Sayfa 6/8 lklk ... 345678 SonSon

Konu: Beikta'mz ile lgili Basndan Haberler

her nekadar sevmesem nefret etsemde stratejik olarak donku almak sart. renklilere zellikle mali sknts olan cincona kaptralamayacak kadar deerli bi joker. defans, onlibere ve ortasaha adam 3 alanda da ayn performans verio. makul bi bonservis bedeli ile almak sart. Kaleye ospina ve defansa douglas da gelirse ta gibi takm oluruz. bu sene yzmz guldur be BEKTA

Rhodolfo - Douglas acaba uyum salar m? Videosunu izlediim Douglas uzun boyuna ramen hzl grnd gzme. Ayrca sert ve agresif bir oyuncu. Aya dzgn bir futbolcu ne de olsa Brezilyal. Ak alanda da sezgileri kuvvetliyse gerekten ok faydal olur. Rica etsem birisi FM 2015 profilini paylaabilir mi?

Alnt Atakan Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rhodolfo - Douglas acaba uyum salar m? Videosunu izlediim Douglas uzun boyuna ramen hzl grnd gzme. Ayrca sert ve agresif bir oyuncu. Aya dzgn bir futbolcu ne de olsa Brezilyal. Ak alanda da sezgileri kuvvetliyse gerekten ok faydal olur. Rica etsem birisi FM 2015 profilini paylaabilir mi?
    2015 olmadndan fm 2016'ya ait profilini atyorum abi

Alnt Ekrem Balkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Saolasn ama resim grnmyor. Bende mi problem var anlayamadm.
    Konu Atakan Uslu tarafndan (07 Aralk 2015 Saat 16:16 ) deitirilmitir.

Alnt Ekrem Balkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Saolasn ama resim grnmyor. Bende mi problem var anlayamadm.
    Farkl bir yere daha ykledim abi bunu grebiliyor musun?

http://i.hizliresim.com/Lgv8zj.jpg

Tamam oldu. Buradaki bilgilere gre ortalama st bir stoper. Ersan gibi. Bakalm ne olacak?
    Konu Atakan Uslu tarafndan (07 Aralk 2015 Saat 17:41 ) deitirilmitir.

Bana Rhodolfo tipindeymis gibi geliyor. Uzun boylu, guclu ama agir, topu oyuna sokma ozelligi yok, duran toplardada pek tehlikeli degil. Ne kadar dogru bir secim olur dusundurucu.. Scouting'e ne oldu hani?

Brezilya ligi botafoga da forma giyen 1.90 lk kaleci renan ile temas haline gemiiz
    enol gne in onay dorultusunda , 26 yandaki kaleci ay sonunda szleme bitmesi ve takmda 3.kaleci pozisyonunda olmas transferin gereklemesi ihtimallerini dorultuyormu
    kaynak milliyet

Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    Tekirda & Rusya Federasyonu
    Ya
    35
    Renan degil de daha once Ts ve Konya'da oynayan buyuk gelisme gosteren Jefferson iyi giderdi bize, adam Brezilya milli takim kaleci havuzunun ilk 3 unde, dil sorunu da yasamaz.
    Refleksleri cok iyi.

Ospina-Douglas Silva.

Bugn basndaki haberleri okuyaym dedim, daha 10 dakika nce.

Bu yalan, u nemsiz, bu karalama amal, bu sama sapan.

Bylelikle 10 dakika iinde de btn gazeteleri gezdim. Ne kadar bo adam var gazeteci olmu olan

trt sporda ma zetlerinde santa fe takmnda yerry mina diye bi stoper var 21 yanda uzun boylu stoper olarak iki tane kornerden gol att merak ettim izledim stoper zelikleride iyi grnyo. Uygun fiyata bunun gibi oyuncular alnabilir. Tanyan bilen izleyen varm bu oyuncuyu?

Beikta Kulb sezon sonu szlemesi bitecek olan Nice Kulb'nn yldz futbolcusu Hatem Ben Arfa'nn menajerini stanbul'a getirdi.

Beikta Nevzat Demir Tesislerini gezen menajerin tesisleri ok beendii bildirilirken, bu transferin nmzdeki gnlerde prensip olarak netlemesi bekleniyor.

te yandan yldz futbolcuya Real Madrid'in de talip olduu gelen haberler arasnda.

malum site

"te yandan.........."

"...............gelen haberler arasnda."

Olmazsa olmaz cmleler.

ben arfay ok beeniyorum inallah haberler balon deildir.