Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tufan arkada??m yazd???m yaz?y? tekrar ?zetleyeyim.

Kerim potansiyeli olan bir oyuncu. Ama yetenekleri yan?nda eksikleri de var. Bu eksikleri kapat?rsa tak?m?n de?i?mez oyuncusu olabilir. Olcay gibi bir adam? da kesebilir. Neden kesemiyor ??nk? kenar-forvet ?zelliklerini geli?tirmemi? hen?z ve Bili? de forvet ?zellikli oyuncular? bu b?lgede oynat?yor.

Birka? sayfa ?ncede yazd?m. Almeida, T?re ve O?uzhan bu y?l golleriyle kariyer rekoru k?rd?lar. Buna ra?men ileride yetenek zaaf?m?z var.

Biz b?y?k tak?m isek, tuttu?umuz tak?m?n b?y?k tak?m oldu?unu d???n?yorsak Olcay ?n yerine ilk d???nece?imiz ki?i Kerim de?il s?per ligin en iyi kenar forveti olmal?. Akl?m?za ilk gelen ?ey bu olmal?. Yoksa neden tak?m?zda 18-19 ya??ndaki oyuncular olmas?nki. Bu oyuncular zamana ihtiyac? olan oyuncular. Bu oyuncular ?zerindeki beklentileri y?ksek tutarsak hayal k?r?kl???na u?rayabiliriz.
    Kerim'in uygulayamay?p Atiba,Mustafa,Pektemek ve Holosko'nun yapt??? bu kenar forvet ?zelliklerini bana sayar m?s?n abi ?
    Neymi? Kerim'deki eksik bunlardaki fazla ?
    Bak 10 ma?t?r sahada y?r?yen,aya??nda top tutamayan ve bilindik Olcay dinamizmini kaybetmi? bir Olcay varken hele ?
    Ben zaten Kerim olmu? bir futbolcu demiyorum,iddiada etmiyorum.
    Ama b?yle b?yle deyip daha zaman? var,daha pi?icek diye diye biz kendimizde k?relmelerine ?anak tutuyoruz.
    Farzedelim ki ben Kerim ' im Premier Lig'den gelmi?im,yetene?im tart???lmaz.
    Holosko oynuyor,Pektemek oynuyor,rezalet Olcay oynuyor,Atiba bile o mevkide oynuyor ama ben oynam?yorum ?
    ?imdi bu Kerim'i daha m? h?rsland?r?r daha m? demorolize eder ?
    Kerim'in savunma y?n? ve h?cumda ?apraz ko?u,i?eri katetme gibi ?zelliklerinin eksik oldu?unun fark?nday?m.
    Ama elinde Olcay,Holosko varsa Kerim daha ?nce tercih edilmeli,bu net.
    Hadi tercih etmedin diyelim b?t?n sezon hi? bir ?ey vermemi? Mustafa Pektemek'i ve ?n liberonu oraya koyma l?ks?n yok !
    Escude'nin sa? ba? yoldurdu?u ma?larda Franco ilk 18 ' e giremiyordu.
    Hoca forma rekabeti yaratmas?n? bilmiyor,bunu a?mas? laz?m.
    Baz? futbolcular?n formas? ?ok garanti,futbolcularda bunun rahatl??? var.
    Kerim en az G?khan kadar yetenekli,ben be?eniyorum kendini geli?tirmesi birazda ?ans bulmas?na ba?l?.

