Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Messi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

adam 3 g?n arayla hem la liga hem ?ampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu k?rd? bu adamda mistik bi ?ey var,
    tam ronaldo iyi ho? derken adam hadi len ordan bak ?imdi son numaram? g?stereyim diyor.

Yorum Yap

Evet Portekizliler ve Real Madrid sempatizanlar? hari?, ki bu y?zde 80'e falan tekab?l eder, futboldan anlamad???n? da ??rendik...

Yorum Yap

Messi olsun ronaldo olsun ?ok iyi ve ?zel oyuncular izledi?imiz i?in ?ok ?ansl?y?z...

Ama bu g?zlerin izledi?i en b?y?k oyuncu maradonayd?..

Gelecektede onun gibi bir isim bir daha gelmez..

Lider,kab?na s??maz,ayk?r? bir tipti ama inan?lmazd?...

Herkes a?z? a??k onun ne yap?ca??n? merak ederdi...

G?nl? varsa o ma?? ?evirmek istiyorsa bir ?ekilde ?evirirdi...

Zengin kuzeylilere kar??,yoksul g?neylilere 1 g?n dahi olsa dik y?r?meyi sa?lad?..

Onun gibisi bir daha gelmez ve gelmicek...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Wolsburg 'u cektiginden beri uyuzum kendisine

fifa da da o kisacik bacaklariyla calima dizip gol atmasi sinir olma katsayisini yukseltiyo

eline sokiyim messi

dip not : ronaldo 'cu degilim

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            adam 3 g?n arayla hem la liga hem ?ampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu k?rd? bu adamda mistik bi ?ey var,
            tam ronaldo iyi ho? derken adam hadi len ordan bak ?imdi son numaram? g?stereyim diyor.
            Mistik Messi,sevdim abi bu ismi.
            Abi dur Allah a?k?na,?imdi Ronaldco'cular gelir '' istatistik mini ete?e benzer yeaa '' diye Fergoson'a ba?larlar.

Yorum Yap

Maradona'ya yeti?emedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi b?y?k yetene?i olan oyunculara yeti?tik. Bu da bir ?ey say?l?r.

Dipnot: Koyu Ronaldo'cuyum.

Yorum Yap

Maradona'ya ben de yeti?emedim; fakat babamlar ve akranlar?n?n a??z birli?i etmi?cesine s?yledikleri tek bir ?ey var.

Best-Cruyff-Maradona-Zizu ve Messi bunlar?n hepsi ayn? kuma?tan.
                Kendi d?nemlerinin tart??mas?z en b?y?kleri...

Yorum Yap

ronaldo ve messi arasinda sampiyonlar liginde 3 yada 4 gol var sanirim yani ronaldo bu rekorda messiyi gecebilir. ispanyada kac gol farki var bilmiyorum ama messi daha uzun suredir ispanyada tabi

Yorum Yap

Cristiano 107 ma? 70 gol
                    Messi 91 ma? 74 gol

Fazla s?ze gerek yok san?r?m.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Cristiano 107 ma? 70 gol
                      Messi 91 ma? 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Cristiano 107 ma? 70 gol
                        Messi 91 ma? 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada
                        Abi adam real'den ?nce bak?rk?yspor'da oynamad?ki, Manu'da oynad?
                        La Liga genelinde bakarsak Cristiano daha y?ksek y?zdelidir muhtemelen; ama ??yle ?nemli bir ?ey var, Messi 17 ya??ndan beri bu tak?mda. Birinci oyuncusu de?ildi uzun bir s?re.
                        Cristiano'nun La Liga'ya geli?inden itibaren ikisine bakarsak; hem golde hem asistte hem de girilen pozisyonu gole ?evirme y?zdelerinde Messi daha ?ndedir diye tahmin ediyorum.

Yorum Yap

Cristiano 264 ma? 277 gol
                          Messi 230 ma? 286 gol

2009'dan bu yana...

Ayr?ca daha da ?nemlisi Messi'nin gol noktas?nda bulu?tu?u topu gol yapma y?zdesi Cristiano'dan belirgin bir farkla daha fazla.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Maradona'ya yeti?emedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi b?y?k yetene?i olan oyunculara yeti?tik. Bu da bir ?ey say?l?r.

Zizu'yu oraya koymam??s?n olmam??.

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ya?? yetmedi?indendir abisi.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ya?? yetmedi?indendir abisi.
                                Hahahaha xdxdxd unutmu?um Zizou'yu :S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X