Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aranizda karabuk maglubiyetini dusunup hic mi kafasini taslara vuran yok..sahsen benim psikolojimi bozuyor dusundukce bu kacan 3 puan..ligi 10 hafta kala bitirecektik belki de..

Yorum Yap

Daha bitmedi erken sevinmeyelim. Insallah bitiminde de simdiki gibi mutlu oluruz

Yorum Yap

Sergen umutu ??kar weilton al 2. yar? kontradan 3-4 gelsin

Yorum Yap

https://twitter.com/Podolski10/statu...74498121134085

Yorum Yap

ilk 10dk ?ok ?nemli..

Yorum Yap

Aslı Ridvan Ozasik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Haftay? karl? kapatan tek tak?m ezikbah?e????
              Alt?n de?erinde 1 puan ald? adamlar

Yorum Yap

3 g?nd?r ceset gibi dola??yordum moralimi d?zeltti aslan par?alar?

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

bu ma?? gs nin almayaca??n? d???nen var m? ciddi ciddi. 4-2 biter en az

Yorum Yap

G?l?n siz g?l?n ?s ikinci yar? 13 tane at?nca nas?l g?lceniz bakal?m

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Kayseri hem iyi pas yapt?, hem de alan daraltt?. Bence harika bir ilk yar? ge?irdiler. Biz Arena'da bu kadar iyi oynayabilir miyiz bilmiyorum. Helal olsun vallahi.

Yorum Yap

2-2 bile bitse fevkalade guzel bizim icin, bu mac 3-2 bitmesin, y?k?m olur harbi!
                        Yalniz Semih Kaya-Hakan Balta tandemi belki de ligin en kotusu, sol bek Linnes, sag bek Sabri ile ?ampiyonluk mucadelesi veriyor herifler! Tek kozlari gaza gelebilmek.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Fatih Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aranizda karabuk maglubiyetini dusunup hic mi kafasini taslara vuran yok..sahsen benim psikolojimi bozuyor dusundukce bu kacan 3 puan..ligi 10 hafta kala bitirecektik belki de..
                          ?nce pa?a sonra karab?k geliyor. D?rt ma??n d?rd? ?stanbulda ve ?? ma? i?eride

Yorum Yap

Aslı ?brahim Cabaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Yeni gelenlere bi ?zet gecseniz 9-2 ler havalarda u?u?uyor

HTC 10 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Temiz 2 den 2 atm??t?m

Yorum Yap

10y?zbinmilyon-2 biter bu ma?.. ?ok erken sevindik ...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X