Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilici bende severim ama maalesef ba?arizliga duygusal bakamiyorum. Tabiki tek suclu kendisi degil orada herkes hemfikir. Y?netim mhk ve tecr?besizlik (hoca+ kadro) gibi fakt?rleri es gecmiyorum. 2 derbi beni Bilicten umudumu kestirdi. ?s herkesden 4 yiyor sonra hamza geldiki tam toparlanmaya basliyorlardi onlari yenemedik. ?ncesi burada herkez bizde onlari d?rtleriz diye d?s?n?yorduk. Fb maci sakatlari arti emenike olayi o macta da maalesef hayal kirikligi ya?attin bilic. Sari?inlari kaosa s?r?kleyemedik tam tersi onlara hayat verdik. Hayatida korkak futbol ile bilic verdi. ?ampiyonlugu anadolu maclari degil resmen derbiler belirledi.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Samet ile Bilic'i k?yaslamak da enteresan.

Bilic ile son 4 haftaya kadar hep ?ampiyonluk inanc? ile geldik ama son 4 haftadaki ani d?????m?z bizi ?ampiyonluktan etti.

Samet d?neminde ne zaman ?ampiyonluk inanc?m?z? kaybetmi?tik ?

10 hafta ?nce mi, 15 hafta ?nce mi ?
      bana g?re farketmez, kimse senin dalgalarla nas?l bo?u?tu?una bakmaz; gemiyi limana getirip getirmedi?ine bakar. Neticede ikisi de ?ampiyon olamam??.
      Bu s?z? Aristo mu s?ylemi?. Onunda ?yle bi mant??? var ya

GT-I9000 cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bilic ile son 4 haftaya kadar hep ?ampiyonluk inanc? ile geldik ama son 4 haftadaki ani d?????m?z bizi ?ampiyonluktan etti.

bana g?re farketmez, kimse senin dalgalarla nas?l bo?u?tu?una bakmaz; gemiyi limana getirip getirmedi?ine bakar. Neticede ikisi de ?ampiyon olamam??.
        Bu s?z? Aristo mu s?ylemi?. Onunda ?yle bi mant??? var ya

GT-I9000 cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Devrim,

S?z g?zel, kim s?ylemi?se g?zel s?ylemi? Sana ne zamand?r yazmak istedi?im bir ?ey var, yaz?p rahatlayay?m

Senin Bili?'i isteme nedenlerin ile benim istememe nedenlerim e?le?mez, farkl? bak?? a??lar?m?z var. O y?zden genelde senin arg?manlar?nla konu?am?yorum ben.

Ben Bili? d??man? de?ilim, g?rd???m? s?yl?yorum. Son haftalardaki performans?ndan ?ok ?nce, ma? kazan?rken, avrupa'da esip k?krerken de Bili? ile olmaz dedi?imi biliyorsun.

Ama ne zaman ipleri tam kopard?m, son ma?ta At?n?'? ilk 11 de oynat?nca ve Kerim'i ikinci yar?n?n hemen ba??nda oyuna al?nca. Bana g?re tam bir i?g?zarl?kt? bu. 30 haftad?r yapmad???n? bu ma?ta yapman?n gayesi nedir? Bir oyuncu 2-3 haftada bir oynat?lmal? ki, haz?r ve motive kals?n. Sen denize d???nce bu adamlara sar?l, sonra hay?r bekle. Kaliteli teknik direkt?rlerin hi? biri bu hatay? yapm?yor.

Belki Bili? ??renecek bunlar?, ama burada staj yapmas?n, benim o kadar para verip teknik direkt?r yeti?tirme l?ks?m olamaz. ??renip gelsin l?tfen.

Not: Bence can ??kmad?k?a huy da ??kmaz, bu inat bitmedik?e bili? iyi bir teknik direkt?r asla olamaz. geri ad?m atmay? bilmek laz?m.

Ekleme: S?z? Victor Hugo s?ylemi? bu arada sayende ben de ara?t?r?p ??rendim, te?ekk?rlerimi kabul et
        En son düzenleyen Turgut Inanbak; 23-05-2015, 03:00. Sebep: Ek

Yorum Yap

Samet ile Bilic'i zaten k?yaslamam ben de hani mevzu a??lm?? diye yazd?m o mesaj? da.

Ne ki?ilik ne karakter ne de teknik adaml?k konusunda eline su d?kemez Bilic'in. O y?zden Samet ile ilgili k?stas?m da yok k?yas?m da.

O ancak menemen geyi?i yap?p y?netimin ma?as? olsun.

Ayr?ca ?ampiyonluktan ne zaman kopuldu?unun nas?l ?nemi olmaz yahu.

Lig vard?r ?ampiyonlu?a hi? ortak olmazs?n ama ligi 2. ya da 3. bitirirsin, lig vard?r son haftaya kadar iddian? s?rd?r?rs?n ama ?ampiyon olamazs?n. Bu iki duruma ayn? diyenler bence kendini biraz sorgulamal?.

Yorum Yap

G?ntekin Onay hissiyat?m? kaleme alm??. Sevdik seni hoca, ama bu ili?ki y?r?mez.

http://sampiy10.gazetevatan.com/gunt...i-sevdik-ama-/

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bilic ile olmam?? olmas?, olmayacak olmas? anlam?na gelmez. Burada Bilic harika bir sezon ge?irdi de demiyoruz. Fakat Bilic giderse ne de?i?ecek ? Ben belki de daha k?t?ye gidece?imizi d???n?yorum. 32. de?il, 26. hafta havlu atabiliriz diyorum. Bilic'de ???k var, 1 sene daha Vodafone Arena'da ?ans vermemiz gerekiyor. Son bir ?ans? hakediyor. 2 sene boyunca stads?z olmas? ve Be?ikta?'a uyumu, kadroyu tan?mas? ve daha da h?rslanacak olmas? gibi etkenler var.

