Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Süper Lig 2020 - 2021 Sezonu Tüm Maçları

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Güneş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Haftada 3 maç olayı anadolu takımlarını bitirdi pilleri yetmiyor son 5-6 maçtır 

Alanya-A.gücü maçı o zeminde şuan 3-3.Bence Kayseri efsane leşÂ 

Yorum Yap

Anadolu kulüplerinin bize karşı göstermiş olduğu direnci Fener'e GS'ye göstermiyorlar.

Yorum Yap

Aslı Mert Gulec tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Anadolu kulüplerinin bize karşı göstermiş olduğu direnci Fener'e GS'ye göstermiyorlar.
        Bu konuya katilmiyorum. Fb liyede sorsan anadolu takimlari kendilerine bambaska oynuyor, bize ve gs ye yatiyor. Bu sene bize karsi oynanan oyunlarda alanya cok iyi oynadi, hatay ilk yari baya iyiydi, goztepe direnc gosterdi. Fb ye karsi malatya baya iyi oynadi, hatay iyi direndi, denizli yenilmesine ragmen cok direndi, gs ye karsi kasimpasa ve karagumruk baya iyi oynadi. Ben su ana kadar sadece malatyanin gs ye karsi direnmedigini resmen maci dostluk maci havasinda oynadiklarinda gördüm. Gs gençlere 6 atti kalecisi sacma sapan goller yedi, bizim de rize macinda defanslari agir sacmaladi, fb nin ankaragucu macinda kaleci ve defanslari sacmaladi. Yani su buna yatmis, bu buna karsi ekstra oynamis olayi bence cok da dogru degil. Sadece gs ye karsi malatya resmen oynamadi onun disinda anadolu takimlarinin kapasitesi belli zaten bu sene

Yorum Yap

Bu fener hakemler yüzünden kıcımızın dibinde.. en az 9 puan öyle veya böyle hediye edildi.. Rize Antalya gençler başak maçları ortada.. ilahi adalet illaki tecelli edecektir.. şerefsiz o.ç camiası...

Yorum Yap

Aslı Umut Kubilay tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bu konuya katilmiyorum. Fb liyede sorsan anadolu takimlari kendilerine bambaska oynuyor, bize ve gs ye yatiyor. Bu sene bize karsi oynanan oyunlarda alanya cok iyi oynadi, hatay ilk yari baya iyiydi, goztepe direnc gosterdi. Fb ye karsi malatya baya iyi oynadi, hatay iyi direndi, denizli yenilmesine ragmen cok direndi, gs ye karsi kasimpasa ve karagumruk baya iyi oynadi. Ben su ana kadar sadece malatyanin gs ye karsi direnmedigini resmen maci dostluk maci havasinda oynadiklarinda gördüm. Gs gençlere 6 atti kalecisi sacma sapan goller yedi, bizim de rize macinda defanslari agir sacmaladi, fb nin ankaragucu macinda kaleci ve defanslari sacmaladi. Yani su buna yatmis, bu buna karsi ekstra oynamis olayi bence cok da dogru degil. Sadece gs ye karsi malatya resmen oynamadi onun disinda anadolu takimlarinin kapasitesi belli zaten bu sene
            Bu söylemler kanı biraz daha fazla kaynayan arkadaşların söylemleriAnadolu klüpleri bize karşı daha iyi oynuyor, hakemler bizim alehimize çalışıyor vs vs. Her taraftar forumunda mevcut bu söylemler. Biz istiyoruz ki biz hep yenelim, rakipler sürekli kaybetsin. Öyle bir dünya yok, zaten şampiyon olunca keyfi bu yüzden daha fazla oluyor, rakiplerinle çekişiyorsun çünkü. Fener bugün ilk defa derli toplu organize şekilde oynadı. Bizimde yapmamız gereken aynı şekilde devam etmek, sezon sonu bunu en iyi yapan takım şampiyon olur zaten..

Ama Fener bazı maçlarda özellikle Başakşehir maçında iyi ittirildi..Yoksa çoktan kopmuşlardı..

Yorum Yap

Gs nin en kolay maçları genelde Antep de oluyor. Şovmen hocaları da gitti, bakalım kaç yiyecekler.

Yorum Yap

Aslı A. Bezmi Gultekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Gs nin en kolay maçları genelde Antep de oluyor. Şovmen hocaları da gitti, bakalım kaç yiyecekler.
                Cok rahat oynuyorlar zaten. 3 gol attilar ama 3 ude ofsayt tabi hahah ama kazanirlar gibi malesef.

Yorum Yap

Muslera 1 yıldır top oynamıyor döndü yine maç alıyor kurtardı maçı sinir bozucu 

Yorum Yap

Muslera hakikaten cildirdir adami!!!

Yorum Yap

Ne musleraymis be. Yine kurtariyor gs yi. Ne guzel yoktu kac aydir. Antep ofsayt taktigi ilk yari tuttu ama baslarina is acabilirler.

Yorum Yap

Solu panter gibi herifin, sağ ise bilakis çok zayıf vurun abi oraya ya. Allah'ım sen ikinci devre bize goooollll demeyi nasip et. Amin. 

Yorum Yap

E bu net ofsayt dalga mı geçiyorsunuz 

Yorum Yap

Len varya inanmiyorum varin adaletinede cektigi cizgiyede. 2 saat neyi incelediniz acaba. Bence ofsaytti pozisyon. Onyekuru vitaminsizi golle basladi

Yorum Yap

Onyekuru girdigi gibi gol atti.

Yorum Yap

Bu lig fb gs çekişmesi ne doğru gidiyor. Bu o kadar açık görünüyor ki. İkisini de defalarca yarışta tuttular. Biz ikinci olursak büyük başarı olacak. Abubakar'ın attığı golü nasıl iptal ettiler gördük.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X