Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bi ara bi geyik vardı tellegolle ilgili ekşide televizyon olması gerekir diye bulan paslasın bana lütfen

Yorum Yap

Sinan Engin Liverpool maçlarını anlatıyor.

Yorum Yap

Ulan Diatta gözün kör olsun emi!

- Ahmet Çakar ne dedi öyle ya, Vodafone GSM operatöre dedi, her kurada İngiliz takımı dedi, reklam dedi
        En son düzenleyen Mehmet Keleş; 16-12-2014, 02:22.

Yorum Yap

ingiliz takımlarıyla eşleşmemizin sebebi vodafone muş beyler [emoji2]

Yorum Yap

Olimpiakos sadece elemelerde eşleşmiş geçen sene İngiliz takımlarıyla

Yorum Yap

Aslı Gökhan Direl tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              ingiliz takımlarıyla eşleşmemizin sebebi vodafone muş beyler [emoji2]
              Valla kuradan 1 saat sonra forumda ben yazmıştım bu olayı, ama ihtimal vermiyordum.
              Aslı Mehmet Keleş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ulan Diatta gözün kör olsun emi!

- Ahmet Çakar ne dedi öyle ya, Vodafone GSM operatöre dedi, her kurada İngiliz takımı dedi, reklam dedi

Yorum Yap

Geçtiğimiz 3 sene boyunca sponsoru Vodafone'muş o 3 senede de mutlaka 1 İngiliz takımıyla eşleşmiş dedi baktım gerçekten öyle. Bu sene sponsoru değişmiş daha hiç İngiliz takımıyla oynamamış. O da doğru

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Geçtiğimiz 3 sene boyunca sponsoru Vodafone'muş o 3 senede de mutlaka 1 İngiliz takımıyla eşleşmiş dedi baktım gerçekten öyle. Bu sene sponsoru değişmiş daha hiç İngiliz takımıyla oynamamış. O da doğru
                  Deli paraların döndüğü bir alanda tesadüf kelimesine inanmamak lazım.

Yorum Yap

Maçkolikten baktım. Ciddi ciddi gerçek bu olay.

Yorum Yap

Her sene 1 kez İngiliz takımı gelmesi ihtimalı vardır ama bizdeki gibi her kurada olsa doğrudur derdim Olimpiakos için pek inandırıcı gelmedi bana

Yorum Yap

Galatasaray'a baktım şimdi o da 3 senedir mutlaka bir İngiliz takımıyla eşleşmiş Şampiyonlar Ligi'nde Manu Chelsea Arsenal 3 sene üst üste İngilizlerle mutlaka oynamışlar. Olympiakos için de ihtimal dahilinde bu olay demek ki

Yorum Yap

Biz de her sene Rus-Ukrayna takımlarından en azınndan birini çekiyoruz ya, acaba diyorum [emoji28]

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Galatasaray'a baktım şimdi o da 3 senedir mutlaka bir İngiliz takımıyla eşleşmiş Şampiyonlar Ligi'nde Manu Chelsea Arsenal 3 sene üst üste İngilizlerle mutlaka oynamışlar. Olympiakos için de ihtimal dahilinde bu olay demek ki
                            Olympiakos'un maçlarına baktım o maçlarda enteresan Hazırlık maçları bile tuhaf. Bu sene ingilizler ile hazırlık maçı bile yapmamışlar ( turnuva hariç )

İlk sene arsenal'e 2-1 yenilip / 3-1 yenmiş. ( grup maçı )

İkinci senese arsenal'e 3-1 yenilip / 2-1 yenmiş. ( grup maçı )

üçüncü senesinde manchester'ı 2-0 yenip / 3-0 yenilmiş eleme maçı.

Yorum Yap

Bir 10 dakika kadar açtım Beyaz TV'yi. Bunlar, futbol konusundan Candan Erçetin'e, pelikana, sincapa kadar falan nasıl geldiler ya?!

Yorum Yap

Bu kadar dengesizin aynı yerde toplanabilmesi müthiş bir başarı Hepsi ruh hastası izleyenlerin de ruh sağlığını bozuyorlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X