Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Süper Lig 2020 - 2021 Sezonu Tüm Maçları

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Transfer şikesi olan Thiam yine golünü attı..Allahım çok şerefliyiz  be 

Yorum Yap

Allahın aptalları 

Yorum Yap

Bize anadolu takimlarinin kalecisi  panter olur fb gs gelince sacmaliyolar

Yorum Yap

Hadi gecmis olsun. 2-0 

Yorum Yap

o nasıl faul değil arkadaş , aynı pozisyonda larin 2. sarıdan atıldı

Yorum Yap

Gs balı bunlara geçmiş herhalde bu ne böyle nereye çarpsa içeri doğru gidiyor 

Yorum Yap

Gercekten faul vardi. Ama ankara gucu kalecisi nedir ya zaladin ruhu

Yorum Yap

Ozan cezalı duruma düştü sivas deplasmanında yok Mert hakan da cezalı Sosa da sakat orta sahaları patladı sivas'ın puan alması lazım 

Yorum Yap

O kadar penaltı desteğine rağmen bir iş beceremeyen herif kovulacaktı İbfk maçı ile takımı tuttular ligde,ne biçim bir coğrafya ya burası 

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Güneş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ozan cezalı duruma düştü sivas deplasmanında yok Mert hakan da cezalı Sosa da sakat orta sahaları patladı sivas'ın puan alması lazım 
                      Mert Hakan’ın cezayı inerler kardeşim,Fbli mecnun da yapar güzelliğini 
                      Hiç Sivas’tan aksiyon bekleme

Yorum Yap

Basaksehir maci nerelere geldi bu ulkede futbol  ilwrlememe sebebi net budur

Yorum Yap

Kalecinin 3. yedigi golden sonra kariusun ruhu oldugun karar verdim.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Kalecinin 3. yedigi golden sonra kariusun ruhu oldugun karar verdim.
                            Abi stopere dikkat ettin mi ilk 2 golde sadece eşlik ediyor,topa müdahale yok. Satmış gibi bekliyor sadece,dikkat edin tekrarına denk gelirseniz 

Yorum Yap

Aslı Alper Erdoğan tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Abi stopere dikkat ettin mi ilk 2 golde sadece eşlik ediyor,topa müdahale yok. Satmış gibi bekliyor sadece,dikkat edin tekrarına denk gelirseniz 
                              Hic dikkat etmedim. ben kaleciye takilmisim cok sanslilar yahu gercekten rezaletti heriflerin goller falan

Yorum Yap

O kaleci neydi öyle?? İlk gol ve üçüncü gol bildiğin içeri aldı.. ayıptır ya.. bi ara es es in Yugoslav kalecisi vardı 2 metrelik o da fener maçında içeriye almıştı her topu .. fener işi sağlam almak için kalecileri yönelmiş belli oldu.. şerefsizler.. 

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X