Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    benim g?r??lerim net. ama siz c?mb?zla ?ekmeye devam edin. Ben ge?mi?i unutmad?m. biz '' ?erefli ikincilileri '' nas?l elde ettik. kime kar?? elede ettik ? hep GS ye kar??. Elimizden ?ampiyonluklar kime kar?? al?nd? GS ye kar??. Ayn? senaryoya gidiyoruz malesef bize yedirmezler demek mi k?t? senaryoculuk.

GS ?ampiyon olmas?n Ba?ak?ehir olsun.Hatt ?uan lig oynanmas?n raz?y?m ba?ak?ehire versinler ligi. burada anlamad???n?z GS nin s?per tak?m oldu?u de?il kas?t. bize yedirmezler demek
    istiyorum
    G?r??lerin net falan degil kardesim bildigin corba
    su bir haftada yazd?klar?n? Bastan oku istersen
    30 y?l ?nceki mevzularla buradan nas?l genelleme yap?yorsun
    100 .yil kimden ald?k ?ampiyonlu?u
    neyi yedirmiyorlar
    o gunler ge?ti nereden nereye gelmi?sin
    daha ge?en hafta gen?ler ?akmad? mi gsye nerede ya??yorsunuz anlam?yorum ki
    akhisari ?stanbul?da ,milyonda bir olacak gen?ler yensek puan fark?yla liderdik
    ba?akla berabere kalsak yine ayni olacakt?

Yorum Yap

Gs taraftar gaziyla iyi oynuyor, bizim mac zor gecer. Insallah hakem etkilemez de iyi bir mac olur. Her seyin hayirlisi belki basaksehir bu maglubiyettrn sonra dagilacak. Fb de gsyi yenemedi.diye uzulduk ama yense su an sikinti olacakti

Yorum Yap

E napal?m onu s?yle. Ayn? senaryo olacak diye ma?a m? ??kmayal?m, forumu mu kapatal?m napal?m.
        Biz iyi olursak t?m oyunlar? bozar?z, hepsini ?st?ste koyar yine ?ampiyon Be?ikta? yazd?r?r?z diyoruz. Olsa da olmasa da bunu ?mit ediyoruz. Bi tanesi ??k?yor heveslenmeyin diyor. ?st?ne bir de ke?ke Ba?ak?ehir olsa diyor.
        ?nanm?yorsan?z, cinler periler size do?ruyu g?sterdiyse uzak durun g?lge etmeyin Allah a?k?na bir ka? hafta.

Yorum Yap

Bug?n ki ma? ?zelinde de ma? ?yle cinconun istedi?i gibi filan devam etmiyordu.

O jeneriklik gol olmasa bence Ba?ak?ehir'e daha yak?nd? oyun.

Yorum Yap

benim g?r??lerim net. ama siz c?mb?zla ?ekmeye devam edin. Ben ge?mi?i unutmad?m. biz '' ?erefli ikincilileri '' nas?l elde ettik. kime kar?? elede ettik ? hep GS ye kar??. Elimizden ?ampiyonluklar kime kar?? al?nd? GS ye kar??. Ayn? senaryoya gidiyoruz malesef bize yedirmezler demek mi k?t? senaryoculuk.

GS ?ampiyon olmas?n Ba?ak?ehir olsun.Hatt ?uan lig oynanmas?n raz?y?m ba?ak?ehire versinler ligi. burada anlamad???n?z GS nin s?per tak?m oldu?u de?il kas?t. bize yedirmezler demek
            istiyorum
            Sergen att? ?ampiyonluk geldi zaman? gs ciddi ciddi ?ampiyonluk aday?yd?,kendi sahalar?nda yendik ?ampiyonlu?u ilan ettik, ki o zamanlar lobisi ?ok daha g??l? bir gs vard?. Gs pislik bir camia ona bir?ey demiyorum ama o eski lobisi zaten yok art?k. Gs?yi deplasmanda yenmek kolaym??De?il, zor bir deplasman sonu?ta. Ama bizde o g?? varm?? Kesinlikle var..

Yorum Yap

Bana g?re ?n?m?zdeki hafta alanyadan beraberlik ile donecekler.
              Bize orada beraberlik yetecek.
              ?? ba?aksehirin ve fenerin puan kaybetmesi.
              E?er hepsi bu hafta olursa 16. ?ampiyonluk hay?rl? olsun.

Yorum Yap

[MENTION=27938]Siret Uslu[/MENTION]

Karde? mesele olumlu olumsuz d???nmen deg?l asl?nda. Sen her yazd???n mesajda kendinle ?eli?iyorsun. ?ok ger?ye g?tmed?m son 1 haftal?k mesajlar?na bakt?m. ?nce demi?sinki
                -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur g?receksiniz yazm??s?n.
                -sonra bu mac? bo?a ?zlemeyin ?n?m?zdeki seneye bakal?m yazm??s?n.(akh?sar mac?)
                -bi arkada? sana bu mesaj?n? hat?rlatm?? sen ben zaten bu ma? i?in kafam rahatt? al?cakt?k zaten yazm??s?n.
                -?imdi basak yen?ld? gs ?ampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasuperson?c uzay tak?m? gsy? yenmem?z m?mk?n de?il diyosun.

