Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yi?it G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bende bunu anlam?yorum bizim ma??m?zda galatasaraya beraberli?in yetece?i ne malum? Ba?ak?ehir in ge?me ihtimali yok mu ?
    Onlar da biz de kazanmak i?in ??kaca??z.
    Ayr?ca ?ahsi fikrim ?ampiyon olaca??z.
    Haftaya alanya gs ma??ndan sonra bu ma??n bize yarad??? daha net ortaya ??kacakt?r.
    En kotu ikinci olurlar ama berabere biterse. Biz ne oluruz?
    Bu onlar?n ma?a berabelik i?in ??kaca?? anlam?na gelmez.Benim anlatmak istedi?im ve alg?layamad???m gs ma? kazand???nda olu?an olumsuz hava.Biz ?ampiyon olmak istiyorsak zaten b?t?n ma?lar?m?z? kazanmal?y?z.Kazanamazsak zaten 4. olma ihtimalimiz dahi var.

Yorum Yap

Gs bu gazla alanyayi yenmesin de

Yorum Yap

5 ye 5 yapan ?ampiyon olur

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bende bunu anlam?yorum bizim ma??m?zda galatasaraya beraberli?in yetece?i ne malum? Ba?ak?ehir in ge?me ihtimali yok mu ?
          Onlar da biz de kazanmak i?in ??kaca??z.
          Ayr?ca ?ahsi fikrim ?ampiyon olaca??z.
          Haftaya alanya gs ma??ndan sonra bu ma??n bize yarad??? daha net ortaya ??kacakt?r.
          En kotu ikinci olurlar ama berabere biterse. Biz ne oluruz?
          Bu onlar?n ma?a berabelik i?in ??kaca?? anlam?na gelmez.Benim anlatmak istedi?im ve alg?layamad???m gs ma? kazand???nda olu?an olumsuz hava.Biz ?ampiyon olmak istiyorsak zaten b?t?n ma?lar?m?z? kazanmal?y?z.Kazanamazsak zaten 4. olma ihtimalimiz dahi var.
          Beraberlik i?in ??kmaz da sonu?ta herkesin istedi?i gibi sonu?lanm?yor ma?. Neyse art?k puan kay?plar? bekleyece?iz.

Yorum Yap

De?i?en bir?ey yok bizim i?in.

Bug?n berabere bitseydi bile cincon deplasman?nda beraberlik bize yetmezdi. Puan farklar? ?ok yak?n, orada berabere kalsan bir arkandaki gelir ge?er bu sefer seni.

Ma? ma? bak?p sadece kendi ma?lar?m?za odaklanmam?z gerekiyor.

Yorum Yap

5'te 5 yapmak zorunday?z

Yorum Yap

Beraberlik kimseye bundan sonra yaram?yor.Herkes ma?lar?n? kazanmak zorunda.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Alanyay? cok buyutmuyormusunuz.art?k tutulmaz gs. B?z?m berabere kalma sans?m?z da %10 goruyorum.bugun basak?n sogukkanl? ayaga paslar? b?z o bask?da yapamay?z.pepe ve tos?c her topu d?kerler onlar d?kt?kce danayer ve serdar az?z hava toplar?n? toplar ve yuklend?kce yuklen?rler. Sonucta b?r taneyer?z. Sonra g?t geller olur ama sonuc deg?smez mac 1?0 b?ter

Yorum Yap

BU seneki gs maciyla gecen 2 sene ayni degul hedefsiz gs yok bu seger baarinda da fatih terim farki var ben sahsen beraberlik isterdim ama yapacak bisey tok sknuc belli 5de 5 yapan sampiyon bu sonuc bence ibb ui etkiler bi puan kaybi yasarlar en az daha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aradan fener firlayip sampiyon olmasin da

sarisinlarin ilk iki sirayi paylasip ali koc 'un secildigi senaryo disinda herseye fitim

Yorum Yap

?lk 4 s?radaki her tak?m ?ampiyonda olabilir 4.c?de. Hata yapmayan ?ampiyon olur. ?n?allah 5.?te 5 yap?p biz ?ampiyon oluruz. Her?ey kendi elimizde, ba?ak?ehir illaki puan kaybedecek daha. ?ampiyonluk ad?na en d???k ?ans ba?ak?ehirin bana g?re..

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Alanyay? cok buyutmuyormusunuz.art?k tutulmaz gs. B?z?m berabere kalma sans?m?z da %10 goruyorum.bugun basak?n sogukkanl? ayaga paslar? b?z o bask?da yapamay?z.pepe ve tos?c her topu d?kerler onlar d?kt?kce danayer ve serdar az?z hava toplar?n? toplar ve yuklend?kce yuklen?rler. Sonucta b?r taneyer?z. Sonra g?t geller olur ama sonuc deg?smez mac 1?0 b?ter
                          ?lk yar?da sen formsuz onlar daha formdayken 7-8'lik ma? ??kartt?n.

Bu karamsarl?k nereden geliyor anlayam?yorum cidden.

Yorum Yap

S?per Lig 30. Hafta Ma?lar?

Hadi Alanya, hadi Mesut hoca.

Be?ikta?'?m?z i?in hay?rl?s? olsun.

Yorum Yap

Halil Umut Eyaz ba?l??? kals?n bu hafta l?tfen ve yine mi cuma oynuyoruz ? :/

Yorum Yap

bizim bir tane ma??m?z var galatasaray? yenersek ?ampiyonuz 4 ma??m?z? ?ok kolay kazan?r?z yen galatasaray? ?ampiyon ol

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X