Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bence kötü oldu. keske CL gruplara kalsalardi. kadrolari genis degil her CL gidisinde ve dönüsünde puan kayiplari muhtemel idi.
    ayrica diger yosmalar € lari götürdü. Transfer yaparlar simdi

Yorum Yap

cl ye kalsalar daha çok eğlenirdik ): neyse gs var en azından

Yorum Yap

http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...D=17&kID=36585

Grup çekiliş son sayfalarda benfia yı mersin ile kıyaslıyorlar nerdeyse

http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...=36521&sayfa=8

Yorum Yap

Oha beyler :p siz neden cl ye katılamıyorsunuz hahahahaha

Yorum Yap

10 Senede biz 3, gs 5 trabzon ve bursa 1'er kere katıldı bu angutlar her sene katakulliyle şampiyonluk yarışına girip bir şekilde 2. oluyorlar 6. kez elemede elendiler
            10 sene de 2 de şampiyonlukları var ama birinde şike diğerinde de finansal ceza yüzünden kaçırdılar. Daha önce de bunların şampiyon olduğu bir yıl şampiyona da ön eleme gelmişti ülke puanı muhabbetinden diye hatırlıyorum. Yanlış olabilir

Yorum Yap

Aziz gidince buraların pek bi tadı kalmadı [emoji17]

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012’de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]
                Ben boyle buyuk troll gormedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Uefa avrupa ligi resmi hesabi bugun valbuena nin dogum gununu kutlamis bugunzkutladogi gol 2012’de fenere saracoglunda attigi gol [emoji23][emoji23][emoji23]

Gördüğüm en güzel troll video hâlâ kahkaha atıyorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Asist de Ayew'den fenerliler çıldırmış twitter'da.

Yorum Yap

Kümede kalın ha.

Yorum Yap

Bir hafta önce Bjk ezdik dedin şimdi ise taraftarlarından özür diliyorsun 😁Ali Koç kötü başladı umarım böyle devam eder .

Yorum Yap

Ali Koç’un tribüne giderek taraftardan özür dilemesi, “Ne deseniz haklısınız” triplerine girmesi bazılarının içinin yağını eritmiş ama bizim ülkede çok yanlış bir davranış biçimidir bu. Bizim insanımız haddini, sınırını bilemez çünkü... Nezaketten çok acziyet gibi algılanır. Tüm bu söylediklerini bir basın toplantısıyla veya bir spor programında...vs söylemek başka, taraftarın arasına girerek, direkt onları muhatap alarak söylemek başka...

Yorum Yap

Aslı Kamil Taşkın tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Gördüğüm en güzel troll video hâlâ kahkaha atıyorum hahahhah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                            Bu Uefa daki Admin arkadas Besiktasli oldugunu düsünüyordum zaten... (Bizim icin baya güzel seyler yaziyor devamli)
                            Simdi emin oldum.

Yorum Yap

Ali Koç iyi bir insan olabilir ama kötü bir lider..

Yorum Yap

Ali koç çok acemice başladı..Fikret Orman da ilk yıllarında yanlışlar vardı ama kurguları ve planları çok daha akılcıydı,Ali koç inanılmaz hatalar yaptı takımı yenilemek isterken anadolu takımına çevirdi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X