Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    t?re ve ba d???nda be?ikta??n kadrosundan gs ve fb'ye ?st?ne para versen hi? kimseyi almazlar
    sa?ma sapan kar??la?t?rmalara girmeyin hi? bo?una
    kaleyi zaten kar??la?t?rmak musleraya hakaret 3 kalecini topla yar?m muslera etmez
    telles mottay? top diye oynar
    semih kayan?n en k?t? hali ersan gibi bir bombadan iyidir
    dalga ge?ilen sabrinin yar?s? kadar gol asist yaps?n serdar sonra kar??la?t?ral?m
    sabri 40 asist 19 gol serdar 11 asist 6 gol kariyer toplam? aralar?nda da 2 ya? var
    sneijderin 2,5 senede gsye verdi?i katk?y? kazand?rd??? b?y?k ma?? sosa 25 sene be?ikta?ta oynasa veremez
    yere g??e s??d?ramad???m?z tolgay?n Sel?uk inan kadar olabilmesi i?in 40 f?r?n ekmek yemesi laz?m daha d???n?n
    Telles'in top diye oynad??? Motta hangi d?nyan?n futbolu? ?st?ne Sabri Serdar iststisti?i demi?sin bak bakal?m Telles ne halt etmi?? ?statistik diyorsan Olcay >Sneijder bu mudur mant?k? Semih dedi?in adam c?l?z bi omuzla y?k?lan k?sa hamlesiz s?radan bi stoper bi Dortmund ma??n? izle bakal?m. Ha illa istatistik diyorsan Sneijder 9 gol 2 asist Sosa 5 gol 8 asist Olcay 8 gol 5 asist. Motta'da 3-4 falan at?p bi o kadar da att?rd? top diye oynayan Telles ne halt yedi? Defans da yedi?i ?al?mlar?n haddi var hesab? yok ayn? ?ekilde Chedjou neymi? Fransa'da y?l?n savunmac?s? se?ilmi? banane arkada? ben sahadaki katk?ya bakar?m a??r hamlesiz yemedik ?e?it ?al?m b?rakmayan bi adam liglerde o se?ilmi? bu se?ilmi?e bakmam ben Melo bidon se?ilmedi mi Juve'de ,Krasic ve Diego ne yapabildi Fener'de. Erciyes'in top?usunun y?ld?z oldu?u tak?md?r Gs kadro kalitesi de biz de?il Bursa dengindedir hatta daha da alt?ndad?r.

Bunlar? b?t?n resmi Gs, Be?ikta? ve %60-70 Bursa ma?lar?n? izleyen biri olarak s?yl?yorum.

Yorum Yap

?enol G?ne? gelse ?smail, O?uzhan gibi bitik oyuncular kendine gelebilir. Ayr?ca eski kaleci oldu?undan iyi bir kaleci de bulur. Adam?n cesaretli oyunu yeter ya. Bursa bu sene iyi puan toplayamad? ama ?enol G?ne? orada kal?rsa bir ka? seneye ?ampiyon olabilirler.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Olcay'?n Yasin'den Motta'n?n Telles'ten iyi olmad??? Sosa'n?n Sneijder'den , Sivok'un Chedjou'dan, Ersan'?n Semih'den Tolgay'?n Sel?uk'dan Opare veya Serdar'?n Sabri'den a?a??da oldu?u bi futbol d?nyas?nda ben bi halt bilmiyorun hakl?s?n?z kesinlikle ezici ?o?unlukla Gs ?nde.
        sosa sneijderden a?a??da de?il diyerek bi halt bilmedi?in ?ok belli hakl?s?n

Yorum Yap

Sahadaki katk?s?na bakar?m ?slubunu da d?zelt ayr?ca insan gibi konu?uyoruz burada. ?statistik diyorsun biri 9 gol 2 asist ?teki 5 gol 8 asist ve 2 ay bel sorunuyla ve ilk sezonunda bu adam.

Yorum Yap

Olcay'?n Yasin'den Motta'n?n Telles'ten iyi olmad??? Sosa'n?n Sneijder'den , Sivok'un Chedjou'dan, Ersan'?n Semih'den Tolgay'?n Sel?uk'dan Opare veya Serdar'?n Sabri'den a?a??da oldu?u bi futbol d?nyas?nda ben bi halt bilmiyorun hakl?s?n?z kesinlikle ezici ?o?unlukla Gs ?nde.
            Bilic gitmesin de,hepsi k?t? herpsi berbat.
            Daha d?ne kadar O?uzhan yedek b?rak?ld??? i?in Samet Aybaba'n?n a?z?na ediliyordu,o sezonun ?eyre?i kadar yararlanamam??s?n.
            G?khan T?re,Sosa ve Demba Ba gibi avrupai h?cum ayaklar?na sahipsin,bunun ?st?ne devre aras?nda Tolgay tak?ma kat?lm??.
            Demba Ba'ya Cenk Tosun gibi bir alternatif getirmi?sin,sezon ba??nda iyi ma?lar ??karan Kerim var.
            Bir de ?srarla Sabri > Serdar diyenler var,o baya ayr? bir olay.
            Muslera ve Sneijder Gs'da fark yarat?yorsa sende de G?khan T?re ve Demba Ba var fark yaratt?r biraz.
            Demba Ba gibi kaliteli bir bitiricinin penalt?lar d???nda 12-13 gol? varsa kadro kalitesi deyip ge?emezsin.
            He Gs'?n kadrosu biraz daha iyidir,bunun aksini iddia etmem ama b?yle hocay? savunacam diye ah?m ?ah?m farklar varm?? gibi deklara eden arkada?lar? ?a?k?nl?kla izliyorum.