Bunlar? s?rayla oku normalmi de?ilmi sen karar ver..

Yorum Yap

istiyorum
                  ?zg?n?m ama bende kat?l?yorum daha ?ok medya da adamlar? var yeri gelirse mekan basan hocalar? var

Yorum Yap

Kendisini sevmesemde bu ak?amki ma?? terim ald?. Ba?ak bize kar?? nas?l oynad?ysa ayn?s?n? oynad?. ?nde bask? yedikleri anlarda adebayora ?isirip top saklamas?ni isteyerek h?cumda ?o?almak istediler.
                    Gs taktik olarak hem serdar hem denayerle adebayorun m?mk?n oldu?u kadar en az ?ekilde topla bulu?mas?n? sa?lad?lar. Havadan gelen toplarda bile ilk vuran olmak i?in bo?u?tular.
                    Adebayordan kap?lan toplarla oyunun y?n?n? de?i?tirerek seri ?ekilde ak?n denediler. Ve nihayetinde oyun kuramayan ba?ak?n neredeyse kaleye net bir ?utu olmadan ma? bitti.

Biz ise kendi oyunumuz ile oynamaya ?al??m??t?k. Ve adebayora ?i?irilen her topu indirerek bizi geriye do?ru itmi?lerdi.

Umar?m ba?ak bu ma??n moral bozuklu?u ile bir puan daha kaybeder ve biz kazan?r?z. Gs oyun olarak ??z?m? kolay bir rakip. ?ok pres ve sa? bekleri ?zerinden oyun kurma planlar? d???nda ekstra rodrigezin h?z? ile i? yapmaya ?al???yorlar.

?n?allah zafer bizim olacak...

Yorum Yap

Kimin aya?? kayarsa daha da toparlanamaz..Alanya Gs ma?? her sonuca a??k ama bence Gs al?r ma??..Bizim gs ile ma??m?z final olur..Ba?ak?n zor deplasmanlar? var ama formu o kadar yok.Yeterki Antalya ve Osmanl? potada olsunlar ve her an kurtarma ?anslar? olsunlar [emoji16]

Her Daim Be?ikta?!!!

Yorum Yap

Aslı Ozgur Karaarslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        @Siret Uslu

Karde? mesele olumlu olumsuz d???nmen deg?l asl?nda. Sen her yazd???n mesajda kendinle ?eli?iyorsun. ?ok ger?ye g?tmed?m son 1 haftal?k mesajlar?na bakt?m. ?nce demi?sinki
                        -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur g?receksiniz yazm??s?n.
                        -sonra bu mac? bo?a ?zlemeyin ?n?m?zdeki seneye bakal?m yazm??s?n.(akh?sar mac?)
                        -bi arkada? sana bu mesaj?n? hat?rlatm?? sen ben zaten bu ma? i?in kafam rahatt? al?cakt?k zaten yazm??s?n.
                        -?imdi basak yen?ld? gs ?ampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasuperson?c uzay tak?m? gsy? yenmem?z m?mk?n de?il diyosun.

Bunlar? s?rayla oku normalmi de?ilmi sen karar ver..
                        1.) benim d???ncem buydu ama bir?ey oldu yazd?m. i?aretten bahsetim onu niye yazmad?n
                        2.) akhisar ma??n? izlemeyin dedim ama yenilece?imizi puan kaybedece?imizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu i?in demi? olma ihtimalim akl?na gelmiyormu.
                        3.) GS en az 2 farkl? yener yazm??t?m onu niye g?rmedin.ba?ak yenilince fikir de?i?tirmedim

not: baz?lar?n?z toteme inan?yorsunuz.hal? sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle bir?ey payla?t?m. i?aret g?rd?m fikrim bundan de?i?ti dedim.sonra fikirlerim ?eli?iyor bir ?yle bir b?yle konu?uyor diyorsunuz. ben hata ettim payla?mamal?yd?m onu.

ben GS ?ampiyonlu?u ya?ayacaksam e?er ba?ak?ehir ?imdiden olsun demeye getiriyorum. arkada? diyorki ba?ak?ehirin ?ampiyonlu?unu istiyor.mecaz diye bir?ey var illede a??klamam? yapal?m

Yorum Yap

GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?

Yorum Yap

Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?
                            lig bitene kadar gol averaj? lig bittikten sonra ikili averaja g?re s?ral?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Fatih Mehmet Mercan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

istiyorum
                              ?zg?n?m ama bende kat?l?yorum daha ?ok medya da adamlar? var yeri gelirse mekan basan hocalar? var
                              Yeri gelince mekan basan hocalar? mi
                              Postayi yedi ka?t? mekan basma oyle olmaz
                              keseceklerdi onlar? oradada topuklad?lar
                              ?st?ne milli tak?mdan kovuldu
                              Kendi yeti?tirdi?i adamlar selam vermiyor
                              terimin eski g?c?yle nokta kadar alakas? yok su an
                              en b?y?k g?c? Mehmet A?ar ve Mesut y?lmazd?
                              eskisi gibi de?il o isler
                              En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 16-04-2018, 00:18.

Yorum Yap

Her an her ?ey olabilir pusuday?z[emoji6]

Her Daim Be?ikta?!!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X