Yorum Yap

Hocam iyisin sempatiksin ama yetmez bunlar tak?mda disiplin yok istikrar yok g?ze ho? gelen futbol oynad???m?z ma? say?s? 3 ya da 5 dir. ?ST?FA.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kerim'in uygulayamay?p Atiba,Mustafa,Pektemek ve Holosko'nun yapt??? bu kenar forvet ?zelliklerini bana sayar m?s?n abi ?
        Neymi? Kerim'deki eksik bunlardaki fazla ?
        Bak 10 ma?t?r sahada y?r?yen,aya??nda top tutamayan ve bilindik Olcay dinamizmini kaybetmi? bir Olcay varken hele ?
        Ben zaten Kerim olmu? bir futbolcu demiyorum,iddiada etmiyorum.
        Ama b?yle b?yle deyip daha zaman? var,daha pi?icek diye diye biz kendimizde k?relmelerine ?anak tutuyoruz.
        Farzedelim ki ben Kerim ' im Premier Lig'den gelmi?im,yetene?im tart???lmaz.
        Holosko oynuyor,Pektemek oynuyor,rezalet Olcay oynuyor,Atiba bile o mevkide oynuyor ama ben oynam?yorum ?
        ?imdi bu Kerim'i daha m? h?rsland?r?r daha m? demorolize eder ?
        Kerim'in savunma y?n? ve h?cumda ?apraz ko?u,i?eri katetme gibi ?zelliklerinin eksik oldu?unun fark?nday?m.
        Ama elinde Olcay,Holosko varsa Kerim daha ?nce tercih edilmeli,bu net.
        Hadi tercih etmedin diyelim b?t?n sezon hi? bir ?ey vermemi? Mustafa Pektemek'i ve ?n liberonu oraya koyma l?ks?n yok !
        Escude'nin sa? ba? yoldurdu?u ma?larda Franco ilk 18 ' e giremiyordu.
        Hoca forma rekabeti yaratmas?n? bilmiyor,bunu a?mas? laz?m.
        Baz? futbolcular?n formas? ?ok garanti,futbolcularda bunun rahatl??? var.
        Kerim en az G?khan kadar yetenekli,ben be?eniyorum kendini geli?tirmesi birazda ?ans bulmas?na ba?l?.

Iste sezonun ozeti bu. Fernandes, Olcay, Escude ve Almediada israr etti ve diger oyunculari bitirdi Bilic. Pedro`yu oynatana kadar bin dereden su getirdi, neyse ki Pedroyu kazandik. Oyuncular formayi hakedenin almadigini goruyorlar, insan yonetmeyi bilmiyor Bilic.

Yorum Yap

Anadolu takiminin sol bekinden korkup Atibayi sag acikta oynatan hocasin, kazma hayranisin. Dogu Alman milli takimi kurma hayalin var sanki. Oynadigimiz top da ortada. Samet`in elinde Tore, Atiba ve Tolga olsaydi senden cok daha basarili olacagina suphem yok.

Yorum Yap

Bilic'in elinde in?n? stad? olsayd? , 6 ma? ceza almasayd? ? 5 Kere pazartesi 6 kere cuma 1 kez sal? oynamasayd?k m? diyelim yani ?

20 senedir bu ligde oynam?? , tak?m? , ligi tan?yan aybaba'dan daha ?ok puan toplad? bilic ... ?ampiyon oldumuz sene sonras? en ?ok puan toplayan hocalardan biri.

Hemde bu kadar zorlu?a ve s?k?nt?ya ra?men daha ne yaps?n arkada? ne istiyorsunuz ? A??z ishali olmu? y?neticilerin elinde ne yap?labilir ?

Samet'in gelinde quaresma , egemen , ernst , fernandes vard? ...

Ben mi dedim ernst 2 milyon'a ko?uyor hasan 200 bin'e o zaman hasan ko?acak diye ?

Ben mi dedim quaresma'ya 5 milyon tl verip kadro'ya alma diye ?

Ben mi dedim egemen yerine sivok escude yeter diye ?

T?rkiye'nin gelmi? ge?mi? en k?t? hocalar?ndan biri olan aybaba'y? ba??m?za hoca yapt?n?z.

Y?lmaz Vural bile bir nevi kabul edilirde aybaba nedir ya

Yorum Yap

Bu arada yabanc? bir hoca olmas?n?n dezavantaj?n? unutmay?n.

Yeni bir ?lkeye yeni bir lige gidiyor , tak?mlar? bile tan?m?yor.

?uan g?klere ??kar?lan lucescu'nun ilk senesinde hagi'li jardel'li gs'yi 2.yapt???n?da unutmayal?m...

Hem yabanc? bir hoca olacaks?n , hem kendi stad?nda oynamayacaks?n , hem 6 ma? seyircisiz oynayacaks?n , hem b?t?n pazartesi , cuma ma?lar? sana verilecek , ve y?netim o kadar hataya ?al?nan en az 10 puan?na ra?men 1 gr senin hakk?n? savunmayacak ??k?p sen hakk?n? savunacaks?n ertesi g?nde dalga ge?er gibi o adamlar ba?kan ile sarma? dola? pozlar verecek ...

Buna ra?men son 5 y?lda en ?ok puan toplayan 2. hoca olacaks?n.

Sonra seni ligin a??k ara en k?t? hocalar?ndan biri ile kar??la?t?racaklar.

Do?ru bize samet m?stehak , her yenilgi sonras? oyuncular?n? bas?n?n ?n?ne atan , 30 dk sol bek de?i?ikli?i yapan , oyuncular? medya ?n?nde ele?tiren , y?netime yalakal?k yapaca??m diye yapmad??? kalmayan samet aybaba ...
              En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 18-05-2014, 13:32.

