Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016: ?ek Cumhuriyeti - T?rkiye ( 0-2 )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cikarttigi kadroya bak ..

Yorum Yap

Abi bu insanlar niye yuzlerini boyuyor. Neden abi. 35-40 yasinda adamsin ya.

Bu topcular neden kisa pantolon giyiyor. Ulan moda ise birak yakisan giysin. 1.73 boyun var. kisa kumas pantul giyiyorsun ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Valla 5 yeriz in?allah diyorum sonra T?rkl?k damarlar?m kabar?yor.

Fatih'e her ?ey m?stahak ama Medya Fatih Terim'i yazmayacak. 0 gol 0 puanla gelelim. Ma? 1-0 bitsin.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu topcular neden kisa pantolon giyiyor. Ulan moda ise birak yakisan giysin. 1.73 boyun var. kisa kumas pantul giyiyorsun ya.

Niye insanlar?n ne giyece?ine yorum yap?yorsunuz ? K?saca bundan sizene demek istiyorum. ?lkemin g?zel insan?n?n mahalle bask?s? acaip ho?una gidiyor. ?nsanlar? rahat b?rak?n, ?zg?r b?rak?n yaa...

Yorum Yap

Bosverin oynatmasin oguzhani hic onemi yok sampiyonlar liginde kendini fazlasiyla gosterecek zaten

Yorum Yap

Sahada Oguzhan gibi bir beyin varken aslinda hocaya cok da gerek yok. Senol Hoca gibi kullanmasini bil yeter ama nerdeee.

Orta sahaya bak. Ozan-Selcuk-Arda. Cekler top gormez artik

Yorum Yap

?mparatormu?. Sen bildi?in ?apulcusun.

Yorum Yap

Lan c?ld?rmamak elde de?il, t?m b?y?k gazetelere futbolcular? s?zd?racaks?n prim diye
                  beyefendi arda ve burak toplu fotografa bile girmicek ama bu ka?ar futbolcular kesilmiyorsahada bizim ozzy kesik yemi?.
                  Bu benim tak?m?m de?il, egosu kendinden ?nce gelen adam?n tak?m?!

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Niye insanlar?n ne giyece?ine yorum yap?yorsunuz ? K?saca bundan sizene demek istiyorum. ?lkemin g?zel insan?n?n mahalle bask?s? acaip ho?una gidiyor. ?nsanlar? rahat b?rak?n, ?zg?r b?rak?n yaa...
                    Ulkemin guzel insani ne guzel de baska yere cekiyor. Mahalle baskisi ne alaka , cok guldum.
                    Cirkin duruyor ve heryerde solerim. Bundan size ne diyorum.

Yorum Yap

Volkan senle emre morun en basindan beri oynamasi lazim bu takimda. Bu maca damgalarini vururlar bi tek geometrinin hakki cenk tosundu. Tam bi santrafor cunku. Bide arda nin yerine de oguzhan bu kanatlari oynatirdi. Haydi Bismillah... Volkan senin maci olur bu mac ! Alintilarim

Yorum Yap

Bir Allah'?n kulu s?yleyebilirmi rica ediyorum itin bilmem neresine soktugumuz begenmedimiz Necip'ten fazlas? ne bu memeli pehlivan?n???

Yorum Yap

Aslı H?seyin Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bir Allah'?n kulu s?yleyebilirmi rica ediyorum itin bilmem neresine soktugumuz begenmedimiz Necip'ten fazlas? ne bu memeli pehlivan?n???
                          Bana kal?rsa Necip daha iyi. Bari defansif olarak iyi ve m?cadele eden bir adam g?r?yoruz sahada. Ozan'da o da yok. Ne defansif ne ofansif olarak sahada hi?bir ?ey yapam?yor Ozan

Yorum Yap

Erdo?an Ar?kan ve O?uz ?etin heyecanlanm?? bu kadroyu g?r?nce ulan ne yalaka insanlars?n?z ne kadar rahat ?erefini satan insanlars?n?z siz ya ulan de?i?en de?i?memesi gereken 3 oyuncu de?i?mesi gereken de?i?meye 5 oyuncu harbiden inanmas? g??

Yorum Yap

milli tak?m yensin de seny?r terim gitmesin sonra ?enol hocaya sal?a olacaklar aman aman diyim hi? gerek yok

Yorum Yap

Fatih Terim kadar Be?ikta? d??man?,s?zme yav?aq yoktur herhalde..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X