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              sosa sneijderden a?a??da de?il diyerek bi halt bilmedi?in ?ok belli hakl?s?n
              Sneijder daha iyi ama Sosa ondan a?a??da de?il yani ?yle ah?m ?ah?m fark yok,ben bu konuda Halil'e kat?l?yorum.
              Sneijder'in inan?lmaz bir ?ut ?zelli?i var,o onu ?n plana ??kar?yor,toplu oyun topsuz oyun ben her t?rl? Sosa'n?n en az Sneijder kalitesinde oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

h?mmm evet evet bizim kadro k?me d??meye oynard? bilic olmasa

Yorum Yap

Kadro kalitesi, y?netim ba?ar?s?zl??? falan de?il hocan?n stresli ma?lardaki abuk subuk kadrolar?, rakibin ekme?ine ya? s?ren taktikleri y?z?nden kaybettik o ma?lar?. Ama yinede kals?n bizde hocada birlikte b?y?yece?iz, karakterler uyu?uyor, istikrara ihtiyac?m?z var art?k. Etmeyin.

Yorum Yap

1 ay ?nce ''bir stoper transferi yeterlidir bu kadroya'' deniliyordu.Hangi ara ??p oldu

Bursa'n?n kadrosu da b?y?k ?o?unlu?u, Hikmet Karaman ve Ertu?rul zaman?nda da vard?.Ayn? geli?imi g?sterdi mi ? Hay?r.

Kald? ki Galatasaray'?n kadrosu ger?ekten ?ok k?t?d?r.

Chedjou zaten neredeyse ligin yar?s?nda oynamad?.

Balta'yla Koray'la oynad?lar,

Keza Melo'da baya sakatl?k ge?irdi.

Yekta ile Hamit ile oynad?lar.

Yasin'le Bruma ile ka? ma? ald?lar.

Bence gereksiz bir kar??la?t?rma ama s?rf Bilic'i savunmak i?in Bursaspor ve Galatasara'y? ortaya at?p hele bir de y?celtmek do?ru bir yakla??m de?il.

Not:Stad?m?z?n olmad???n?, hakemlerin puanlar?m?z? gasp etti?ini gayet iyi biliyorum.Ancak bu konular? Fikret Orman ba?l???nda konu?al?m.Orda da var?z, orda da ''Git'' diyoruz.?kisini bir birine kar??t?rmamak gerek.

Yorum Yap

Samet Aybaba'y? savunmak istedi?imden s?ylemiyorum,arkada? Holosko ??k?nca Kadir Ar? falan giriyordu,Niang ??k?nca Sinan Kurumu? giriyordu ya da Holosko forvete ge?iyordu,Almeida 1 ay sa?lam 1 ay sakatt?,savunmada Toraman'? sol bekte Emre ?zkan,G?khan S?zen'i falan,?n liberoda Necip,Veli bir Allah?n kuluda kadro kalitesiz arg?man?n? kabul etmiyordu o zaman,Be?ikta??n formas? zaten 3. olur deniliyordu.Ne de?i?ti arkada? G?khan T?re,Demba Ba,Sosa,Tolgay,Kerim,Cenk Tosun,Atiba,Motta ald?n o kadronun ?st?ne o zaman vasat kadroyu kabul etmeyen arkada?lar?m?z o kadroya oranla ?ok iyi olan bu oyuncu grubu takviye edildi?i halde niye her arg?manlar? kadro kalitesi ve hakemler ?zerine ?
                      Ayr?ca Morinho bile gelse 3. oluyorsak hep 3. daima 3. oluyorsak niye s?rekli teknik adam de?i?tiriyoruz,niye Bilic'i getirdik,niye sabah ak?am istifa da istifa dendi burda ?

