Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Yeni Sezon Formalar? Anketi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Enes P?narl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bu formalar? kendimiz yapt?ramaz m?y?z ?

kl?p bu i?i beceremiyor bari biz bi ak?m ba?latal?m. kendi formam?z? kendimiz ?retelim

Yorum Yap

Forma alan var m? slimfit mi yapm??lar yine, g?be?i i?ine sokabilece?imiz kesimi, k?rm?z?y? almam zaten, siyah m? beyaz m? g?bek k?sm?nda daha geni?, internetten alaca??m?z i?in bilmemiz gerekiyor...

Yorum Yap

M?mk?nse piyasa s?r?lmeden iptal edilsin...?u italyan milli tak?m?n?n forma dizayn? ve kesimi harika. Bizimkilerin kesimi ve dizayn? ?ok k?t? ?ok.

Yorum Yap

#FormaSat???Durdurulsun

Yorum Yap

Ke?ke formada hi? reklam olmasa (?nde,arkada,kolda,?ortta... yak?nda yeni reklam b?lgeleri de t?retilir diye bekliyorum maalesef.) belki o zaman daha ?ok benimseriz.
            Bu kadar tepkiye de gerek olmad???n? d???n?yorum. G?zel bak?nca gayet g?zel g?r?n?yor, ?zellikle 2006-2007 sezonu formas?n? an?msatan ince siyah ?izgiler, forma reklam?nda de?inilen seksenli y?llardakine benziyor.

Yorum Yap

Adidas bizimle dalga ge?iyor resmen! ?anl? Be?ikta?'?n formalar? bunlar m?? Ay?p be ay?p. Adidas'?n s?zle?mesi tez zamanda feshedilmeli. Yenilik?i ?izgiler, tasar?mlar istiyoruz. Under Armour T?rkiye'ye yeni girdi onunla anla? New Balance ile anla?. Hadi bunlarla anla?amad?n git Nike ile anla?. Adidas y?llard?r Nike kar??s?nda eziliyor bu kafayla giderse de ezilmeye devam edecek. Ba?kan her ?eye el at?yor bu i?e de el ats?n. G?z var nizam var!

Yorum Yap

Aslı Baris Onvural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Adidas bizimle dalga ge?iyor resmen! ?anl? Be?ikta?'?n formalar? bunlar m?? Ay?p be ay?p. Adidas'?n s?zle?mesi tez zamanda feshedilmeli. Yenilik?i ?izgiler, tasar?mlar istiyoruz. Under Armour T?rkiye'ye yeni girdi onunla anla? New Balance ile anla?. Hadi bunlarla anla?amad?n git Nike ile anla?. Adidas y?llard?r Nike kar??s?nda eziliyor bu kafayla giderse de ezilmeye devam edecek. Ba?kan her ?eye el at?yor bu i?e de el ats?n. G?z var nizam var!
                Nike diyorsun da Galatasaray'?n Trabzonspor'un hatta milli tak?ma ??kard?klar? formalar? hi? mi g?rm?yorsunuz ? Adidas bu sene bat?rd? kabul , ama bu d?nyada Adidas ?zerinde forma tasar?m? yapan firma yok. Bu seneyi b?yle idare edece?iz in?allah seneye daha d?zg?n tasar?mlar ??kar.

Yorum Yap

Aslı Baris Onvural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

New Balance formas?na ?rnek,

Nike ve efsanevi milli tak?m formas?.

Under Armour da bu ?ekilde..

?ahsi g?r???m; Adidas'?n formalar? hem Nike'tan hem de New Balance'tan daha g?zel ve bize uygun. Under Armour dizayn olarak g?ze ho? geliyor ancak onun da fiyat? ?ok y?ksek (sezon sonu 70 $). ?u anda 155 TL olan forma sat?? fiyat?ndan ?ikayet?i olanlar ne yapar bilemiyorum.

Yorum Yap

En son düzenleyen Ali Akbaba; 18-06-2016, 21:02.

Yorum Yap

Aslı Enes P?narl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      bu formalar daha g?zel ve daha sade ortada yuvarlak T?rk bayra?? olmas? haltercilerin ve g?re??ilerin giydiklerine benziyor.

Yorum Yap

?nternet g?r?nt?s? belki k?t?d?r, ??plak g?zle bak?nca, kuma?a dokununca severim dedim ama inan?n daha da olumsuz etkilendim. Belki "k?rm?z?" denilen formay? alabilirim diye d???n?yordum ama o forma TS Store'da sat?lmal? evvel ki sene ki TS formas? resmen ve kesinlikle "k?rm?z?" de?il. T?m formalar maalesef ?ok ?zensiz, hep ayn? yaka tipi ve kuma?lar son 3-4 y?l?n aksine daha d???k kalite. Toyota sponsorlu?undan beri bir ?izgi tutturmu?tuk ?u an dip yapt?k formada.

Yorum Yap

Be?ikta? amblemi olan her?ey ?ok g?zel ve kutsald?r benim i?in.
                          Ben bu seneki formalar?n hepsini be?endim.
                          Hersene ald???m gibi b?t?em yeterince bu sene de forma al?cam.
                          Ancak se?im durumunda resimlerde siyah olan? be?enmeme ra?men yuvada inceledi?imde bordo formay? al?r?m gibi geliyor.
                          Bizim formam?z?n ba?ka tak?mlara benzemesine gerek yok, kald? k? benzememi? de.
                          Amblemimiz oldu?u s?rece o bizim formam?zd?r, kutsal?m?zd?r.

Yorum Yap

Bordo formay? g?rme f?rsat? buldum ne yalan s?yleyeyim hi? be?enmedim.O Vodafone bask?s? falan ?ok k?t? yap?lm?? ?evresinde izleri var

Yorum Yap

[MENTION=5945]Forum Kurulu[/MENTION]
                              bence bu anket yeniden yap?lmal?. formalar ??kmadan ?nce herkes resimlere bak?p yorumlad? ama ?u an tekrarlansa sonu? farkl? olur bence.

Yorum Yap

Formalar k?t?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X