Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Su teknik direktor bulma isini ibrahim altinsay 'a versinler

yeni bir facia yasamayalim
    Vall abi ke?ke ?yle olsa.

Yorum Yap

Malesef son 2 haftas?.. fikret ormanla bir ?eylerin de?i?ece?ine inanm??t?m istikrar diyerek ba?lam??t? ama istanbulda oynayacak sabit bir stat bile bulamad??? tak?m?n hocas? Bili?'i en iyi d?neminde bile arkas?nda durduklar? hissini vermedi art?k bu saatten sonra ahmet mehmet ?enol kim gelirse gelsin hi?bir ?eye inanm?yorum g?nl?k ba?ar?larla devam edilir fikret orman demir?renin ve di?erlerinin izinden gidiyor uzun bir s?re ba?kan kalaca??n? d???n?yorum t?rkiyedeki bu zihniyet de?i?medikten sonra zaten gitmesi mucize..

Bug?n haber okudum Bilic'in gitmesi gs ma??na ba?l? falan herhalde kazan?rsa iyi hoca belki devam edebiliriz kaybederse k?t? b?yle bir zihniyet olabilir mi yaz?k ki ne yaz?k..

Tek iste?im Bili?'e yak??an bir veda .. ilerde ismini ?okca duyaca??m?z bu adam? g?zel u?urlamak yolu ?imdiden a??k olsun Comandante Bilic !

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ek?i s?zl?kten al?nm?? bir yaz?d?r .

ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de oradayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mle g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri. yahu ?unu ne ?abuk unuttunuz: (bkz: #47810047)

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolsa bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

debe editi: ?ok say?da destek mesaj? ald?m. bana de?il, bilic'e destek tabii. "ne yapal?m?" diyenler de olmu?. bilic?in kalmas?n? isteyenler ne kadar be?ikta?l?ysa, gitmesini isteyenler de o kadar be?ikta?l?. taraftar?n fikirlerine tahakk?m edemeyiz.

yaln?z, ?n?m?zde 31 may?s 2015 be?ikta? gen?lerbirli?i ma?? var. 34. hafta, i? saha ma??m?z, ankara'da oynanacak. in?n?'ye veda ma??m?z da yine bir gen?lerbirli?i ma??yd?, unutulmazlar aras?na girdi. bu ma?? da ?slaven bilic?e veda ma??? haline getirebiliriz. stad? t?kl?m t?kl?m doldurup bilic'e 90 dakika boyunca aral?ks?z tezah?rat yapabiliriz. oyuncular? da unutmadan tabii. bilic?in gitmesini isteyenler dahi g?zel bir veday? hak etti?ini d???n?yorlard?r mutlaka.

olimpiyat stad??n?n r?zgar? ve ?amuruyla, hakemlerin g?lgesinde oradan oraya g??ebe gibi ge?irdi?imiz, teknik direkt?r?m?ze, tak?m?m?za adamak?ll? tezah?rat bile yapamad???m?z bu sezona b?yle bir son yak???r bence. bu ko?ullarda sezonun yar?s?n? lider ge?iren, taraftar?na ligde ve avrupa?da bir?ok unutulmaz an? ya?atan bu tak?m ve bilic g?mb?r g?mb?r ?bu taraftar sizinle gurur duyuyor? tezah?ratlar?n? hakediyor. ba?ka zaman ve f?rsat olmayabilir. 31 may?s, ankara.

Kim yazd?ysa ellerine kollar?na sa?l?k. D???ncelerimin terc?man? olmu?

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Samet ile Bilic'i zaten k?yaslamam ben de hani mevzu a??lm?? diye yazd?m o mesaj? da.

Ne ki?ilik ne karakter ne de teknik adaml?k konusunda eline su d?kemez Bilic'in. O y?zden Samet ile ilgili k?stas?m da yok k?yas?m da.

O ancak menemen geyi?i yap?p y?netimin ma?as? olsun.

Ayr?ca ?ampiyonluktan ne zaman kopuldu?unun nas?l ?nemi olmaz yahu.

Lig vard?r ?ampiyonlu?a hi? ortak olmazs?n ama ligi 2. ya da 3. bitirirsin, lig vard?r son haftaya kadar iddian? s?rd?r?rs?n ama ?ampiyon olamazs?n. Bu iki duruma ayn? diyenler bence kendini biraz sorgulamal?.
          Tamam da ne ?nemi var? Son haftaya kadar yar???n i?inde olman?n bir getirisi mi var?
          Senin dedi?in tek kale oynad?k ama malesef gol atamad?k demeye benziyor, 3 puan i?in kazanman laz?m, iyi oynayana nas?l puan vermiyorlarsa yar???n i?inde olup 3. olana da kupa vermiyorlar.
          CL ?n eleme turunda elenmek ile finalinde elenmek aras?nda hi?bir fark yok diyorsunuz yani ?