Yorum Yap

"Ama kadromuz onlarinkinden k?t?, ama stadimiz yok" gibi bahanelere s???n?rsak seneye de ?ampiyonluk hayal olur. Ondan sonraki seneler de. ??nk? uzun bir s?re onlardan daha iyi bir kadromuz olmayacak. Bilic seneye kal?r ve yine 3. yaparsa tak?m? bu arg?manla yine ba?ar?l? sayanlar olacak.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Samet Aybaba'y? savunmak istedi?imden s?ylemiyorum,arkada? Holosko ??k?nca Kadir Ar? falan giriyordu,Niang ??k?nca Sinan Kurumu? giriyordu ya da Holosko forvete ge?iyordu,Almeida 1 ay sa?lam 1 ay sakatt?,savunmada Toraman'? sol bekte Emre ?zkan,G?khan S?zen'i falan,?n liberoda Necip,Veli bir Allah?n kuluda kadro kalitesiz arg?man?n? kabul etmiyordu o zaman,Be?ikta??n formas? zaten 3. olur deniliyordu.Ne de?i?ti arkada? G?khan T?re,Demba Ba,Sosa,Tolgay,Kerim,Cenk Tosun,Atiba,Motta ald?n o kadronun ?st?ne o zaman vasat kadroyu kabul etmeyen arkada?lar?m?z o kadroya oranla ?ok iyi olan bu oyuncu grubu takviye edildi?i halde niye her arg?manlar? kadro kalitesi ve hakemler ?zerine ?
                          Ayr?ca Morinho bile gelse 3. oluyorsak hep 3. daima 3. oluyorsak niye s?rekli teknik adam de?i?tiriyoruz,niye Bilic'i getirdik,niye sabah ak?am istifa da istifa dendi burda ?

i?te bu noktada y?netim nefreti ve bilicin sempatik hareketleri giriyor devreye.

?nan antipatik trib?nlere oynamayan bir hoca olsa burada kimse savunmazd? iki y?ll?k tabloya bak?p.

Yorum Yap

Samet ile Bilic'i k?yaslamak da enteresan.

Bilic ile son 4 haftaya kadar hep ?ampiyonluk inanc? ile geldik ama son 4 haftadaki ani d?????m?z bizi ?ampiyonluktan etti.

Samet d?neminde ne zaman ?ampiyonluk inanc?m?z? kaybetmi?tik ?

10 hafta ?nce mi, 15 hafta ?nce mi ?

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Samet ile Bilic'i k?yaslamak da enteresan.

Bilic ile son 4 haftaya kadar hep ?ampiyonluk inanc? ile geldik ama son 4 haftadaki ani d?????m?z bizi ?ampiyonluktan etti.

Samet d?neminde ne zaman ?ampiyonluk inanc?m?z? kaybetmi?tik ?

10 hafta ?nce mi, 15 hafta ?nce mi ?
                              Dikkat ettiysen teknik adamlar? de?il insanlar?n bak?? a??lar?ndaki de?i?imi k?yas ettim !
                              Bana kal?rsa Bilic elbette Samet Aybaba'dan iyidir ama Samet Aybaba'dan iyi olmak Be?ikta? teknik direkt?r? olmak k?stas? m?d?r ?
                              Ayr?ca sonunu getiremedikten sonra ha 4 hafta kala ?ampiyonluktan kopmu?sun ha 10 hafta kala fark? ne ?
                              4 hafta kala ?ampiyonluktan kopup 3. olana ?d?l olarak CL bileti mi veriyorlar ?
                              Ayr?ca bu Bilic'in ilk sezonu da de?il,2. sezonunda da ayn? d?neme?te ayn? hatalar? yap?yor.
                              Sordu?um ?eyi bir daha soruyorum,o dandik kadroya kar??n Be?ikta??n formas? ilk 3 ' girerciler niye ?u an her ele?tiride savunma arg?manlar? ama kadromuz bu ?h?h? anlay???ndalar ?
                              Mevzu Samet Aybaba de?il mevzu tutarl?l?k,bak yine s?yl?yorum Bilic'in yerine Samet Aybaba R?za ?al?mbay Ertu?rul Sa?lam ve daha ?n?nde ?ok uzun bir yol olan Sergen gelecekse Bilic'e yine 4 kolla da sar?l?r?m ben.

Yorum Yap

@Cafer
                                cevap vereyim hemen resmi olarak yani matematiksel olarak 29. hafta. ama kovalamaya bakarsak 24.haftadan sonra kopmaya ba?lam???z.

Ayr?ca ilk yar?y? ?ok iyi oynay?p gsnin 2puan gerisinde kapatt?k. herkes bende dahil ?z?rbile diledik hocadan. ama devre aras? takviye yap?lmad???ndan daha do?rusu takviye diye g?khan s?zen ve sinan kurumu? al?nd??? i?in ve acemi sa?l?k ve kodisyon ekibinden sakatl?klar?n artmas? ve alternatifsiz oyuncular?n sakatlanamas? ve gercekten kalitesiz kadrodan ikinci yar? d??t? tak?m. ayr?ca gsnin bas?nda fatih terim fb bas?ndada aykut kocaman vard?.

benim derdim samet hocay? savunmak de?il ama bilic 3.yap?nca bu kadro ile bukadar samet hoca yap?nca forma zaten 3. olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X