Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Trabzonlular bile tebrik ediyor Betoyu

Yorum Yap

Okay?n kafa vuru?unu ne ??kard? be

VIA_F1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yalniz Tamer Tuna mac sonu roportajinda ne kadar akici konusuyor oyle, hic eeee iiiii uuuu demeden sanki biryerden okuyor, takdir ettim

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

R?za ma?tan sonra yine a?lad?, penalt?m?z verilmedi diye

Yorum Yap

Beto b?yle giderse D?nya Kupas?nda kaleye ge?er Portekizde.

Yorum Yap

Fb beinsports yorumcusu reha kapsalin tabiriyle BI SEKILDE kaybetmez

Yorum Yap

?imdi ?zeti izledim, ger?ekten efso kurtar??lar yapm?? Beto..

Yorum Yap

G?ztepe'yi, gs fb ve ts deplasmanlar?nda izledim.Rezalet ?tesi bir futbol oynad?lar 3 ma?tada.Hi? yak??t?ramad?m tamer hocaya.

Yorum Yap

Beto neler yapm?? ya ?yle? Sanki koca bir sezon kurtar??lar?n? kolaj yapm??lar gibi 90 dakika.
                    Yani inan?l?r gibi de?il bu kadar iyi pozisyon al?p, bu kadar iyi refleksler falan adam 36 ya??nda bir de. Hadi kaleciler 40a kadar oynuyor eyvallah ama 36 ya??nda bu performans ?ok enteresan olmu?.
                    Resmen +1 y?l eklemi? s?zle?meye 90 dakikada

Yorum Yap

S?per Lig 21. Hafta Ma?lar?

Aslı Kaz?m Onur Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gs de muslera yok denayer yok antalyan?n ?ans? olabilir
                      Bu ikisinin olmamas? Antalya?n?n ?ans?zl???.
                      Denayer sadece ?abukluk var ancak temel stoper yetilerinden yoksun oldu?u son ma?ta da ortaya ??kt?.
                      Muslera desen kova.
                      Oldum olas? ?izgi kalecilerini sevmem.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in rahat kazanaca??n? d???n?yorum maalesef. Galatasaray da ayn? ?ekilde kazan?r, Antalyaspor bo? bir tak?m.
                        Biz de zorlu periyot ?ncesi rahat kazan?p moral buluruz in?allah.

Yorum Yap

R?za ?al?mbay 30 senedir futbolun i?inde. Ma? sonu a??klamalar?na bak?yorsun, hala "?anss?z gol yedik, dikkatsizdik gol atamad?k, m?cadele ettik"....

Yani Abdullah Avc? gibi palavradan taktik yorumlar yapmaya gerek yok ama insan birka? kelam da tak?m?n oynad??? sistemle alakal? bir ?eyler s?yler

O zaman ?ansl? bi hoca bulal?m b?t?n ma?lar? kazans?n

Yorum Yap

Gsnin kolay bir periyodu var bu yuzden sivas maci cok onemliydi iyi ki de kaybettiler.
                            Simdi antalya kasimapasa(d) bursa karabuk(d) periyoduna girdiler. Kasimpasa harici bana umut veren mac yok, kasimpasa da bizden baska diger takimlara cok gevsek takiliyor ama kadro yapisi kaliteli nispeten. Insallah bu sefer yenerler gsyi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir fb ma?? fb yar???n i?inde olsun diye fb aleyhine sonu?lanmas?n? bekliyorum
                              Haftalard?r hakem alg?s? yapan civcivler bu hafta meyve al?rlar

Yorum Yap

Ba?ak?ehirden puan alma ihtimali olmayan 2 tak?m s?yle deseler Fener ve Karab?k derim

Hamza'da zorlamaz gsyi. Biz kazanal?m ?n?m?zdeki haftalarda ??karsa ??kar ekmek

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X