcast program?n? kuruyoruz k???k bi program.

Ondan sonra ma? saati geldimi forzadan ve netten buldu?umuz sop linklerini bu programa kopyala yap??t?r yap?yoruz nette izledi?imiz kalitenin 1-2 t?k ?st?nde kasma donma derdi olmadan izliyoruz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X