Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

14-23 Ekim ?ddaa Program?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    14-20 Ekim ?ddaa Program?

Aslı Turgay Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Varmi sole guzel kupon suprizli

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
    Yatacak ma?? bulup ??karabilirsen kupon verebilirim
    Hahahaha pencere yapmissin paso

Kusmet.

Bidakine alirsin ins.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yatacak ma?? bulup ??karabilirsen kupon verebilirim

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    G?n?n son tek ma? kuponu da geldi hay?rl?s?yla... Sligo rovers!

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    adam efsane yaa

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    G?ne yine ayn? ba?lad?k.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    oras? ?yle tabi de bu i?ten para kazanan k???k oranlara y?ksek bas?p kazan?yor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ?ey. tabi ki herkesin b?t?esi ayn? de?il bende ?yle parayla oynayan biri de?ilim o ?ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.
    Ya bi ara tempoda 800 liralar? g?rd?m 20 ile ba?lay?p ufak ufak oynayarak. ?ekmedim sonra s?f?rland?

?imdi imajda tak?l?yorum Ge?enlerde yine 280i g?rd?m ?ekmedim o da kald? ?yle s?f?rland? ?imdi Yine ufaktan y?kselmeye ?al???yorum. Dedi?im gibi ?u anda tek hedef kombine paras?na katk? ve ps almak. Gerisi umrumda de?il Onuda ba?arabilcemmi bilmiyorum Kazan?p kazan?p kaybediyorum ?srarla

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    oras? ?yle tabi de bu i?ten para kazanan k???k oranlara y?ksek bas?p kazan?yor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ?ey. tabi ki herkesin b?t?esi ayn? de?il bende ?yle parayla oynayan biri de?ilim o ?ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    asl?nda bana g?re benim ya da muhammet'in yapt??? tarzdaki kuponlar?n tutma ihtimali ?ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl? 4-5 ma??n tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm?? i?te benim yatt???m ma?ta da son 50 saniye kar??yaka 5 farkla ?ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att? 2 saniye kala faul yapt?lar adamlar 2/2 att? falan derken ma? uzad? yatt?m. olmay?nca olmuyor
    O zaman da y?kl? girmek gerekiyor ki bu da bana g?re de?il Senin yapt???n gibi 250 bassam ve bu ?ekilde yatsam kafama s?kar?m :P

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    asl?nda bana g?re benim ya da muhammet'in yapt??? tarzdaki kuponlar?n tutma ihtimali ?ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl? 4-5 ma??n tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm?? i?te benim yatt???m ma?ta da son 50 saniye kar??yaka 5 farkla ?ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att? 2 saniye kala faul yapt?lar adamlar 2/2 att? falan derken ma? uzad? yatt?m. olmay?nca olmuyor

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Abi anlam?yorum ya

Nas?l olur bu kadar ?srarla. Eskiden de biliyosunuzdur ekliyodum. Kald???m yerden devam ediyorum Sizin yine oranlar flnda ?ok d???k. Benim ?le yada b?le 1e6-7 hatta 10 veren kuponlarda ya?an?yor bunlar

?ok bi?ey istemiyorum zaten b?y?kte oynam?yorum ben. Ufak ufak bi ps3 paras? ??karsam yeter. Ama olmuyor i?te

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    al turgay b?yle yatan onlarca kuponum var en tazesi bu. ben al??k?n?m

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    He ??yle payla??n ya.

Bari ?z?nt?m azals?n Daha beteri varm?? diyim

Bir yorum yaz:

• Muhammet Akkaş
    yanıtladı
    [MENTION=85]Turgay Akda?[/MENTION]

Tek ma? diyince

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  aq.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  91.6 KB
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  96.6 KB

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    turgay da illegal olmu?
    gece vitoria beni de yat?rd?.
    e?er pronet sitelerine ge?tiysen ispanya liginde ?ok fazla kart ??k?yor ma?larda de?erlendirebilirsin. korner de ispanya da di?er liglere g?re daha ?ok oluyor ma?larda. bu sene biraz k?s?r ge?iyor kornerler ama yine de de?erlendirilebilir taraf bahsi yerine.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X