Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Denizli Kartalları

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ?mer Talha Ay?k
    yanıtladı
    Aslı Bora Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    sevgili ?mer talha ay?k ka? y?ld?r denizlidesin karde?im bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon g?rememen m?mk?n de?il san?r?m ba?ka yerlere bak?yorsun.Rizeden kayseriye ankaradan man?saya antalyaya istanbula hersene otobus yap?yor bu grup.Her y?l iftar yemekler?nden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aral?ks?z yap?l?yor.Aktiflikten kast?n ne anlamad?m.
    ben bu sene ge?tim buraya genelde sipfood ta ma?lar? izliyorum pek tan?d???m Be?ikta?l? olmad???ndan da olabilir seneye her t?rl? organizasyona ve ?zellikle yak?n deplasmanlara da kat?lmak isterim sayg?lar sevgiler

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    sevgili ?mer talha ay?k ka? y?ld?r denizlidesin karde?im bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon g?rememen m?mk?n de?il san?r?m ba?ka yerlere bak?yorsun.Rizeden kayseriye ankaradan man?saya antalyaya istanbula hersene otobus yap?yor bu grup.Her y?l iftar yemekler?nden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aral?ks?z yap?l?yor.Aktiflikten kast?n ne anlamad?m.

Bir yorum yaz:

• ?mer Talha Ay?k
    yanıtladı
    Denizlide ger?ekten ?ok fazla Be?ikta? taraftar? ama organizasyon yok ben Pamukkale ?niversitesinde okuyorum.?ni-Bjk nin de herhangi bir organizasyonunu g?remiyorum.Aktif olmak laz?m.Sevgiler sayg?lar.?AMP?YON BE??KTA?

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    denizlinin y?k?lmaz tek kalesi #denizlikartallar?

Bir yorum yaz:

• Mehmet Dedeler
    yanıtladı
    ?u ba?l??? aktif hale getirmek laz?m yeni sezon i?in

Bir yorum yaz:

• Olcay Ogut
    yanıtladı
    Aslı Bora Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    sevg?l? olcay ?zel mesaj att?m ama becereb?ld?mm? b?lem?yorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ula?ab?l?rs?n
    Sevgili karde?im Bora, ilgin ve cevab?n i?in te?ekk?r ediyorum. Bu ak?am abim ve 2 arkada?? suyu almak ve yerinde taze taze i?mek i?in Denizli'ye geliyor, e?er su i?e yarar ve tekrar gerekirse seninle irtibat kurup rahats?z edece?im seni, tekrar ilgin ve alakana te?ekk?r ederim sa?ol varol.

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    sevg?l? olcay ?zel mesaj att?m ama becereb?ld?mm? b?lem?yorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ula?ab?l?rs?n

Bir yorum yaz:

• Olcay Ogut
    yanıtladı
    Merhabalar...Sevgili dostlar Denizli'de bulunan BE??KTA? sevdal?lar?na bir ricam var. Abim ve 2 ya??ndaki o?lumda b?brek ta?? var, yo?un ara?t?rmalar sonucunda Denizli ili Kale ?l?esi Narl? k?y?nde b?brek ta??na iyi geldi?i ve ta?? eritti?i s?ylenen bir su varm??. Bu sudan tedarik edip Gebze'ye g?nderilme ihtimaliniz var m?d?r? Bu zahmete katlanabilir misiniz? ?zellikle abimin durumu aciliyetini koruyor.Bir ameliyat ge?irdi 2.yi de olacak ancak o bahsetti?im su ?zelli?ini kaybetmemi? ise b?y?k faydas? olaca??n? s?ylediler. Yard?mc? olabilecek birileri var ise ?ok sevinirim. ?imdiden te?ekk?rler.

Bir yorum yaz:

• Bora Sever
    yanıtladı
    Denizli be?ikta?l?lar derne?i ?uan kay?t yapm?yor.zaten herhangi bir organ?zasyon i?erisindede de?il.Herhangi bir binas? yada lokal g?b? b?r yer?de yok.Denizli de be?ikta?? temsil eden tek grup denizli kartallar?. t?m organizasyonlar i?in denizli kartallar?n?n facebook adres?nden b?lg? alab?l?rs?n. https://www.facebook.com/denizlikartallari/?fref=ts
    Denizli kartallar?yla beraber ?niversite grubuda pamukkale ?nibjk. Bu grubumuzada https://www.facebook.com/groups/248723151841450/ burdan ula?ab?l?rs?n?z.
    sayg?lar sevg?ler

Bir yorum yaz:

• Ayb?ke Taner
    yanıtladı
    Denizli be?ikta?lilar denrnegine nasil ?ye olabilirim

Bir yorum yaz:

• Süleyman Er
    yanıtladı
    Aslı ?ahin Karak?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Denizli Kartal Yuvas? A??lm??
    S?merpark ta
    Ge?en ay yoktu sanki, yeni mi a??lm?? s?per