Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta?'?m?z ile ?lgili Bas?ndan Haberler

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Enes Pınarlı
    yanıtladı
    • Ertan S?zg?n@ertansuzgun 1 sa.1 saat ?nce
      Beni transfer konusunda bilen bilir...?nanmad???m bir haberi yazmam.G?khan'?n en yak?n arkada?lar?ndan biri s?yl?yosa bize yazmak d??er...

131 retweet174 be?enme
      Yan?tla

Retweetle
      131

Be?en
      174

Daha fazla

?ST?HBARAT: Be?ikta?'ta s?rada Caner ve Mehmet Topal var. ?ki oyuncuyu ikna etme yolunda ?ok ciddi ad?mlar at?ld?.

226 retweet222 be?enme
      Yan?tla

Retweetle
      226

Be?en
      222

Daha fazla

?ST?HBARAT: Be?ikta?, Fenerbah?e'den G?khan G?n?l'le s?z kesti. ?ok ?ok b?y?k ihtimalle Be?ikta?'a hay?rl? olsun.

428 retweet385 be?enme
      Yan?tla

Retweetle
      428

Be?en
      385

Daha fazla

Bir yorum yaz:

• Tolga Sever
    yanıtladı
    Aslı Tolga Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bizim futbol direkt?r? Ali Naibi Arjantin'li sol bek Emmanuel Mas'? takibe alm?? twitterda Sene sonunda s?zle?mesi bitiyor eleman?n ben Fm den tan?yorum sadece ?ok iyiydi oyunda.Belki de sadece takip ediyordur ama i?te bende ki sol bek iste?i b?yle umuyor.
    Takibi b?rakm?? Ali Naibi , forzada k?stebekler var

Bir yorum yaz:

• Ozan Omrak
    yanıtladı
    Aslı Nihat Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Alman sitesinde Bastian Schweinsteiger haberi cikti. Acaba yil sonu Sosa g?nderilip yerine orta sahanin ortasina Schweinsteiger mi d?s?n?l?yor? Bizde rahat 3 sene oynar
    allah korusun
    heleki sosan?n yerine
    apayr? adamlar 1
    adam kronik sakat 2
    art?k ondan i? ge?ti 3

Bir yorum yaz:

• Tolga Sever
    yanıtladı
    Bizim futbol direkt?r? Ali Naibi Arjantin'li sol bek Emmanuel Mas'? takibe alm?? twitterda Sene sonunda s?zle?mesi bitiyor eleman?n ben Fm den tan?yorum sadece ?ok iyiydi oyunda.Belki de sadece takip ediyordur ama i?te bende ki sol bek iste?i b?yle umuyor.
    En son düzenleyen Tolga Sever; 07-04-2016, 20:49.

Bir yorum yaz:

• Nihat Zeybek
    yanıtladı
    Alman sitesinde Bastian Schweinsteiger haberi cikti. Acaba yil sonu Sosa g?nderilip yerine orta sahanin ortasina Schweinsteiger mi d?s?n?l?yor? Bizde rahat 3 sene oynar

Bir yorum yaz:

• Enes Pınarlı
    yanıtladı
    ben arfay? ?ok be?eniyorum in?allah haberler balon de?ildir.

Bir yorum yaz:

• Erman Atmaca
    yanıtladı
    "?te yandan.........."

"...............gelen haberler aras?nda."

Olmazsa olmaz c?mleler.

Bir yorum yaz:

• Alican Osanmaz
    yanıtladı
    Be?ikta? Kul?b? sezon sonu s?zle?mesi bitecek olan Nice Kul?b?'n?n y?ld?z futbolcusu Hatem Ben Arfa'n?n menajerini ?stanbul'a getirdi.

Be?ikta? Nevzat Demir Tesislerini gezen menajerin tesisleri ?ok be?endi?i bildirilirken, bu transferin ?n?m?zdeki g?nlerde prensip olarak netle?mesi bekleniyor.

?te yandan y?ld?z futbolcuya Real Madrid'in de talip oldu?u gelen haberler aras?nda.

malum site

Bir yorum yaz:

• Murat Baltaci
    yanıtladı
    trt sporda ma? ?zetlerinde santa fe tak?m?nda yerry mina diye bi stoper var 21 ya??nda uzun boylu stoper olarak iki tane kornerden gol att? merak ettim izledim stoper ?zelikleride iyi g?r?n?yo. Uygun fiyata bunun gibi oyuncular al?nabilir. Tan?yan bilen izleyen varm? bu oyuncuyu?

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı
    Bug?n bas?ndaki haberleri okuyay?m dedim, daha 10 dakika ?nce.

Bu yalan, ?u ?nemsiz, bu karalama ama?l?, bu sa?ma sapan.

B?ylelikle 10 dakika i?inde de b?t?n gazeteleri gezdim. Ne kadar bo? adam var gazeteci olmu? olan

Bir yorum yaz:

• Ali Akman
    yanıtladı
    Ospina-Douglas Silva.

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Renan degil de daha once Ts ve Konya'da oynayan buyuk gelisme gosteren Jefferson iyi giderdi bize, adam Brezilya milli takim kaleci havuzunun ilk 3 unde, dil sorunu da yasamaz.
    Refleksleri cok iyi.

Bir yorum yaz:

• Merve Güleryüz
    yanıtladı
    Brezilya ligi botafoga da forma giyen 1.90 l?k kaleci renan ile temas haline ge?mi?iz
    ?enol g?ne? in onay? do?rultusunda , 26 ya??ndaki kaleci ay sonunda s?zle?me bitmesi ve tak?mda 3.kaleci pozisyonunda olmas? transferin ger?ekle?mesi ihtimallerini do?rultuyormu?
    kaynak milliyet

Bir yorum yaz:

• Ulas Karasu
    yanıtladı
    Bana Rhodolfo tipindeymis gibi geliyor. Uzun boylu, guclu ama agir, topu oyuna sokma ozelligi yok, duran toplardada pek tehlikeli degil. Ne kadar dogru bir secim olur dusundurucu.. Scouting'e ne oldu hani?

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    Tamam oldu. Buradaki bilgilere g?re ortalama ?st? bir stoper. Ersan gibi. Bakal?m ne olacak?
    En son düzenleyen Atakan Uslu; 07-12-2015, 17:41.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X