Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2018-19 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Aslı Kemal I??k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    kawhi ?ok b?y?k oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'? yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..
    Bucks'? savunurken Giannis ve Bledsoe'nun ??l?k tehdidinin olmamas? Raptors'un ?ok i?ine gelmi?ti. ?imdi Green d???nda ?yle bir olay da yok, kald? ki o da bazen sokuyor sa?? solu belli olmuyor.
    Green en nefret etti?im oyunculardan biri olsa da oyuna etkisi ve savunmas? inan?lmaz seviyeye ??kt?. Ka??t ?st?nde olmasa da en ?nemli isimlerden biri o bence.

Bir yorum yaz:

• Kemal Işık
    yanıtladı
    kawhi ?ok b?y?k oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'? yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..

Bir yorum yaz:

• Yusuf Arslan
    yanıtladı
    hey gidi hey ben wallace, billups'l? detroiti finalde deli gibi desteklerdim. sonras? yok bende. ?ok uzak kald?m nba'den. ya?land?k bunu da anlam?? bulunmaktay?m.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Leonard i?in ben de Toronto kazans?n istiyorum. Lowry'nin de b?y?k oynamas? gerekiyor. Siakam, Ibaka gibi oyuncular da katk? verirse istenilen seviyede ?ans? olabilir Toronto'nun. Green o kadar berbat ki ?zellikle son zamanlarda normalde buralarda ?ok ?nemli bi koz olurdu Spurs'deyken hem savunmas? hem 3 l?kleri ile ama yok ortada. ?n?allah o da kendini bulur bu seride.

Bir yorum yaz:

• Enis Pusat
    yanıtladı
    S?rf Kawhi Leonard i?in Toronto ?ampiyon olsun istiyorum ancak ?ok zor i?leri.

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu gece finaller ba?l?yor. GSW'nin kar??s?nda t?m NBA'de en iyi playoff performans?n? sergilemekte olan Kawhi Leonardl? Raptors olacak. A??k?as? Milwaukee'nin elenmesine ?z?lm?? olsam da, balonun ?ok erken patlad??? ve KD'nin en az bir ma? daha ka??raca?? bir finaller serisi keyifli ge?ecek diye umut ediyorum bu sene.
    Ke?ke Durant olsayd? Toronto i?in daha iyi olurdu. Durant olmay?nca top payla??m? ?ok iyi oluyor heriflerin, Green e?e?i de ?ok y?pratacak Kawhi'yi. Umar?m Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son ma?lardaki performanslar?n?n devam ettirirler. Belki ?yle ?eki?meli ge?er seri.
    Kesinlikle kat?lm?yorum KD olay?na. ?u 30 ligli tak?mda Kawhi'yi etkisiz k?labilecek bir adam varsa o da KD. Ayn? pozisyon, ayn? ?abukluk (hemen hemen), kol uzunlu?u dahil +20 cm fark var.

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Bu gece finaller ba?l?yor. GSW'nin kar??s?nda t?m NBA'de en iyi playoff performans?n? sergilemekte olan Kawhi Leonardl? Raptors olacak. A??k?as? Milwaukee'nin elenmesine ?z?lm?? olsam da, balonun ?ok erken patlad??? ve KD'nin en az bir ma? daha ka??raca?? bir finaller serisi keyifli ge?ecek diye umut ediyorum bu sene.
    Ke?ke Durant olsayd? Toronto i?in daha iyi olurdu. Durant olmay?nca top payla??m? ?ok iyi oluyor heriflerin, Green e?e?i de ?ok y?pratacak Kawhi'yi. Umar?m Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son ma?lardaki performanslar?n?n devam ettirirler. Belki ?yle ?eki?meli ge?er seri.

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ya DeMarcus'un ?st?ne KD de gitti, bu kez gelmi? ge?mi? en en en b?y?k kral finalde kazan?r yan?ndaki ??plere ra?men san?r?m.....
    Aaa sahi o bat? ya ge?ip sondan 3. olmu?tu bu sezon unutmu?um
    Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT ba?l???na da u?ramad?n
    Be?ikta? top?usuna hay?n dedi?im i?in cezaland?r?ld?m birazc?k

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Ya DeMarcus'un ?st?ne KD de gitti, bu kez gelmi? ge?mi? en en en b?y?k kral finalde kazan?r yan?ndaki ??plere ra?men san?r?m.....
    Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT ba?l???na da u?ramad?n

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Lillard mazbatay? verdi Westbrook'a.

Bir yorum yaz:

• Talha Taşkın
    yanıtladı
    lakers bu kez de clippersa kaybetti. kral da goat olmaya geldi?i tak?mda ilk sezonunda play-off yapam?ycak. ayr?ca ?aylak sezonunu saymazsak kariyerinin en k?t? sezonunu ge?iriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Huseyin Can Aydin
    yanıtladı
    Cleavand ?uanki kadrosuyla nba tarihinin gelmi? ge?mi? en d???k zekal? tak?m?. Hocas? da g?rd???m en d???k IQ'lu hoca. Allah?m nas?l bir kabustur bir taraftan Sexton, bir taraftan Clarkson, yetmezmi? gibi Rodney Hood, pota alt?nda Zizic ben yazarken kahroluyorum Cedi haftalard?r bu adamlarla oynuyor.

Bir yorum yaz:

• Talha Taşkın
    yanıtladı
    harden ?st ?ste 2.mvpli?e g?z? ciddi ciddi dikmi?. ?st ?ste 5. kez 40+ say?ya ula?t? ayr?ca triple double ve game winnerla bunu yapt?. 33 say? ortalamayla oynuyo ?uan.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X