Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Quaresma D?n ?ahane bi gol dahaatm??
    Ben bu adam? canl? kanl? stadda izledim ya i?in c?z ed?yor yahu.
    tekrardan g?rmek istedi?im tek oyuncudur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Depay treni kacti artik...

Kendisi tam Arsenal'a gore bir oyuncu.

Yorum Yap

De Jong

Yorum Yap

Danny Alves barcelonadan ayr?lacakm??. Menejeri a??klama yapt?. ?imdiden anla??caks?n asl?nda. Sezon sonu gelecek.

Yorum Yap

Sa? bek ; coleman
              Sol bek ; baines
              Ortasaha ; ross barkley
              Kanatlara ; kevin Mirallas

Everton'da hepsi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bravo kardesim, bize boyle patlayip giden adamlar lazim. Muthis tespit.[/QUOTE]

Tabiki bizim ke?fetmemiz ?nemli olsa da Be?ikta?'?m?za transferi i?in Be?ikta?'tan birilerinin sesimize kulak verip ara?t?rmas? gerekiyor... Piyasa de?eri 4 Milyon ? g?z?kse de makul bir fiyat? var.

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?u imzay? g?r?nce akl?ma Tabata geliyor abi. O adama y.d nas?l o kadar para bay?ld? arkada?. Hala basm?yo kafam

Yorum Yap

bize seneye bunlar laz?m

Stoper(bunlardan 1 tanesi)

Christopher Samba

http://www.transfermarkt.com.tr/christopher-samba/profil/spieler/29016
                    Ron Vlaar
                    http://www.transfermarkt.com.tr/ron-.../spieler/30697
                    Gil
                    http://www.transfermarkt.com.tr/giltm/profil/spieler/101469

?nlibero(bunlardan 1 tanesi)

Stephane Mbia
                    http://www.transfermarkt.com.tr/stephane-mbia/profil/spieler/27470
                    Nigel de Jong
                    http://www.transfermarkt.com.tr/nige...l/spieler/4672
                    Sa? bek

Maxi Pereira
                    http://www.transfermarkt.com.tr/maxi.../spieler/57834

her iki kanatta ta oynayabilen ayn? zamanda 10 numarada oynayabiilen iki oyuncu

Lasse Schone
                    http://www.transfermarkt.com.tr/lasse-schone/verletzungen/spieler/34784
                    Paul Jose Mpoku
                    http://www.transfermarkt.com.tr/paul.../spieler/73846

Yorum Yap

Sa? bek ; coleman
                      Sol bek ; baines
                      Ortasaha ; ross barkley

Everton'da hepsi

Fm 2014 te 2015 patch ile oyun actim, Ilk sene Sampiyonlar Ligi'ne gittik, cok kilit maclarda hep duran toplardan goller yedik ve sampiyonluk kacti.
                      Ilk sezon yaptigim ilk is Kevin Mirallasi 35 milyon pounda okutmak oldu, Monaco sagolsun. Sevmiyorum boyle adamlari, ya kanat olacaksin, ya forvet, ikisi de degil, bakiniz Holosko, Walcott.
                      Pienaar lari falan iyi paralara okutup yas ortalamasini dusurduk, sol beke Baines reyize alternatif getirdik Alex Sandro'yu Porto'dan.
                      Sag beke Seamus Coleman'a rekabet getirdik, Tottenham'dan Kyle Walker'i ikna ettik buyuk projemize.
                      Manu'dan Chris Smalling ve River'dan Balanta ile savunmayi sertlestirip, orta sahaya Michael Bradley, City'den Fernando, QPR'den azman Sandro'yu ve Southampton'dan Wanyama'yi dahil edip 2. sezon Swansea'dan Sigurdsson reyizi Barkley'e alternatif getirince, Arsenal'dan getirdigimiz elestrilen adam Giroud ile Lukaku performanslariyla Everton'u sampiyon yaptik. Kilit adamim Barkley'di.
                      Mukemmel bir kulup potansiyeli var Everton'un, olay sadece iyi yonetilmede.
                      Dedigin adamlardan 2 bek olanlar ve Barkley bizde olsa sadece 1 stopere bakar bizim Uefa Avrupa Ligi sampiyonlugumuz. Umarim yabanci sinirinin genisletilmesiyle, yazdiklarin kadar kaliteli adamlar aliriz.
                      @Gokhan Isbasar.
                      Crystal Palace'i cok seviyorum. Sembolleri de Kartal. Yannick Bolasie ise tam bizlik adam, Gokhan Tore'den eksigi, onun kadar rahat adam eksiltemese de one gectigimiz ya da kontra yaptigimiz ataklarda, yeni mabedimizin dalga dalga ayaga kalkip yuru be, yuru be kocum demesini hayal edip umutlaniyorum.

