Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Buğra Gençer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sinan Engin bazen gereksiz sulandırıyor programı.Çakar tam havaya girip birşey anlatıyor hemen saçma sapan birşey söylüyor.Komikte değil.Adam müthiş giden programı sabote etti resmen.

Sent from my Lumia using Tapatalk
    Aynen öyle ya yüzde yüz katılıyorum.Roosevelt kazası Kennedy suikasti falan program koptu gidecek ama Yogi muhabbete anında limon sıkıyor insanın hevesi kursağında kalıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ahmet Cakar "Dunya kupasinda 3. olan takimi 3. torbadan elemelere sokuyorsunuz,futbolu öyle bir hale getirdinizki burada uzaylilari konusuyoruz,hepinize yaziklar olsun" diyerek gerekli yerlere lafini cakip Türk futbolunun kisa bir ozetini çıkarip programi kapatti...

Yorum Yap

Sinan'a laf yok Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ImageUploadedByTapatalk1419293755.964837.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  18.3 KB

Yorum Yap

Lig Tv'ye de soktu Çakar.

Yorum Yap

''Haydar Dümen'in saçlarına uyuz oldum,o saçlar kesilecek biiiiirrrrr.'' Adam Haydar Dümen'i azarladı.

Yorum Yap

Haydar Dümen Sneijder,Meireles ve Nouma'nin olayini anlatirken arka plandan Nuri Alco muzigi verdiler

Yorum Yap

sinan enginin şu cümlesine ne demeli bob marley falan varya rock sarkıcaları keşler dumancılar

benim gibi absürd komedi hastası bir insanı bağımlısı haline getirdiler , kimse sallamasa programın gizli kahramanı apodur o saf a yatıp troll lemeri ortamı iyice absürdleştirmekte

Yorum Yap

Ertem Sener: yok artik LeBron James

Yorum Yap

Bazen Facebook'da paylasilan videolarina denk geliyorum, 13. saniyeden sonrasini yuregim kaldirmiyor! Normal insanlarin yasadigi yerlerde ''sizin varliginiz insan zekasina ve onuruna hakarettir'' derler bu yaratiklara! Ama kesin olan tek sey Türkiye normal bir yer degil...

Yorum Yap

Bu Program tam bir efsane! Her aksam oynasin her aksam izlerim

Futbol programi olarak algilamayin, eger futbol icin izlemek istiyorsaniz NTVSpor, TRTspor fln izleyin.

Dun geceki program bence tam oskarlik!

Kaciranlar izin acil izlenmeli!

Yorum Yap

Sinan Engin i gram sevmem ama şu programdan sonra pırıl pırıl adam diyesim geliyor )) Bence Türk televizyonunun en eğlenceli programı Beyaz Futboldur.

Yorum Yap

Sinan Engin'in Beşiktaş derken sürekli Beştaş demesinden sadece rahatsız olan ben miyim acaba yoksa yanlış mı duyuyorum?

Yorum Yap

ROK: Metin tokat adam değildir
                            A.çakar: Terbiyesizlik yapma
                            ROK: O zaman adamdir!

Yorum Yap

Sen misin Haydar Dümen'in saçlarına laf atan, stüdyo koptu bu resimden sonra

Yorum Yap

Ahmettt benim müzüğü ver...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X