Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ekrem Emre Tetik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Rakibin 7 ki?i kalm??. Bedava bir penalt? ile ?ne ge?mi?in buna ra?men 3 3 3 diye ba??ranlar tam anlam?yla i?ren?. Ligi 10. bitirmemiz temennim.
    Hakl? olsalar neyse dicem de hakem oyunun i?ine etmi?, insan olan oturur utan?r ama...

Yorum Yap

?erefsiz s?r?s? bug?n de ?a??rtmad?. Skandal bir ma? sonu 4 k?rm?z? g?sterilen rakibini olmayan penalt? ile yeniyorsun, bu golden sonra da 3 3 diye ba??rabilecek kadar adi ve a?a??l?ks?n?z. Cezan?z?n erimesi i?in uefa hakk?n? kazanman?z laz?m potada da bu kadar tak?m varken i?i ?ansa b?rakmak istemiyorsunuz anla??ld?. Buna ?a??rd?m m? hay?r tabiiki ?a??rana ?a??yorum, adamlar b?yle ma?larla ka? ?ampiyonluk kazand? ne utanacak. Bug?n de yine yeniden allah bin belan? versin, yanas?n ate?lerde beyo?lu yosmas? su veren itfaiyenin...

Yorum Yap

Yery?z?nde en adi en ?erefsiz camias?n?z..T?rk futbolunun y?z karas?.

Yorum Yap

Nefretim ?ssel olarak art?yor.

Yorum Yap

?n?allah 30 sene beliniz dogrulmaz.

Yorum Yap

Bunlara k?f?r etmeye bile de?mez ger?ekten...

Yorum Yap

?s taraftar?n?n al?ak?a ve namussuzca ?? ?? ?? diye ba??rmas?n?
                ve bizim eski bi ts ma?ta bar?? memi?e ??kan karta verdi?imiz tepkiyi
                k?sa bir video yap?p yay?nlayacak birisi varsa harika olur

#sabret

Yorum Yap

Galatasaray'?n ?aibesiz temiz bir tane kupas? yoktur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Galatasarayl?'dan vicdan, utanma, adalet falan bekliyorsunuz
                    Adamlar ?? ?? ?? de ?eker, oooooley de yapar.
                    K???k bir k?sm?n? tenzih ederek s?yl?yorum:
                    Nerde ne kadar ??karc?, pi?kin ?akal varsa Galatasarayl?.
                    Bug?n bir kez daha ispatlad?lar.

Yorum Yap

Rakibi bu durumdayken bunlar neyin kafas?n? ya?ad?lar acaba 3 3 diye ba??rarak. Sneijder in 3 l? ?ektirmesi ayr? bir rezaletti. ?ki penalt?n?n uzaktan yak?ndan alakas? yok. Hakem katliam yapt? resmen. Ma??n ve y?l?n en ?nemli an? Salih'in hakeme ??kartt??? k?rm?z? kartt?.

Yorum Yap

Ele?tiri yapt???m? kim s?yledi?az bile s?yledim.

?ikayet butonu var,HO?NUT de?ilsen t?klars?n.

Yorum Yap

Aslı Volkan Erden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Volkan kardesim muhtemelen son yazilarini yaziyorsun bir sure buralarda goremeyiz seni iyi bak kendine

Yorum Yap

G?r?nt? kirlili?i olu?turuyor anlatabiliyor muyum?K???k b?y?k bayan vb. Bir s?r? insan okuyor buralar?..Belki okurken yanlar?nda ?ocuklar? e?leride istemeden ?ahit oluyor bu yaz?lana..

?ikayet butonunu biliyorum merak etme ama ?nce ??z?m? sende g?rmek istedim..D?zeltmiyorsanda senin bilece?in bi?ey..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

?nan ki s?k?nt? yok Doruk.Y?llard?r kurulmu? bir d?zen ve o d?zeni izlemek zorunda b?rak?lan bizler.Sonras?n da etki ile gelen tepkiler bazen b?yle olabiliyor.
                              BE??KTA?'?m sa? olsun.?imdiden selametle

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Volkan Erden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Volkan kardesim muhtemelen son yazilarini yaziyorsun bir sure buralarda goremeyiz seni iyi bak kendine
                                ?n?allah ?ampiyonlu?a yeti?irsin Volkan Karde?im

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X