Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Hangi Sanal ?ddaa Bayisini Tercih Ediyorsunuz?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hangi Sanal ?ddaa Bayisini Tercih Ediyorsunuz?

Sanal bayilerden hangileri sizlere en ?ok hitap ediyor, sebepleriyle beraber payla?al?m.

Sanal iddaa bayilerindeki be?endi?iniz ?zellikleri aktaral?m. (Sosyal platform, canl? ma? yay?nlar?, yazarlar vb)
    87
    Bilyoner
    34.48%
    30
    Tuttur
    8.05%
    7
    Nesine
    42.53%
    37
    Oley
    5.75%
    5
    Birebin
    3.45%
    3
    Misli
    5.75%
    5

istemeyerek bilyoneri tercih ediyorum,s?rf aray?z?ne al??t???m i?in.

Yorum Yap

Nesinenin yazarlar? ?ok iyi ve ma?lar hakk?ndaki istatistiki bilgilere kolay ula??l?yo.

Yorum Yap

wonnods

Yorum Yap

Aslı Cem Karaday? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          istemeyerek bilyoneri tercih ediyorum,s?rf aray?z?ne al??t???m i?in.
          Bende ilk bilyoner ile oynad???m i?in ba?ka sitelerden oynayam?yordum dedi?in sebepten ?t?r?. Sonra bjk.nesine.com diye bir site a??lm??t? sponsorluk i?in s?rf o sebeple nesine'ye ge?tim ba?larda zorland?m ama ?imdi de ba?ka sitede oynayam?yorum

Hi? fark yok siteler aras?nda ??nk? oranlar ayn? kampanya yapmak yasakland??? i?in herhangi bir bonus verme durumlar? da yok. Aray?z olarak en g?zel gelen nesine oldu?u i?in oradan oynuyorum

Yorum Yap

tempo

Yorum Yap

Eskiden bilyoner kullan?yordum. Bankamdan komisyon ald??? i?in Nesine'ye kayd?m. ve gayette memnunum.

Aray?z kullan?m falan gayet ba?ar?l?.

Yorum Yap

Misli.com kupon yapmak kolay aray?z? derli toplu.

Yorum Yap

bilyoner, nesine ve tuttur da hesab?m var ama bilyonerden oynar?m.

Yorum Yap

hi?biri

bi ara bets10 , tempobet , artemisbet vs tak?l?yordum. kullanmayal? aylar oldu.hatta bu sene ?ok fazla kupon yapmad?m desem yeridir yani

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      hi?biri

bi ara bets10 , tempobet , artemisbet vs tak?l?yordum. kullanmayal? aylar oldu.hatta bu sene ?ok fazla kupon yapmad?m desem yeridir yani
                      abi peki bunlar aras?nda en g?veniliri hangisidir, ben internetten oynamay? d???n?yorum ??nk? iddaada oranlar ?ok d???k ve ma? say?s?, se?enekler vs olduk?a az. yani para yat?rma, para ?ekme, g?venilirlik falan a??s?ndan t?rkiyede en iyisi hangisi acaba

Yorum Yap

Aslı Oner Mert Ozsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        abi peki bunlar aras?nda en g?veniliri hangisidir, ben internetten oynamay? d???n?yorum ??nk? iddaada oranlar ?ok d???k ve ma? say?s?, se?enekler vs olduk?a az. yani para yat?rma, para ?ekme, g?venilirlik falan a??s?ndan t?rkiyede en iyisi hangisi acaba

MB860 cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Tempobet oran ve ?e?it acisindan en iyisi. Bets10 arada kafasina g?re hesap kapatiyor.

Yorum Yap

Aslı Tolga Karakoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tempobet oran ve ?e?it acisindan en iyisi. Bets10 arada kafasina g?re hesap kapatiyor.
                          te?ekk?rler karde? bilgi i?in. benim de ara?t?rd???m kadar?yla tempo ?v?l?yor. para i?lemleri i?in de cepbank olay? akl?ma yat?yor ??nk? direk kredi kart?yla olursa belge falan istiyorlarm?? galiba

Yorum Yap

Aslı Oner Mert Ozsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            te?ekk?rler karde? bilgi i?in. benim de ara?t?rd???m kadar?yla tempo ?v?l?yor. para i?lemleri i?in de cepbank olay? akl?ma yat?yor ??nk? direk kredi kart?yla olursa belge falan istiyorlarm?? galiba
                            Kredi karti ile yatirdiginda kimlik,kart ve ikametgah bilgileri istiyorlar. Ama cep bank ile yatirsan bile yinede belge isteyebiliyorlar.

Yorum Yap

D?nyada oran a??s?ndan en iyi 2 site tempobet ve bets10...

?lkemizde iddaa oranlar? komik. Devletin kazand??? paralar inan?lmaz. Kar marjlar? ?ok y?ksek.

Size ??yle bir ?rnek vericem.

iddaada 5 ma? kombine yapt???m?z kupon 12 oran veriyorken tempoda 37 oran veriyordu.
                              ?aka de?il arkada?lar. 12 nere 37 nere Eyvallah ?lke mutlaka kazans?n vergi alg? ona laf?m?z yok ama arada bir u?urum s?z konusu

A??kcas? sa?lam iddaac?lar?n hi?biri yasal oynamaz bu mereti. %90 oran?nda yurt d???na gidiyor bu paralar maalesef ke?ke ?lkenin i?inde kalsa ama bu kafayla herkes ka?ar yasaldan.

Ciddi bir tepki verilse diyece?im ama bu ?lkede neye tepki veriliyor ki art?k? Tepki verene ter?rist damgas? vuruluyor malum bi iddaa kald? ??zemedi?imiz problem

Velhas?l tavsiyem asla iddaa oynamay?n oynatt?rmay?n. Hele ki yasaldan enayi yerine koyulmak ?ok k?t?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X