Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Denizli Kartalları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ömer Talha Ayık
    yanıtladı
    Aslı Bora Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    sevgili ömer talha ayık kaç yıldır denizlidesin kardeşim bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon görememen mümkün değil sanırım başka yerlere bakıyorsun.Rizeden kayseriye ankaradan manısaya antalyaya istanbula hersene otobus yapıyor bu grup.Her yıl iftar yemeklerınden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aralıksız yapılıyor.Aktiflikten kastın ne anlamadım.
    ben bu sene geçtim buraya genelde sipfood ta maçları izliyorum pek tanıdığım Beşiktaşlı olmadığından da olabilir seneye her türlü organizasyona ve özellikle yakın deplasmanlara da katılmak isterim saygılar sevgiler

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    sevgili ömer talha ayık kaç yıldır denizlidesin kardeşim bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon görememen mümkün değil sanırım başka yerlere bakıyorsun.Rizeden kayseriye ankaradan manısaya antalyaya istanbula hersene otobus yapıyor bu grup.Her yıl iftar yemeklerınden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aralıksız yapılıyor.Aktiflikten kastın ne anlamadım.

Bir yorum yaz:

• Ömer Talha Ayık
    yanıtladı
    Denizlide gerçekten çok fazla Beşiktaş taraftarı ama organizasyon yok ben Pamukkale Üniversitesinde okuyorum.Üni-Bjk nin de herhangi bir organizasyonunu göremiyorum.Aktif olmak lazım.Sevgiler saygılar.ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    denizlinin yıkılmaz tek kalesi #denizlikartalları

Bir yorum yaz:

• Mehmet Dedeler
    yanıtladı
    şu başlığı aktif hale getirmek lazım yeni sezon için

Bir yorum yaz:

• Olcay Ogut
    yanıtladı
    Aslı Bora Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın
    Sevgili kardeşim Bora, ilgin ve cevabın için teşekkür ediyorum. Bu akşam abim ve 2 arkadaşı suyu almak ve yerinde taze taze içmek için Denizli'ye geliyor, eğer su işe yarar ve tekrar gerekirse seninle irtibat kurup rahatsız edeceğim seni, tekrar ilgin ve alakana teşekkür ederim sağol varol.

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın

Bir yorum yaz:

• Olcay Ogut
    yanıtladı
    Merhabalar...Sevgili dostlar Denizli'de bulunan BEŞİKTAŞ sevdalılarına bir ricam var. Abim ve 2 yaşındaki oğlumda böbrek taşı var, yoğun araştırmalar sonucunda Denizli ili Kale İlçesi Narlı köyünde böbrek taşına iyi geldiği ve taşı erittiği söylenen bir su varmış. Bu sudan tedarik edip Gebze'ye gönderilme ihtimaliniz var mıdır? Bu zahmete katlanabilir misiniz? Özellikle abimin durumu aciliyetini koruyor.Bir ameliyat geçirdi 2.yi de olacak ancak o bahsettiğim su özelliğini kaybetmemiş ise büyük faydası olacağını söylediler. Yardımcı olabilecek birileri var ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    Denizli beşiktaşlılar derneği şuan kayıt yapmıyor.zaten herhangi bir organızasyon içerisindede değil.Herhangi bir binası yada lokal gıbı bır yerıde yok.Denizli de beşiktaşı temsil eden tek grup denizli kartalları. tüm organizasyonlar için denizli kartallarının facebook adresınden bılgı alabılırsın. https://www.facebook.com/denizlikartallari/?fref=ts
    Denizli kartallarıyla beraber üniversite grubuda pamukkale ünibjk. Bu grubumuzada https://www.facebook.com/groups/248723151841450/ burdan ulaşabılırsınız.
    saygılar sevgıler

Bir yorum yaz:

• Aybüke Taner
    yanıtladı
    Denizli beşiktaşlilar denrnegine nasil üye olabilirim

Bir yorum yaz:

• Süleyman Er
    yanıtladı
    Aslı Şahin Karakılıç tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Denizli Kartal Yuvası Açılmış
    Sümerpark ta
    Geçen ay yoktu sanki, yeni mi açılmış süper