?ki durumda da kupa alam?yorsunuz ??nk?.
          Avrupa farkl?, elmalarla armutlar? kar??t?rmayal?m. Orada her turu ge?menin maddi bir getirisi var, ?lke puan?, tak?m puan? getirisi var.
          Bizim patates ligimizdeki tek ba?ar? ?ampiyonluktur, ikincilik bile ?ampiyonlar ligi a??s?ndan kabul edilebilir ama gerisi yalan.

Yorum Yap

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, son yap?lan taktik antrenman?nda as tak?m?n?, tek forvetli sistemle oynatt?. H?rvat teknik adam, tek forvet g?revini Demba Ba'ya verirken, h?cum hatt?n? da Olcay, Sosa ve G?khan'dan olu?turmay? planl?yor. Sa? dizinden problem ya?ayan G?khan'?n derbiye kadar haz?r olmamas? durumunda ise Mustafa Pektemek ilk 11'de ma?a ba?layacak.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, son yap?lan taktik antrenman?nda as tak?m?n?, tek forvetli sistemle oynatt?. H?rvat teknik adam, tek forvet g?revini Demba Ba'ya verirken, h?cum hatt?n? da Olcay, Sosa ve G?khan'dan olu?turmay? planl?yor. Sa? dizinden problem ya?ayan G?khan'?n derbiye kadar haz?r olmamas? durumunda ise Mustafa Pektemek ilk 11'de ma?a ba?layacak.
              ?ok normal

Yorum Yap

Samet ile Bilic'i zaten k?yaslamam ben de hani mevzu a??lm?? diye yazd?m o mesaj? da.

Ne ki?ilik ne karakter ne de teknik adaml?k konusunda eline su d?kemez Bilic'in. O y?zden Samet ile ilgili k?stas?m da yok k?yas?m da.

O ancak menemen geyi?i yap?p y?netimin ma?as? olsun.

Ayr?ca ?ampiyonluktan ne zaman kopuldu?unun nas?l ?nemi olmaz yahu.

Lig vard?r ?ampiyonlu?a hi? ortak olmazs?n ama ligi 2. ya da 3. bitirirsin, lig vard?r son haftaya kadar iddian? s?rd?r?rs?n ama ?ampiyon olamazs?n. Bu iki duruma ayn? diyenler bence kendini biraz sorgulamal?.
                Tamam da ne ?nemi var? Son haftaya kadar yar???n i?inde olman?n bir getirisi mi var?
                Senin dedi?in tek kale oynad?k ama malesef gol atamad?k demeye benziyor, 3 puan i?in kazanman laz?m, iyi oynayana nas?l puan vermiyorlarsa yar???n i?inde olup 3. olana da kupa vermiyorlar.
                CL ?n eleme turunda elenmek ile finalinde elenmek aras?nda hi?bir fark yok diyorsunuz yani ?

Avrupa farkl?, elmalarla armutlar? kar??t?rmayal?m. Orada her turu ge?menin maddi bir getirisi var, ?lke puan?, tak?m puan? getirisi var.
                Bizim patates ligimizdeki tek ba?ar? ?ampiyonluktur, ikincilik bile ?ampiyonlar ligi a??s?ndan kabul edilebilir ama gerisi yalan.
                O zaman daha basit ?rnek vereyim;

T?rkiye kupas?nda Bursaspor kupay? alamazsa bizden daha ba?ar?l? say?lmazlar ?yle mi ? Sonu? olarak biz de kupay? alamad?k onlar da.

T?rkiye kupas?n?n kayda e?er bir maddi getirisi yok, ?lke ya da tak?m puan? gibi z?rval?klar? da yok.

Ayr?ca lig boyunca ?ampiyonluk ?ans?n?z devam ederse onun da dolayl? olarak maddi ve manevi getirileri var. Tak?m?n yar??mac? kimli?i kazanmas?, oyuncular?n tecr?be kazanmas?, oyuncular?n potansiyellerinin artmas? hatta oyuncular?n fiyatlar?n?n artmas?. T?m bunlar?n yan?nda kazan?lan her ma?tan prim al?nmas? da maddi getiridir.

Yorum Yap

Borcu olan bir kulup borclarini nasil oder?
                  1.sportif basari kazanarak
                  2.ucuza getirdigi oyunculari iyi fiyatlara satarak.

