Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cem Ko?
    yanıtladı
    Aslı Alpturk Budak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Saha d???nda bitmi? bir ligi saha i?inde kazanmak nas?l m?mk?n olacak biri bunu a??klas?n.
    Bal?kesir'e,Akhisar'a,Gaziantep'e puan vermemi? olsayd?k biz d??ar?daki oyunu da bozard?k. Su?luyu uzakta aram?yorum ?ahsen.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Bulut
    yanıtladı
    Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    3 temmuz halt etmi? bu senenin yan?nda
    adamlar son 10 haftan?n yar?s?ndan fazlas?n? rakiplerin hatas?(?ikesi) sayesinde kazand?
    b?yle bir ?ey g?rmedim
    Fenerin ma?lar? daha temizdi 2011 sezonunda bu seneye gelirsek Gen?lerbirligi Kalecisi Ferhat Kaplan Akhisarl? Bilal K?sa / G?ray Vural KonyaSpor'lu Hasan Kabze Kas?mpa?a'dan Veysel Sar? gibi bu futbolculardan uyuz oluyorum

Bir yorum yaz:

• Umut Demir
    yanıtladı
    Abd?rrahim Albayrak yalandan 5 tane ila? i?tim ma?? izlerken diyip oturup kalk?p ?ok g?zel senaryo izletti millete
    g?revini tamamlad? gidiyor art?k
    aziz y?ld?r?m serdal adal?y? i?eri atan zihniyetin bu abd?rrahimi ipe g?t?rmesi laz?m

Bir yorum yaz:

• Merter Erhuy
    yanıtladı
    Abovvvv ben b?yle bir ?aibeli sene uzun s?redir g?rmemi?tim. G?k?n? ??karmayan herkes bu i?in i?inde kimse yemesin insanlar?. Digit?rk beni aray?p dekoder satmak isterse g?t?n?ze sokun derim ayn? ?ekilde kul?pten de ?r?n satmak i?in ararlarsa. Yaz?klar olsun insanlar? enayi yerine koyuyorlar.

Bir yorum yaz:

• Ekrem Bozbey
    yanıtladı
    Bizimkilerin ?d? kopmu?tur "Ya gese puan kaybeder de arenaya ?ampiyonluk ihtimaliyle gidersek" diye...?imdi rahat rahat yenilebilirler art?k... Yaya yaya...

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X