Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Messi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

adam 3 gün arayla hem la liga hem şampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu kırdı bu adamda mistik bi şey var,
    tam ronaldo iyi hoş derken adam hadi len ordan bak şimdi son numaramı göstereyim diyor.

Yorum Yap

Evet Portekizliler ve Real Madrid sempatizanları hariç, ki bu yüzde 80'e falan tekabül eder, futboldan anlamadığını da öğrendik...

Yorum Yap

Messi olsun ronaldo olsun çok iyi ve özel oyuncular izlediğimiz için çok şanslıyız...

Ama bu gözlerin izlediği en büyük oyuncu maradonaydı..

Gelecektede onun gibi bir isim bir daha gelmez..

Lider,kabına sığmaz,aykırı bir tipti ama inanılmazdı...

Herkes ağzı açık onun ne yapıcağını merak ederdi...

Gönlü varsa o maçı çevirmek istiyorsa bir şekilde çevirirdi...

Zengin kuzeylilere karşı,yoksul güneylilere 1 gün dahi olsa dik yürümeyi sağladı..

Onun gibisi bir daha gelmez ve gelmicek...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Wolsburg 'u cektiginden beri uyuzum kendisine

fifa da da o kisacik bacaklariyla calima dizip gol atmasi sinir olma katsayisini yukseltiyo

eline sokiyim messi

dip not : ronaldo 'cu degilim

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            adam 3 gün arayla hem la liga hem şampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu kırdı bu adamda mistik bi şey var,
            tam ronaldo iyi hoş derken adam hadi len ordan bak şimdi son numaramı göstereyim diyor.
            Mistik Messi,sevdim abi bu ismi.
            Abi dur Allah aşkına,şimdi Ronaldco'cular gelir '' istatistik mini eteğe benzer yeaa '' diye Fergoson'a bağlarlar.

Yorum Yap

Maradona'ya yetişemedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi büyük yeteneği olan oyunculara yetiştik. Bu da bir şey sayılır.

Dipnot: Koyu Ronaldo'cuyum.

Yorum Yap

Maradona'ya ben de yetişemedim; fakat babamlar ve akranlarının ağız birliği etmişcesine söyledikleri tek bir şey var.

Best-Cruyff-Maradona-Zizu ve Messi bunların hepsi aynı kumaştan.
                Kendi dönemlerinin tartışmasız en büyükleri...

Yorum Yap

ronaldo ve messi arasinda sampiyonlar liginde 3 yada 4 gol var sanirim yani ronaldo bu rekorda messiyi gecebilir. ispanyada kac gol farki var bilmiyorum ama messi daha uzun suredir ispanyada tabi

Yorum Yap

Cristiano 107 maç 70 gol
                    Messi 91 maç 74 gol

Fazla söze gerek yok sanırım.

Yorum Yap

Aslı Arda Çelikmaden tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Cristiano 107 maç 70 gol
                      Messi 91 maç 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Arda Çelikmaden tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Cristiano 107 maç 70 gol
                        Messi 91 maç 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada
                        Abi adam real'den önce bakırköyspor'da oynamadıki, Manu'da oynadı
                        La Liga genelinde bakarsak Cristiano daha yüksek yüzdelidir muhtemelen; ama şöyle önemli bir şey var, Messi 17 yaşından beri bu takımda. Birinci oyuncusu değildi uzun bir süre.
                        Cristiano'nun La Liga'ya gelişinden itibaren ikisine bakarsak; hem golde hem asistte hem de girilen pozisyonu gole çevirme yüzdelerinde Messi daha öndedir diye tahmin ediyorum.

Yorum Yap

Cristiano 264 maç 277 gol
                          Messi 230 maç 286 gol

2009'dan bu yana...

Ayrıca daha da önemlisi Messi'nin gol noktasında buluştuğu topu gol yapma yüzdesi Cristiano'dan belirgin bir farkla daha fazla.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Maradona'ya yetişemedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi büyük yeteneği olan oyunculara yetiştik. Bu da bir şey sayılır.

Zizu'yu oraya koymamışsın olmamış.

Yorum Yap

Aslı Ertuğrul Kılıç tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yaşı yetmediğindendir abisi.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadcı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ertuğrul Kılıç tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yaşı yetmediğindendir abisi.
                                Hahahaha xdxdxd unutmuşum Zizou'yu :S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X