2 senedir slaven bilic yonetimindeki takimimiz ne bir sportif basari elde edebildi ne de gokhan tore, kerim ,oguzhan,atinc,cenk tosun gibi potansiyelli oyunculari gelistirebilip +10 milyon ? duzeyinde satacak hale getirebildi.

Senol g?ne? gelirse yukar?daki iki maddenin de gerceklesme olasiligi cok yuksek olur.
                  1 numarali madde ilk senede olmasa bile ki ben olacagina eminim 2 numarali madde pek guzel hayata gecer.

Yorum Yap

Bili? bu sene Avrupa Ligi'nde ba?ar?l? oldu diyebiliriz. Club Brugge'yi k???msemesek elerdik. Ama ligde ve kupada 2 y?ld?r ba?ar?s?z?z. ?n?allah Gs ma??n? kazan?p son ma?ta g?zel bir veda ile yollan?r.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Samet ile Bilic'i k?yaslamak da enteresan.

Bilic ile son 4 haftaya kadar hep ?ampiyonluk inanc? ile geldik ama son 4 haftadaki ani d?????m?z bizi ?ampiyonluktan etti.

Samet d?neminde ne zaman ?ampiyonluk inanc?m?z? kaybetmi?tik ?

10 hafta ?nce mi, 15 hafta ?nce mi ?
                      Dikkat ettiysen teknik adamlar? de?il insanlar?n bak?? a??lar?ndaki de?i?imi k?yas ettim !
                      Bana kal?rsa Bilic elbette Samet Aybaba'dan iyidir ama Samet Aybaba'dan iyi olmak Be?ikta? teknik direkt?r? olmak k?stas? m?d?r ?
                      Ayr?ca sonunu getiremedikten sonra ha 4 hafta kala ?ampiyonluktan kopmu?sun ha 10 hafta kala fark? ne ?
                      4 hafta kala ?ampiyonluktan kopup 3. olana ?d?l olarak CL bileti mi veriyorlar ?
                      Ayr?ca bu Bilic'in ilk sezonu da de?il,2. sezonunda da ayn? d?neme?te ayn? hatalar? yap?yor.
                      Sordu?um ?eyi bir daha soruyorum,o dandik kadroya kar??n Be?ikta??n formas? ilk 3 ' girerciler niye ?u an her ele?tiride savunma arg?manlar? ama kadromuz bu ?h?h? anlay???ndalar ?
                      Mevzu Samet Aybaba de?il mevzu tutarl?l?k,bak yine s?yl?yorum Bilic'in yerine Samet Aybaba R?za ?al?mbay Ertu?rul Sa?lam ve daha ?n?nde ?ok uzun bir yol olan Sergen gelecekse Bilic'e yine 4 kolla da sar?l?r?m ben.
                      Tufan herkesi ayn? sepete koymazsan sevinirim. D?n Samet Aybabay? ele?tirenler bug?n B?lic ide ele?tirebiliyor.

?ahsen ben Samet Aybaba n?n gelmemesini hi? istememe ra?men, TD li?ini hi? be?enmeme ra?men topi?ine yazd?m tek yaz? ayr?ld???n?n belli oldu?u g?nki te?ekk?rler yaz?s?d?r.
                      Elbette herkes ayni degil,elbette istisnai durumlar var,onlari tenzih ediyorum ben.Ben tek tek su o zaman ne yazmis,simdi ne yazmis diye bakmiyorum ancak buyuk cogunluk kadro kalitesi argumanini kabul etmiyordu o zamanlar,kadromuz kalitesiz diyenlerde bir elin parmaklarini ge?miyordu.Hix istisnai durumlar var diye bu kaninin aksini iddia etme bence abi.Ayrica birisi bir seyleri zorluyorsa savunmak adina koydugun zorlama argumanlarla sensin bu,ben de?il. Su topicte en baba Bilic savunucusunun bile elestirdigi bir donem olmustur,ama senin oyle bir doneminde olmadi.Eger olduysa alintila biraz mahcup olayim abim.
                      Olmad? do?ru.

Ama zaten ne futbolcuyu, ne y?netimi ne teknik adam? ?ok s?k ele?tiren bir adam de?ilim. ?kincisi ele?tirilecek noktalar?na g?zlerimi kapad???m anlam?na da gelmez bu.

Futbol tek bir do?runun oldu?u bir oyun de?ildir ??nk?. Kitab?na uygun yap?yorsa bir teknik adam, ne oyuncu de?i?ikli?i konusunda ne de ??kard??? kadroda bir ele?tiride bulunurum. Bili?'le farkl? d???n?d???m zamanlar oldu ama Bili?'in do?rular?na da sayg?m oldu. ??nk? onun mant???n? g?rebiliyorum.