Yorum Yap

O dedi?in ?eylerin ?o?u y?netimin i?i malesef hoca q7 oynamiyacak diyorlaroda yerini kaybetmemek icin razi oldu hep.hep.kisaca hatal? olan futbolcu y?netemeyen yoneticilere sahibiz ne yazikki

Yorum Yap

Olcay'?n, O?uzhan'?n, T?re'nin, Almeida'n?n, Veli'nin alternatifi olmayan bir tak?m... 20 hafta sonras? Necip'ten sa? bek yaratmaya ?al??an bir hoca... Atiba'y? ?eksen orta saha zay?fl?yor. Necip'i oynatt???n ma?lar? kaybediyorsun... Hoca ne yaps?n...
                  Bilic geli?ime a??k bir hoca. ?nder ?zen geldi?inde bunu ifade etmi?ti zaten. Kerim'i oynatmas?n? bende istiyordum, Kerim konusunda hala hatal? oldu?unu d???n?yorum ama belki de ?imdi Kerim'i idam ediyorduk.
                  Be?ikta?'?n tek sorunu Bilic de?il... Bilic'e gelene kadar bir ?ok s?k?nt? var.
                  Berkant ?ok g?zel bir noktaya de?inmi?. Sadece futbolcu de?il bakkal d?kkan? y?netemeyecek y?neticilere sahibiz.

Yorum Yap

Ya ge?en sene Aybabaya nas?l s?v?l?yorsa Bu sene Bilic tam tersine savunuluyor.

Oyuncu yetersizmi? stad?m?z yokmu? ?ok sakatl?k olmu? lige yabanc?ym?? falan filan.

1- oyuncular?m?z yetersiz de?il verimsiz bundan verim alacakta hocad?r.
                    2- lige yabanc? olmak ayr? inatla salak sa?ma oyuncular? oynat?p yetenekli adamlar? veya potansiyelli adamlar? oynatmamak ayr?.
                    3- ya iyi ho? adam ama bu sene bir oyuncumuz b?cakland? bir oyuncumuz vuruldu bir?ok ayuncumuz gece hayat? y?z?nden sakatland?.
                    4- kilit ma?larda tak?ma hi?bir m?dahele yapamad???n? ge?tim k?y tak?m? gibi ceza sahas?na hapsolduk.
                    5- ben ne bir taktik nebir h?cum varyasyonu g?rd?m tak?mda. Ha deneyip yapamasalar futbolcular kazma diycem ama yok.
                    6- bunlar? g?z ?n?ne al?p seneye de?i?tirirmi bence hay?r ama in?allah yan?l?r?m.

Ben y?netici olsam elde avu?ta ne varsa Luceyi getirrim Bilicide isterse yard?mc?s? yapar?m. Param kalmazssa kimseyi almam ve g?ndermem ayn? kadro seneye nas?l ?ampiyon yap?l?r arkama yaslan?r keyifle izlerim.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ya ge?en sene Aybabaya nas?l s?v?l?yorsa Bu sene Bilic tam tersine savunuluyor.

Oyuncu yetersizmi? stad?m?z yokmu? ?ok sakatl?k olmu? lige yabanc?ym?? falan filan.

1- oyuncular?m?z yetersiz de?il verimsiz bundan verim alacakta hocad?r.
                      2- lige yabanc? olmak ayr? inatla salak sa?ma oyuncular? oynat?p yetenekli adamlar? veya potansiyelli adamlar? oynatmamak ayr?.
                      3- ya iyi ho? adam ama bu sene bir oyuncumuz b?cakland? bir oyuncumuz vuruldu bir?ok ayuncumuz gece hayat? y?z?nden sakatland?.
                      4- kilit ma?larda tak?ma hi?bir m?dahele yapamad???n? ge?tim k?y tak?m? gibi ceza sahas?na hapsolduk.
                      5- ben ne bir taktik nebir h?cum varyasyonu g?rd?m tak?mda. Ha deneyip yapamasalar futbolcular kazma diycem ama yok.
                      6- bunlar? g?z ?n?ne al?p seneye de?i?tirirmi bence hay?r ama in?allah yan?l?r?m.

