Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2018-2019 ?ampiyonlar Ligi Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gene ballar? tuttu bu yosmalar?n art?k kald?ram?yorum bunlar?n ballar?n? ?aklaban soytar? terimi falan neyse bu skorda iyi

Yorum Yap

Grubun lideri 7 puanda ve gs deplasman?na gelecek grubun 2.si 5 puan da ve gs oraya deplasmana gidecek bu mallar 4. Olursa sas?rmam ayr?ca gruptan ilk 2 de c?kma sanslar? kalmad? bu skorla birlikte

Yorum Yap

Simdi schalkeliler uzuldu bunlar sevindi ya ben boyle futbolun ta icine ediyim ya adaletsizligin bu kadari

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Schalke hem fizik hem de teknik olarak ezdi resmen Gs'yi. Forvetleri kaliteli olsa yenmislerdi maci.

Gs gruptaki son puanini aldi, 4 puanla grubu bitirir.

Yorum Yap

Ge?en sene bizim oynad???m?z oyunla ?u yav?aklar?n oynad??? oyun aras?nda da?lar kadar fark var. Lafta Avrupa fatihi ama sahada kedi gibiler ma?allah

Yorum Yap

diyorum ?alke moskovay? yener.fernandes d???nda ??p tak?m.gs ?alkeyi i?erde yenemez.ben galibiyet bekliyordum ?alkeden olmad?.??kamaz art?k gs gruptan.benim istedi?im oldu.?L den elensin ama uefaya gelsin.ligte tek kalmas?n. bu senaryo ger?ekle?ecek.

Yorum Yap

Bo?verin b?ylesi iyi bunlar biraz oyalans?n Avrupa?da.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ge?en sene bizim oynad???m?z oyunla ?u yav?aklar?n oynad??? oyun aras?nda da?lar kadar fark var. Lafta Avrupa fatihi ama sahada kedi gibiler ma?allah
                  Asl?nda b?yle bir gruba d??meleri iyi oldu,bizim grubu k???ms?yorlard? beyinsizler, biz nama?lup rekor puanla ??kt?k, bu salaklar sidik zoruyla puan al?yorlar..

Yorum Yap

Gs 3.luge dogru emin adimlarla ilerliyor. En guzeli de o bizim icin. Yeni dava vs derken ara transferde de kimseyi alamazlar.

Kalan schalke(d) porto moskova(d) max 3 puan alirlar

Yorum Yap

Almanya futboluyla T?rkiye futbolu aras?ndaki fark? da g?rm?? olduk. Almanya liginin 16'?nc?s? T?rkiye liginin liderine k?k s?kt?rd?.

Yorum Yap

?erefsiz gs. tek ma?tan yat?rd? beni.

Yorum Yap

Ben ilk yar?y? izlememi?tim, Musleran?n pozisyonuna nas?l penalt? vermez??Yuh ama..

Yorum Yap

Ulan paris yenseydin 900 lira al?cakt?m

Yorum Yap

Bu skor iyi oldu yenilselerdi moskova mac?ndan 1 puan al?rlard? 3. Luk garanti olurdu rahat ederlerdi 2 mac
                              simdi son mac son dakikaya kadar her mac iddaalar? olacak ki 2 maclar? deplasman
                              bi de fiksturun zor k?sm?na geldiler zaten tak?m?n yar?s? sakat
                              Biraz k?p?rdasak sunlara on puan fark atar?z

Yorum Yap

ryan'? forvete ?ekip donk diye gol at?rtamam?? m? futbol ordinary?s?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X