Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Süper Lig 2020 - 2021 Sezonu Tüm Maçları

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Utanç verici bir hakem performansıydı. Yine de aldı maçı Göztepe

Yorum Yap

Bakın o kadar transfer yapan, önüne geleni alan takım çat diye evinde 3 puan bıraktı, haftaya Trabzon yenerse aynı paunda olacaklar. Bu işler öyle yok kadroları geniş yok oyuncuların isimleri çok iyi felan olayına bakmıyor. Ronaldo'yu Messi'yi de alsan takım olmadıktan sonra, oyuncuların özellikleri birbirleriyle uyuşmadıktan sonra başarı hayal. Bizim bu sene en büyük avantajımız bu. 

Yorum Yap

Zaten bu dingillerin bu kadar puan toplaması bile başlı başına futbola hakaret! Hak ettikleri mağlubiyeti bu kez yaşadılar.

Yorum Yap

gs keşke bir iki hafta içinde bay geçseydi. 4 hafta falan maç eksiğimiz olacak. Ne olursa olsun itin çakalın alnına Şampiyon Kartal yazacağız!

Yorum Yap

sene basi gg gittigi icin cok kizmistim yonetime. Simdi dusubsenize rosier gelmemis bizde gg var. Allah korumus

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              sene basi gg gittigi icin cok kizmistim yonetime. Simdi dusubsenize rosier gelmemis bizde gg var. Allah korumus
              Abi sen 10 yıl önce de çok fevriydin yine de öylesin, seviyorum ama seni  

Yorum Yap

Ali Koç 28 tane transfer yapacağına b.k kokulu patates tarlası stadını düzeltseymiş. 

Yorum Yap

Hakkaten sahaları rezil halde resmen, o kadar oyuncu transfer edecek parayı buluyorlar ama adam gibi stat bakımı yapmaktan acizler. 

Yorum Yap

Bu mağlubiyet fb şampiyonluğunun habercisidir

Yorum Yap

Güzel patladılar. Sonunda leş gibi oyunlarının karşılığını aldılar işte...Mesut Mesut dediler, 38 yaşında ki Atiba Mesut’u şu haliyle cebinden çıkartır..

Yorum Yap

1,5 yıldır Londra'da çekirdek yiyen adamı getirdiniz dedik, kıskanmayın dediler. Lan o Arsenal'in şimdiki kaptanı geçen sene Beşiktaş'ın 6 numarasıydı.

Yorum Yap

https://twitter.com/betfesttr/status...58029954842632

Yorum Yap

Efsane para harcadiklari bir sezonda daha, kestane olma yolunda hizla ilerliyor fb. beter olsunlar.

Bu arada "alo ben emre abin"  

Yorum Yap

Beter olsunlar ts de basarsa bunlar dikiş tutmaz daha

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Abi sen 10 yıl önce de çok fevriydin yine de öylesin, seviyorum ama seni Â
                                Hahaha eyvallah kardesim bende seni severim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X