Ben y?netici olsam elde avu?ta ne varsa Luceyi getirrim Bilicide isterse yard?mc?s? yapar?m. Param kalmazssa kimseyi almam ve g?ndermem ayn? kadro seneye nas?l ?ampiyon yap?l?r arkama yaslan?r keyifle izlerim.
                      1)almeida en golc? sezonunu oynad? bu sene(13 gol....) .b?yle forvete Bilic ne yaps?n adam?n kapasitesi bu.
                      2)hakl?s?n
                      3)Oyuncular?n ?zel hayattaki disiplinsizli?i ?zenin ve y?netimin su?u Bili? sahadaki disiplini vermekle g?revli d??ardakini ?zenle y?netim yapacak.
                      4)hakl?s?n ?zellikle fener ma??
                      5)futbolcular?m?z kazma.Serdar almeida olcay vs..
                      6)Luceyi getirmek ??z?m olmaz.kadroda ciddi revizyon laz?m.Bilic bu revizyonu ge?en sezon yapamad?.BU sezon yapacak.1 sene daha kredisi var.

Yorum Yap

Herkesin g?r???ne sayg?m?z sonsuz. Ancak "kadro ayn? kalsa bile luce gelsin seneye ?ampiyonuz" diyen arkada?lar?n zihinlerini k??k?rtmak ad?na ??yle bir soru soray?m. Seneye kadro ayn?... td miz ise a?a??daki 3 isimden biri olacak. Hangisini tercih edersiniz?

1) Slaven Bilic
                        2) Ersun Yanal
                        3) Roberto Mancini

?o?unlu?un Bilic'i tercih edece?ini s?ylemek i?in kahin olmaya gerek yok herhalde. Ama di?er iki td nin tak?m? senin tak?m?ndan daha ba?ar?l? oldu bu sezon. B?t?n ?artlar ayn? kalsa seneye de ?yle olurlar muhtemelen.

Kaliteli ve do?ru kadron varsa td teferruatt?r der, kenara ?ekilirim.

Yorum Yap

Lucescu ayr?l?k sinyali vermi?ken ?artlar zorlanmal?.
                          Aksi durumda Bilic le devam edilmeli. Bilic in ba?ar?l? olaca??n? dusundugumden deg?l, Lucescu ve Denizli d?s?nda kimsen?n bu yonet?mle b?rseyler basaramayacag?n? b?ld?g?mden. Den?zl? gel?rse de tak?mda genc oyuncu kalmaz ve futbolu k?mseye zevk vermez.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Herkesin g?r???ne sayg?m?z sonsuz. Ancak "kadro ayn? kalsa bile luce gelsin seneye ?ampiyonuz" diyen arkada?lar?n zihinlerini k??k?rtmak ad?na ??yle bir soru soray?m. Seneye kadro ayn?... td miz ise a?a??daki 3 isimden biri olacak. Hangisini tercih edersiniz?

1) Slaven Bilic
                            2) Ersun Yanal
                            3) Roberto Mancini

?o?unlu?un Bilic'i tercih edece?ini s?ylemek i?in kahin olmaya gerek yok herhalde. Ama di?er iki td nin tak?m? senin tak?m?ndan daha ba?ar?l? oldu bu sezon. B?t?n ?artlar ayn? kalsa seneye de ?yle olurlar muhtemelen.

Kaliteli ve do?ru kadron varsa td teferruatt?r der, kenara ?ekilirim.
                            Y?netim olay? var abi. Aziz anas?n? a?lat?yor. B?t?n futbolcular? disiplinli. Fenerbah?e'de oynamak istedikleri i?in oynuyorlar. Galatasaray'da ayn? ?ekilde...
                            Hepsine yeri dolar g?z?yle bak?yorlar ?u an. Biz Veli, Olcay, O?uzhan, T?re, Almeida, Hilbert gibi oyuncular?n yerini dolduram?yoruz. Olay bu kadar ac? !
                            Bug?n O?uzhan'?n 90+4'te yapt??? harekete bak?n... Biz Veli'ye, O?uzhan'a, T?re'ye mecbur gibiyiz...
                            Gariban edebiyat?na devam.

Yorum Yap

Bilic'le her sene ?c?nc? oluruz.

Yorum Yap

Daha iyisi gelmeyece?i i?in bilic kalmal?.. 1 sezonu daha hakediyor belki de... Lakin sezonun ilk resmi ma??nda olcay denen 3. lig top?usu o formayla 11de olursa bilic o an biter benim i?in. Bu kadar ince bi ?izgide i?te. Yerine birini ald?racak. Ald?ramazsa kerim olur paftan bi oyuncu olur k?ydeki karaka?an olur bi ba?kas? oynayacak ama olcay oynamayacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X