Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Şeytan Rıdvan vedat muriqi 4 hafta yok demiş bizim maça yetişir , yetişmez ise şaşarım zaten

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Bir yorum yaz:

• Yunus Özden
    yanıtladı
    Fırat Günayer , Engin Aslan , Gültekin Onay Gibi Desteklenmesi Gereken Çok İyi Yorumcular Var Aslında
    Ama Malesef Sahne Sinan Engin Gibilerinin

Bir yorum yaz:

• Ülker Uysal
    yanıtladı
    Sınan bugun baya yurudu hakeme.bagırdı sureklı.herkese saldırdı.hala savunuyor. Hıc savunmazdı boyle.bızden bı menfaatı var bunun bu aralar

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Sinan Engin : bugün Trabzon maçında Abdulkadir kırmızı veriyorsun öbür tarafta Denizlispor'un futbolcusu Eboue ye giriyor..

Arkadan: Eboue mi???

Sjdjdbnwjdkfkf,,[emoji23]

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    Beyaz Tv ve Aspor ve bu kanallardaki yorumcu bozuntularını izlemeyin, kaale almayın, reklamını yapmayın. Adamların amacı zaten trollük ve algı yapmak.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Dün panda şundan engin onyekuru ocakta gayse gelecek demiş. Bunlar iyice sapıttı isimlerini de yabancı yapsınlar tam olsun..

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Erman Dobermanı ve saz arkadaşları burağın dirseğine net kırmızı diyor. Serdar yellow mountain da kırmızı diyor..

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Bu başlık üste kalsın her hafta sonu lazım..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Şerefsiz zaten o ayı Ahmet Çakar dün kardeşimizin yaptığına yanlış diyorsun madem sen ne diye adını ifşa ediyorsun hedef gösteriyorsun.. Yarın bir gün işinden olabilir Allah korusun başına birşey gelebilir filan.. İt herif

15. ŞAMPİYONLUĞUMUZ KUTLU OLSUN!

Bir yorum yaz:

• Sadık Mısırlıoğlu
    yanıtladı
    Ahmet Çakar'ı bir tek ben mi Bruce Lee taktiğiyle sol elimle çenesinin sağından, sağ elimle alnının solundan tutup boynunu çevirme yöntemiyle nakavt etmek istiyorum. Arkadaş bir insan ancak bu kadar leş olabilir. Ben her şeyi yaparım, ben her şeyi söylerim, ortamların kralı benim, burada benim borum öter tarzı gevşekçe, çalıştığı kanalda arkasına bazı şebek güçleri alıp korkusuz rollerini bir de dışarda göstersin hani çok delikanlı ya. Hani çok kendi tabiriyle adam ya. Soytarı. Kimsin ulan sen, hödük. Geleni geçeni hedef gösterip saldırın talimatı verir gibi yapıp sonra geri vitesle hiçbir şey olmamış gibi davranması...

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Sinan Engin : Bugün kongrede Dursun Özbek boş bardaktan su içti [emoji23]...

Bulun bana onu.......

Her hafta bir Harf --> Ş A M P İ . . .

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Sosyal medya dan biri yazsın şunlara bilalin çift dalması veya jorqieranin adrianoya girişi .. Utanmazlar yıllardır renkliler Nasıl şampiyon olduğunu biliyoruz Nasıl algı yapıyor ayı Ahmet Çakar

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Aslı Sezgin Yeşildal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ahmet Çakar iti başladı doğramaya

Yogi iyi savunuyor ama bizi.

''Beşiktaş'a Türk sporu çok şey borçlu, Beşiktaş sayesinde Fener'in falan basket maçlarında salonu doluyor.''

😀😀😀

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Ahmet Çakar iti başladı doğramaya

Bir yorum yaz:

• Ömer Candaş Dilan
    yanıtladı
    allahtan adınız beyaz demiş 😊 sonrada sorunun cevabının sonuna size buradan malzeme çıkmaz demiş 😂

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X