Genel olarak kadro kalitesinden ?ikayet?iyim. Ama tek tek futbolcular? pek irdelemem. Heleki ?ok s?k onlar?n hatalar?n? dillendirmem. Bizler lin?e haz?r insanlar?z ??nk? ama bu mevkiye bir oyuncu laz?m derim. Bunu daha ?ok s?k dillendirmeyi ye?lerim.

Fikret Orman y?netimini asla be?enmem. Toplasan o topikteki ele?tiri say?m ??? ge?mez. Ama stat konusundaki plans?zl?kta, ?nder ?zen meselesinde, Bili? meselesinde, ?ampiyonluk yar???ndaki pasifliklerinde yeri gerdi?inde bu insanlarla ba?lant?l? hatalar? varsa ilgili topiklerde dile getiririm.

?nder ?zen'i de ?ok fazla ele?tirmedim. ??nk? adam?n ?ok fazla hatas?n? g?rm?yordum. Varsa da bulundu?u ?artlar i?inde makul g?r?yordum. Ama ona kar?? yapt???m tek ele?tiri d???ncesinin i?leyi? bi?imiyle ilgili. Analitik d???ncesinin zay?f oldu?u, iyi ??z?mleme yapt??? ama sentez yapamad???yd?. Tekrar g?reve gelmesini ?ok isterdim ama yan?nda sentez yetene?i olan bir adamla gelmesini isterdim. Bir ka? ay ?nce yazd???m uzun bir yaz?yd?. Topi?ine girip okuman? tavsiye ederim. Tek bir ele?tiridir. Yeterlidir.

Burada onca defa oyuncu de?i?ikliklerinin, belli d?zeyde oyuncu ve kadro kalitesi olan tak?mlarda, Lucian Favre'in yaz?s?ndan da ka? defa al?nt? yaparak, ma?a ?ok fazla etki eden bir?ey olmad???n? bunun avrupada sadece T?rkiye de bu kadar dillendirildi?ini, bunun nedeni de T?rkiye'deki futbol k?lt?r?n?n oyundaki taktik kurguyu ??z?mlemede ba?ar?s?z olams?ndan kaynakland???n? dile getirdik.

Bizim Liverpool ma?? sonunda burada tart??t???m?z, ele?tiri oldu?unu idida etti?imiz yok oyuncu de?i?ikli?i yok daha fazla cesaretmi? z?rval?klar?na bak birde adamlar?n yat??? analize bak

http://premieretouche.com/2015/02/25...maintain-hope/

Motive edemiyormu?, finallerin adam? de?ilmi? falan. Bunlar icat edilmi? bir s?ylem. D?nya ?zerinde bu ?ekilde teknik adamlar? birbirnden ay?rt eden b?yle bir kategori yok. Heleki ben meslek olarak y?llarca psikolojik dan??manl?k yapt?m. ?nsanlar?n bizden elimizde sihirli bir de?nek oldu?unu zannetti?ini, tek dokunu?ta istedi?in ?ekle sokabilece?ini d???nmesi gibi yanl?? bir alg? oldu?unu ?ok iyi bilirim. Motivasyonun kelime anlam?n? bile bilmeyen adamlar?n a?z?nda d???rmemesine zaten hi? ?a??rmam.

Bili? i?in s?yleyece?im tek ?ey futbol bilgim, kurgum onu ele?tirebilecek d?zeyde de?il. Kusura bakma. Hatas?n? g?r?rsem ele?tiririm. Hata olarak g?rmedi?im, kendi i?inde do?rusu olan, mant??? olan bir?eyi ele?tiri olsun diye yapmam asla. Hi? kimse i?in yapmam.

Sadece Bili? konusundaki yakla??m?mdan dolay? kafanda benimle ilgili bir yarg? olu?tu?unu d???nd?m. Bu y?zden beni biraz daha tan?yas?n diye yaz?y? bu kadar uzatt?m. Bili? hakk?nda hi? ele?tirin yok gibi saf?a bir ele?tiriyi ???nc? defa yapmaman? dilerim.

