Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic'in West Ham'daki ?mr? bizdekinden ?ok daha k?sa olur b?yle giderse. Bu sezonu tamamlamas? bile ba?ar? say?l?r benim nazar?mda.

Yorum Yap

Kazan?yor efendim tutam?yoruz, tam bir winner

Yorum Yap

Aslı Burak.Bayraktar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak.Bayraktar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        adamm gitti deplasmanda derbi kazand? bu seferde normal ma?lar? kaybediyo hemde kendi evinde nas?ll bi ?ans?zl?k var bu adamda
        Sanssizlik degil sadece ingilterenin buyuk takimlarina karsi motive ediyor takimi sadece o takimlara karsi bir taktigi var baskada birseyi yok
        ben zaten bilici savunmuyrm hatal? var fark?nday?m da yine bi tak?m? motive etmekte ingiliz tak?mlar?na kar?? bi ba?ar?d?r kolay bi i? de?il bu
        bir i?e yaram?yor ama orada Arsenali yeniyorsun di?er orta s?ra tak?mlar?na yeniliyorsun

Yorum Yap

Bilic sasirtmiyor.. sasirtacak gibi de gorunmuyor.. haftaya liverpoola kok sokturur belki de yener.. ama sezon sonu west ham' in hedefi 12. Lik olsun bilic 13. Olur.. 15. Lik olsun.. 16. Olmanin bir yolunu bulur.

Yorum Yap

Bilic big winner

?ampiyonluk en ?ok sana yak???r ?anl? Be?ikta? !!

Yorum Yap

Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              15. Haftayi goremez orda 4. Hakeme gikinida cikaramaz
              Dedigim gibi ilk 15. Haftayi goremicek.. birkirkara faciasindan son anda kurtuldu
              Dahada ileri gidiyorum 10.haftayi goremez sampiyonlugun kacmasinin tek sebebi ezik herif

Yorum Yap

gidip arsenal chelsea manu liverpoolu yener sonra k?me d??er ve ingiltere tarihine ge?er b?yle bir sa?mal?kla

Yorum Yap

b?y?k ihtimal ligi 15 ile 20 aras?nda bitirir tak?m? .
                  bilic cok de?i?ik bir hoca hic basar?s? yok daha !

Yorum Yap

Turkiye'de basarili olamayan Bilic'in Avrupa'da ust duzey liglerde basarili olmasi imkansiz. Zaten Moskova'nin basindayken de Moskova klubunun tarihinde ki en cok para harcanan transfer doneminin ardindan 9. yapabilmisti. West Ham'da da onemli bir basariya imza atacagini dusunmuyorum - ama umarim yanilan ben olurum. Her ne olursa olsun seviyorum bu adami.

Yorum Yap

Beter olsun

Yorum Yap

comandante ilk devreyi g?remeyecek b?yle giderse

Yorum Yap

ooohhoooo siz ?ok erken ba?lam??s?n?z ama yaaa

Haunted and unhappy match! I have to accept the coach's decisions but I was disappointed when i had to go back to the bench after 35'

Angelo Ogbonna ??@OgbonnaOfficial 24 dk.24 dakika ?nce

I was not playing badly. However I don't give up, we don't give up!

Yorum Yap

Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ooohhoooo siz ?ok erken ba?lam??s?n?z ama yaaa [emoji38][emoji38][emoji38]

Haunted and unhappy match! I have to accept the coach's decisions but I was disappointed when i had to go back to the bench after 35'

Angelo Ogbonna ??@OgbonnaOfficial 24 dk.24 dakika ?nce

I was not playing badly. However I don't give up, we don't give up!
                            Ogbonna westham ?n tolgay? m?

?ampiyonluk en ?ok sana yak???r ?anl? Be?ikta? !!

Yorum Yap

Bournmount lan. yazam?yorum bile. k???msemiyorum da yani.

Yorum Yap

?n?allah bug?n Rodgers ?erefsizine bir daha koyar Bilic.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X