Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Forum Yeni Arayüz ve Yeni Özelliklerin Kullanımı Hk. Bilgilendirme

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Necip Tepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ya bende ip adresi yasaklanmıştır uyarısı alıyorum. Saldırıda araya mı kaynadım noldu. Forumları göremiyorum ama login olabiliyorum.
    Sakin olun, IP değişikliği yaptık. Cache açık olduğundan dolayı Online üyeler de etkilendi. Düzelir birazdan.

Yorum Yap

Aslı Forum Kurulu 3 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sakin olun, IP değişikliği yaptık. Cache açık olduğundan dolayı Online üyeler de etkilendi. Düzelir birazdan.
      Tamamdır ben yatıyorum o zaman sabah ola hayrola diyelim

Yorum Yap

Tapatalk geri gelsin Tapatalk...

Yorum Yap

Merhabalar, soyismim K?se olarak görünüyor. 'Kose' olarak değiştirebilir misiniz.

Yorum Yap

Aslı Cem K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Merhabalar, soyismim K?se olarak görünüyor. 'Kose' olarak değiştirebilir misiniz.
            Merhaba,

Soyisminiz ile alakalı, gerekli düzeltme yapılmıştır.

Sevgiler,

Yorum Yap

Aslı Forum Kurulu 3 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bunun dışında; Forum kuralları gereği, Karaborsacılık yapan, diğer takım taraftarı olduğu, üyesi olduğu, tespit edilen, Forum yöneticilerine, Beşiktaş kulübü yönetici ve futbolcularına Hakaret, Küfür vb içeren, çArşı’ya, tribün liderlerine küfür, hakaret eden, Forza Beşiktaş hakkında sosyal medya hesabından iftira ve hakaret eden ve tespit edilen üyelere işlemler uygulandı. Bu işlemlerin içerisinde ihraç işlemi de var, 1-3-6-9 ay ve 1 yıl gibi ceza alan işlemler de var.

En son düzenleyen Çetin Karademiroğlu; 24-08-2021, 15:22.

Yorum Yap

Sevgili Forum Kurulu,

belki bu bu konudaki ayni sorun ile ilgili onuncu yazisim. Arka plandaki stad resmi siteyi asiri derecede kasiyor. Alt yapi zaten performans acisindan kötü iken, üstüne böyle büyük ve bilhassa mobil sürümlerde performansi etkileyen bir arkaplan resmine gerek yok. Resim boyutu tami tamina 1.6 MB! Görünüs acisindanda forumun arka plan resimsiz hali cok daha sade, cok daha güzel ve cok daha kullanisli. Alt tarafa resimsiz örnegini koyuyorum.

Simdiki hali:

Arkaplan resmi olmadan:

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X