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ya d???n?yorum fenerle kupada biz eslesmis olsak,bizi kendi evimizde 2-1 yenmis olsalar, olmaz ya bilicle kadikoyde 2-0 one ge?mi? olsak 3. Yu atmaya mi giderdi yoksa takimi geriye mi yaslardi?
                        Bilic'in yeterli skoru al?p, geriye yaslan?n diyece?ini sanm?yorum. Bunu demek i?in ahmak olmak laz?m.
                        Sokakta ki vatanda?tan trib?ne, trib?nden b?t?n futbol adamlar?na sorsan yaslanmak yanl?? der, eminim Bilic'te biliyor.
                        Yaln?z kadronun tecr?besiz olu?u mu dersin, istedi?imiz skora ula??nca ister istemez tak?m geriye yaslan?yor.
                        Geriye yaslanma, skoru koruma g?d?s? olu?uyor.
                        Trib?nde izledi?im her ma?ta ?zellikle Bilic'e dikkat ettim, oyunculara eliyle ??k?n diye ka? kez i?aret ederken g?rd?m.
                        Bu konu da Bilic'in hatas? oldu?unu d???nm?yorum.
                        Sizin dediginiz gibi olay futbolculardan kaynakli ise Bilic 80 macta bu probleme ??z?m bulamadiysa e yine hatalidir..
                        Burak, benim yazd?klar?m olsun burada Bilic'i savunanlar olsun, hi? kimse Bilic %100 ba?ar?l?d?r, hatas?zd?r yazan?n? g?rmedim b?yle bir ?ey demiyoruz.
                        Bilic, hatas?z demiyoruz. Bilic'in de hatalar? var ama yap?lan hatalar i?inde en az paya Bilic sahip diyoruz.
                        Gitmesi gereken y?netimdir. Y?netim gitmedi?i s?rece, Bilic'in gitmesi bir ?ey ifade etmeyecektir.

Yorum Yap

2 senedir slaven bilic yonetimindeki takimimiz ne bir sportif basari elde edebildi ne de gokhan tore, kerim ,oguzhan,atinc,cenk tosun gibi potansiyelli oyunculari gelistirebilip +10 milyon ? duzeyinde satacak hale getirebildi.

Senol g?ne? gelirse yukar?daki iki maddenin de gerceklesme olasiligi cok yuksek olur.
                          1 numarali madde ilk senede olmasa bile ki ben olacagina eminim 2 numarali madde pek guzel hayata gecer.
                          Deniz, Fikret Orman ilk geldi?i g?n k???lece?iz diyerek geldi. Taraftara, kan ve g?z ya?? vaad ediyorum dedi.
                          Hepimiz senin yazd???n o iki madde ile borcu azalt?labilece?ini yazd?k, ?izdik.
                          Ama Fikret Orman, k???lmeye giderek borcun azalaca??n? savunuyordu. O y?zden senin yazd?klar?n?n Bilic ile alakas? yok.
                          Fikret Orman bu yolu se?memi?ti geldi?i g?n zaten.

Yorum Yap

Aslı ?brahim Cabaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Emre Ke?k?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Gitme Dur Ne Olur...
                            izleyince bir tuhaf oldum ama G?ltekin Onay?n yaz?s? da hislerime terc?man olmu?
                            1 sene daha s?kamad?k di?imizi,lanet olsun.

Gitme be adam.

Yorum Yap

O zaman daha basit ?rnek vereyim;

T?rkiye kupas?nda Bursaspor kupay? alamazsa bizden daha ba?ar?l? say?lmazlar ?yle mi ? Sonu? olarak biz de kupay? alamad?k onlar da.

T?rkiye kupas?n?n kayda e?er bir maddi getirisi yok, ?lke ya da tak?m puan? gibi z?rval?klar? da yok.

Ayr?ca lig boyunca ?ampiyonluk ?ans?n?z devam ederse onun da dolayl? olarak maddi ve manevi getirileri var. Tak?m?n yar??mac? kimli?i kazanmas?, oyuncular?n tecr?be kazanmas?, oyuncular?n potansiyellerinin artmas? hatta oyuncular?n fiyatlar?n?n artmas?. T?m bunlar?n yan?nda kazan?lan her ma?tan prim al?nmas? da maddi getiridir.
                              Hakl? ??kmak i?in basit ?rneklere tak?lm??s?n karde?im, senin dedi?in gibi olsun.
                              Kupayla i?im olmaz, kat?lmasak bile olur, oyuncu tecr?be edinsin maksat.
                              Oyuncunun fiyat? tak?m ba?ar?l? olursa artar, bizden kimin fiyat? artm??, satta g?relim, kimseyi satamazs?n ald???n?n ?st?ne.
                              Benim i?in tek ba?ar? ?ampiyonluktur.

Yorum Yap

2 sene sabredecekseniz eyvallah ama yeni sezonun sonunda tak?m elbisenin alt?na beyaz ?orap giyiyordu zaten dersiniz ??nk? buras? T?rkiye burada i?in sonu ?nemli i?in sonu k?t?yse s...ri yersiniz i?in ba??nda ve ortas?nda neler yapt???n?z kimsenin umurunda de?ildir i?in gidi?at?da kimsenin umurunda de?ildir...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X