Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Süper Lig 2020 - 2021 Sezonu Tüm Maçları

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Avcı harici kim olsa g.saray burdan bu kadar kolay puan alamazdı , bomboş teknik direktör mahalle takımı hocası

Yorum Yap

Serefsiz gs yuruyerek yeniyor.

Yorum Yap

Hücum dörtlüsü Oğulcan Arda Emre Ömer Bayram olan takıma da yenilmezsin evinde ya Abdullah Avcı loser'ı tak kendine uygun loser bir takım bulmuşÂ 

Yorum Yap

Afobe’nin içine Güven Yalçın kaçmış. Sağda solda bomboş takım arkadaşları varken gitti saçma sapan bir şut çekti. Şöyle bencil futbolculara tilt oluyorum..

Yorum Yap

Yalnz gs harbiden gol yemiyo. Suana kadar 10 gol fln yemisler. Bu nasil is anlamadim ben

Yorum Yap

Yuruye yuruye mac kazaniyorlar. Harbiden gol yemiyorlar

Yorum Yap

Trabzon kadar boş takım görmedim. Şu gsye karşı pozisyona giremediler neredeyse. Başındaki hocadan belli oluyor takımın ne kadar boş olduğu

Yorum Yap

Aslı Akın Ekşi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Yalnz gs harbiden gol yemiyo. Suana kadar 10 gol fln yemisler. Bu nasil is anlamadim ben
                  Onlar gol yemiyor değil, biz çok fazla gol yiyoruz  

Yorum Yap

Şerefsiz alanya itığlu itler bize şampiyonluk maçı gibi oynadılar şimdi 3 maçtır kaybediyorlar inş ilk 5e bile giremezler 

Yorum Yap

Çağdaş hoca bütün taktik teknik marifetini bize sergiledi  , gelen giden koyuyor bize adam oldu şerefsizler

Yorum Yap

Bizi devirmek için Mhk, tahkim, federasyon kim var kim yoksa üstümüze geliyorlar. Bize en iyi oyunlarını oynayıp hata yapmayanlar diğer takım maçlarında basiretleri bağlanıyor. Umarım yolumuza taş koyan her camia tarihte örnekleri görüldüğü gibi yok olur gider. 

Yorum Yap

Alanya'nın nefesi de bu hafta kesildi. Bu ligi gs ,fb kapışması olarak dizayn ediyorlar. Sonuçta kimin gücü kime yetecek bakalım. Bizim bunların arasına girmemiz çok zor, devre arasında en az dört çok iyi transfer yapmak lazım.

Yorum Yap

Ligi istedikleri.gibinyaptilar biz burda figuranmiyiz yonetime  bagli talisca kaleci sart  oglu sart  bizim getwksiz puan kayiplarimiz olmasa  suan liderdik su alanyaya  yenildik ne diyimmm

Yorum Yap

Alanya’nın tek atımlık kurşunu varmış. Onu da bize kullanmış. Febeden de puan alsalar bari diyeceğim ama umutsuz vaka gibi duruyorlar. Sezon başı işler kötü giderken “Marifet Çağdaş hocadaymış” diyen futbol ulemalarının da kulağını çınlatmak lazım. “Marifet Tamer hocadaymış” diyordu aynı kitle birkaç sene önce... Bu arada Gaziantep’in de hakkını vermek gerekir. Çok iyi seri yakaladılar. 

Yorum Yap

erzurum antep maçında 90 artı 5 de erzurum penaltı kazandı. 1.1 oldu son dk da. sergen hocanın dediği gibi bence de artık voleybol oynansın, temas hiç yok orada. çok kolay penaltı çalınıyor artık böyle penaltı olmaz. futbol temas oyunu. savunma oyuncuları artık çok daha dikkatli olmak zorunda ceza sahasındaki pozisyonlarda. yazık oldu son anda antepe lider olacaklardı maç fazlasıyla.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X