Yorum Yap

Sol bek ve forvet de ?art. Kaleci de laz?m olabilirdi; ama elimizdeki kalecilerle en az 1-2 sene daha yola devam edilir.

Yorum Yap

sakatlanmasin yeter

Yorum Yap

Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?u imzay? g?r?nce akl?ma Tabata geliyor abi. O adama y.d nas?l o kadar para bay?ld? arkada?. Hala basm?yo kafam
                            valla telefondan girince otomatik yap?yor elde de?il ama sen s?yledikten sonra herhalde benim de akl?ma tabata gelecek

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sa? bek ; coleman
                            Sol bek ; baines
                            Ortasaha ; ross barkley

Everton'da hepsi

Fm 2014 te 2015 patch ile oyun actim, Ilk sene Sampiyonlar Ligi'ne gittik, cok kilit maclarda hep duran toplardan goller yedik ve sampiyonluk kacti.
                            Ilk sezon yaptigim ilk is Kevin Mirallasi 35 milyon pounda okutmak oldu, Monaco sagolsun. Sevmiyorum boyle adamlari, ya kanat olacaksin, ya forvet, ikisi de degil, bakiniz Holosko, Walcott.
                            Pienaar lari falan iyi paralara okutup yas ortalamasini dusurduk, sol beke Baines reyize alternatif getirdik Alex Sandro'yu Porto'dan.
                            Sag beke Seamus Coleman'a rekabet getirdik, Tottenham'dan Kyle Walker'i ikna ettik buyuk projemize.
                            Manu'dan Chris Smalling ve River'dan Balanta ile savunmayi sertlestirip, orta sahaya Michael Bradley, City'den Fernando, QPR'den azman Sandro'yu ve Southampton'dan Wanyama'yi dahil edip 2. sezon Swansea'dan Sigurdsson reyizi Barkley'e alternatif getirince, Arsenal'dan getirdigimiz elestrilen adam Giroud ile Lukaku performanslariyla Everton'u sampiyon yaptik. Kilit adamim Barkley'di.
                            Dedigin adamlardan 2 bek olanlar ve Barkley bizde olsa sadece 1 stopere bakar bizim Uefa Avrupa Ligi sampiyonlugumuz. Umarim yabanci sinirinin genisletilmesiyle, yazdiklarin kadar kaliteli adamlar aliriz.
                            @Gokhan Isbasar.
                            Crystal Palace'i cok seviyorum. Sembolleri de Kartal. Yannick Bolasie ise tam bizlik adam, Gokhan Tore'den eksigi, onun kadar rahat adam eksiltemese de one gectigimiz ya da kontra yaptigimiz ataklarda, yeni mabedimizin dalga dalga ayaga kalkip yuru be, yuru be kocum demesini hayal edip umutlaniyorum.

bende ingilterede everton destekliyorum.
                            yazd???m isimler biraz uzak ihtimal bize a??k?as?. premier league'de her t?rl? al?c?s? haz?r bekleyen adamlar kalk?pta bize gelmezler istisnai durumlar hari?.
                            en uzak ihtimal de herhalde barkley ama onun yerine de James McCarthy olabilir .
                            o da gayet iyi ?ift y?nl? ortasaha.

transfer yap?lacaksa ?ncelik ingiltere sonra almanya ve fransa tercihimdir.
                            k?t? adam alma ihtimalin zay?ft?r.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sa? bek ; coleman
                              Sol bek ; baines
                              Ortasaha ; ross barkley

Everton'da hepsi

@Gokhan Isbasar.
                              Ke?ke birileri s?ylese de ?u Yannick Bolasie'ye Be?ikta? formas? giydirsek... Adam Quaresma vari bir futbolcu Arena'y? co?turur..

Yorum Yap

Arzular ?elale. Orta sahaya Fernandinho.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X