Bunun d???nda gitmesini isteyenlere de hak veriyorum, sonu?ta 2 senede hi? bir kupa kazanamam?? bir hoca. Sabretmeye g?c?m?z de yok. Hazmedemiyoruz art?k ba?ar?s?z olmay?.

Fakat her?eye ra?men G. Milne gibi bir ger?e?i var Be?ikta?'?n.
              Belki b?yle bir f?rsat? tepece?iz, bilinmez.
              Sonumuz hayrolsun.
              Ya allah askina milne ile bilici kiyaslamayin bilic basarisiz degil keze en basarili sezonu kendi icin !
              Milne ile Bilic'i k?yaslad??? m? hangi c?mleden ??kard?n ?
              Ki neyini k?yaslayaca??m ortada herhangi bir ba?ar?s? yok Bilic'in.
              O kadar mant?kl? yaz?n?n aras?ndan, c?mb?zla alakas?z bir?ey s?ylemi?sin.
              MA?ALLAH
              Massalah diyecegine once bir bak milne gercegi var derken ne demek istedigine . Cimbizla cekmisim diyorsunda koskocaman duruyor cimbiza gerek yok massalah!

Yorum Yap

Samet ile Bilic'i zaten k?yaslamam ben de hani mevzu a??lm?? diye yazd?m o mesaj? da.

Ne ki?ilik ne karakter ne de teknik adaml?k konusunda eline su d?kemez Bilic'in. O y?zden Samet ile ilgili k?stas?m da yok k?yas?m da.

Lig vard?r ?ampiyonlu?a hi? ortak olmazs?n ama ligi 2. ya da 3. bitirirsin, lig vard?r son haftaya kadar iddian? s?rd?r?rs?n ama ?ampiyon olamazs?n. Bu iki duruma ayn? diyenler bence kendini biraz sorgulamal?.
                Tamam da ne ?nemi var? Son haftaya kadar yar???n i?inde olman?n bir getirisi mi var?
                Senin dedi?in tek kale oynad?k ama malesef gol atamad?k demeye benziyor, 3 puan i?in kazanman laz?m, iyi oynayana nas?l puan vermiyorlarsa yar???n i?inde olup 3. olana da kupa vermiyorlar.

Yorum Yap

Tamam da ne ?nemi var? Son haftaya kadar yar???n i?inde olman?n bir getirisi mi var?
                  Senin dedi?in tek kale oynad?k ama malesef gol atamad?k demeye benziyor, 3 puan i?in kazanman laz?m, iyi oynayana nas?l puan vermiyorlarsa yar???n i?inde olup 3. olana da kupa vermiyorlar.
                  CL ?n eleme turunda elenmek ile finalinde elenmek aras?nda hi?bir fark yok diyorsunuz yani ?

?ki durumda da kupa alam?yorsunuz ??nk?.

Yorum Yap

Gitme Dur Ne Olur...

Yorum Yap

@Emre gece gece yap?l?r m? bu be karde?im..
                      B?yle bir a??klama yapt?m? bilen var m??
                      Bilic: "Be?ikta?'? UEFA'ya ?ikayet etmem. S?zle?meyi y?rtar giderim"
                      A??klamas? olmasa bile bu karakterde oldu?unu d???n?yorum.
                      Hani ikiside ba?ar?s?z diyerek k?yaslanan S. Aybaba var ya,
                      ?al??mad???m t?m g?nlerin paras?n? al?r?m diyen..

Yorum Yap

@Emre gece gece yap?l?r m? bu be karde?im..
                        B?yle bir a??klama yapt?m? bilen var m??
                        Bilic: "Be?ikta?'? UEFA'ya ?ikayet etmem. S?zle?meyi y?rtar giderim"
                        A??klamas? olmasa bile bu karakterde oldu?unu d???n?yorum.
                        Hani ikiside ba?ar?s?z diyerek k?yaslanan S. Aybaba var ya,
                        ?al??mad???m t?m g?nlerin paras?n? al?r?m diyen..
                        Abi yapm?? olabilir, Bilic'in karakteri de bunu gerektirir. De?erini bilelim. Sabredelim. Gitme dur diyelim.

Yorum Yap

Sabah ta?larlar Emre s?yleme ?yle ?eyler Haydi iyi geceler karde?im

Yorum Yap

Peki abi Samet Aybaba'n?n elinde Demba Ba,Sosa,G?khan T?re,Tolgay varm?yd? ? Almeida,Holosko,Olcay,O?uzhan ve kiral?k Niang ile derbi kazand?k en az?ndan. Samet Aybaba ve Bilic'in Ald?klar? ?cret aras?nda bile b?y?k fark var. Bana g?re ikisi de Be?ikta??n hocas? de?il.

2 sezondur derbi kazanamadan 3. yapan bir hoca ba?ar?s?zd?r. Yolu a??k olsun.
                            En son düzenleyen Ozgun Keskin; 23-05-2015, 07:29.

Yorum Yap

Son 2 sezondur son 5 haftaya kadar sampiyonlugu kovalayip 3. olunmasina eyvvallah diyenler once sorgulasin kendini.

Yorum Yap

T.Direkt?r se?imi yaparken.. Mevcut kadromuz la yapaca??z anla??lan ??nk? gelecek adamda kendini rezil etmek istemez 4 yada 5 transfer ister gelirken...

Ooo s?per necip motta ersan mustafa serdar bize yeter diyecek hoca laz?m yani aksini y?netim getiremez... sebastian seneye yaz bize ordan bi 3.l?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X