Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sinan Engin bazen gereksiz suland?r?yor program?.?akar tam havaya girip bir?ey anlat?yor hemen sa?ma sapan bir?ey s?yl?yor.Komikte de?il.Adam m?thi? giden program? sabote etti resmen.

Sent from my Lumia using Tapatalk
    Aynen ?yle ya y?zde y?z kat?l?yorum.Roosevelt kazas? Kennedy suikasti falan program koptu gidecek ama Yogi muhabbete an?nda limon s?k?yor insan?n hevesi kursa??nda kal?yor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ahmet Cakar "Dunya kupasinda 3. olan takimi 3. torbadan elemelere sokuyorsunuz,futbolu ?yle bir hale getirdinizki burada uzaylilari konusuyoruz,hepinize yaziklar olsun" diyerek gerekli yerlere lafini cakip T?rk futbolunun kisa bir ozetini ??karip programi kapatti...

Yorum Yap

Sinan'a laf yok Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ImageUploadedByTapatalk1419293755.964837.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  18.3 KB

Yorum Yap

Lig Tv'ye de soktu ?akar.

Yorum Yap

''Haydar D?men'in sa?lar?na uyuz oldum,o sa?lar kesilecek biiiiirrrrr.'' Adam Haydar D?men'i azarlad?.

Yorum Yap

Haydar D?men Sneijder,Meireles ve Nouma'nin olayini anlatirken arka plandan Nuri Alco muzigi verdiler

Yorum Yap

sinan enginin ?u c?mlesine ne demeli bob marley falan varya rock sark?calar? ke?ler dumanc?lar

benim gibi abs?rd komedi hastas? bir insan? ba??ml?s? haline getirdiler , kimse sallamasa program?n gizli kahraman? apodur o saf a yat?p troll lemeri ortam? iyice abs?rdle?tirmekte

Yorum Yap

Ertem Sener: yok artik LeBron James

Yorum Yap

Bazen Facebook'da paylasilan videolarina denk geliyorum, 13. saniyeden sonrasini yuregim kaldirmiyor! Normal insanlarin yasadigi yerlerde ''sizin varliginiz insan zekasina ve onuruna hakarettir'' derler bu yaratiklara! Ama kesin olan tek sey T?rkiye normal bir yer degil...

Yorum Yap

Bu Program tam bir efsane! Her aksam oynasin her aksam izlerim

Futbol programi olarak algilamayin, eger futbol icin izlemek istiyorsaniz NTVSpor, TRTspor fln izleyin.

Dun geceki program bence tam oskarlik!

Kaciranlar izin acil izlenmeli!

Yorum Yap

Sinan Engin i gram sevmem ama ?u programdan sonra p?r?l p?r?l adam diyesim geliyor )) Bence T?rk televizyonunun en e?lenceli program? Beyaz Futboldur.

Yorum Yap

Sinan Engin'in Be?ikta? derken s?rekli Be?ta? demesinden sadece rahats?z olan ben miyim acaba yoksa yanl?? m? duyuyorum?

Yorum Yap

ROK: Metin tokat adam de?ildir
                            A.?akar: Terbiyesizlik yapma
                            ROK: O zaman adamdir!

Yorum Yap

Sen misin Haydar D?men'in sa?lar?na laf atan, st?dyo koptu bu resimden sonra

Yorum Yap

Ahmettt benim m?z??? ver...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X