Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Y?zs?z Orospu ?ocuklar?, Onursuz arlanmaz ahlaks?z insanlar toplulu?u sizi..!

Yorum Yap

?aibesaray ilk penalt?y? ka??rd???nda yap?lan bir yorumu, noktas?na virg?l?ne dokunmadan yaz?yorum ( Bu yorumu yapan ?aibesarayl?) ;

Nas?l olsa bir penalt? ve k?rm?z? kart daha var, s?k?nt? yok

Adamlar i?te bu kadar al??m?? bu pisli?e. Art?k diyecek bir ?ey yok. Bu yorum olay?n sonu.

Yorum Yap

Hala bu kadar izleyen ??kt? mi Rize ma??ndan sonra? Vay be. Vara gidip penalt? olmad???n? bile bile verdi ya o hakem. Orda her?ey benim i?in bitti.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Yorum Yap

Allahtan T?rkiye?deki ma?lar? izlememe karar? alm???m hakem-?enol g?ne? ortakl??? ile yenildi?imiz ma?tan sonra.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Fenerbah?e 'yi de sevmiyoruz, nefret ediyoruz ama bu ter?rist, kans?z ve ?erefsiz olu?um vir?s gibi, camias?n?n i?ine kat?lana i?liyor ve kural tan?maks?z?n her ?eyi m?bah haline getiriyorlar.

Hayat?mdan hi? bir ?eyden bu kadar nefret etmedim!

Отправлено с моего BLA-L09 через Tapatalk

Yorum Yap

pazar ak?am? toki'de ba?ak?ehir'in ?ampiyonluk turu ne de g?zel olur

(bizim ?ampiyon olma ?ans?m?z mucizelere kald??? i?in ba?ak?ehir'in ?ampiyon olmas?n? istiyorum)

Yorum Yap

Aslı Kaan Karag?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

(bizim ?ampiyon olma ?ans?m?z mucizelere kald??? i?in ba?ak?ehir'in ?ampiyon olmas?n? istiyorum)
                Bu hakemler ve bu federasyon ile Ba?ak?ehir'in galibiyetine inan?yor musun

Yorum Yap

Akhisarli futbolcu G?ray canl? yay?nda hakeme giydirdi.en sonunda Allah bel.... versin dedi.

Yorum Yap

Yaziklar olsun sana hakem.. insanlarin hakkini yedin insanlar canli yayinda sanaAllah belani versin diyor.. delirttiniz insanlari..

Yorum Yap

Akhisar'dan G?ray canl? yay?nda ma? sonunda "Suat Arslanbo?la Allah belan? versin" dedi.

Yorum Yap

Aslı Tu??e G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu hakemler ve bu federasyon ile Ba?ak?ehir'in galibiyetine inan?yor musun
                        Elbette inanm?yorum

Ama ya bir de olursa, d???nsene... M?kemmel olur.

Bu kadar ki?inin ah?, bu kadar haks?zl?k... bizim ma? da dahil bir ka? ma?t?r kollanmalar?...

Yorum Yap

https://twitter.com/sabahspor1/status/1128762843610996736

Yorum Yap

https://twitter.com/sabahspor1/status/1128762843610996736
                            Hakemlerde nokta at??? yapm??lar 8 ma? akhisar?n ma?? y?netiliyor 0 ?ekiyorlar 10 ma? gs ma?? y?netiyor gayse hi? kaybetmiyor.hakikaten hakem atamalar? tam bir sniper

Yorum Yap

Tarator sen bu ?lkenin en b?y?k kehpesin en b?y?n onursuzu ahlaks?zs?n

Yorum Yap

M?barek Ramazan bu kadar Beddua bu kadar ah ?ok b?y?k ??kacak bunlardan...

Belki yar?n belki ?ok sonra.. ?ok k?t? ??kacak ?ok!

?zellikle Albayrak ve Terim.. ?u futbola benim bir 1 kuru?luk katk?m oluyorsa Allah en sevdiklerinizden ??kars?n in?allah! Art?k en ?ok kimi seviyorsan?z bu hayatta ondan.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X