Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m Ukrayna ve ?zlanda ma?lar? aday kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• H?seyin Topta?
    yanıtladı
    tayibin kar??s?nda el pen?e divan bekle,medyaya k?kre.korkak ?erefsiz

Bir yorum yaz:

• Mehmet Kele?
    yanıtladı
    Caner'in ne sa?l?k sorunu varm??, Terim son a??klamas?nda Caner de Caner diyor. Kimseye hesap vermek zorunda de?ilmi?, Milli Tak?m hocas? hesap vermezmi?. Adana'n?n y?zkaras?!

Bir yorum yaz:

• Enver Eren
    yanıtladı
    D?n Ahmet ?akar fena giydirdi imparator bozuntusuna.

Bir yorum yaz:

• Murat Taskin
    yanıtladı
    Caner milli tak?ma gitmemeli. Kimse kusura bakmas?n. Hasan aliyle ismail canerin sa? baca?? etmez.onlardan birisi sakat oluncam? ?a??r?l?yor hadi ordan!

Bir yorum yaz:

• Umut Kubilay
    yanıtladı
    Ben olsam Canerin yerine ?imdi de ben gelmiyorum fatihci?im kusura bakma kib bye derdim fatihe

Bir yorum yaz:

• Cagri Gokhun Sevindik
    yanıtladı
    Hasan Ali Kald?r?m milli tak?mdan sakatl?k nedeniyle kadrodan ??kart?lm??sa Osmanl?spor ma??nda nas?l yedeklerde ?

Bu olay, ulan Caner ?ok formda yanl?? karar vermi?im dur H. Ali'yi ??kartal?m bi bahaneyle de Caner'i alal?m m? demek oluyor ?

Bir yorum yaz:

• Serhat Coskun
    yanıtladı
    A??k?a ?zel durum de?il be?enmedi?i i?in ?a??rmamis valla ay?p sezon boyu yedek ?smaili al s?per oynayan Caner ? alma a??k?a Be?ikta? d??manl??? yap?yor.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Can Arpak
    yanıtladı
    Caneri 3.tercih olarak cagirdigina gore maclarda ismaili oynatmasi lazim, bakalim caneri 11de cikarirsa iyice kendiyle celisir

Bir yorum yaz:

• Cagri Gokhun Sevindik
    yanıtladı
    Caner ad?na ?a?r?lmas? sevindirici bir durumdur. O y?zden Caner ad?na sevindim. ?a?r?lmasayd? Caner kafas?na takar m?yd?, pek sanm?yorum yinede olsun. ?n?allah sakatl?k ya?amadan formda bir ?ekilde geri d?ner. ?rfsiz Fato

im"PARA"tor te"R"im

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    keske cagirmasaydi

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Can Arpak
    yanıtladı
    Arda neyse de caneri almamasi skandaldi zaten. Caner insallah sakatliksiz doner

Bir yorum yaz:

• Rahmi Firat Taylan
    yanıtladı
    Adam Caneri alm?? milli tak?ma, fikrini ne de?i?tirdi kafas?n? ?ok merak ediyorum. Hay?r Hasan Ali sakatland? deyip ?a??r?yorsan zaten kendini a?m??s?n derim.
    Bundan sonra senin ad?n fatih teRim olsun, ?ok yak??t?.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Ulan ben de sevinmistim cagirilmadi diye. Serefsizsin terim. Kulliyen zararsin.

Bir yorum yaz:

• Cuneyt Baysal
    yanıtladı
    Allah belan? versin F. Terim. Toton s?k???nca nas?l da al?yorsun!

Bir yorum yaz:

• Omer Faruk Bahat
    yanıtladı
    Tribun Dergi@tribundergi 3 dk.3 dakika ?nce
    SON DAK?KA - A Milli Tak?m'da sakatl??? n?kseden Hasan Ali Kald?r?m'?n yerine Caner Erkin kadroya dahil edildi.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X