Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Altyapı Haberleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Pardon ya muhammed sezon ba?? ilk 5-6 ma?ta ciddi s?reler ald? da benmi yanl?? hat?rl?yorum?
    Varsa potansiyeli olan ??kar oynar
    Ama maalesef 8 y?ll?k s?re?te ?yle bir enkaz b?rak?lm?? ki alt yap? da yetenek k?tl??? artm??

Yorum Yap

Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Pardon ya muhammed sezon ba?? ilk 5-6 ma?ta ciddi s?reler ald? da benmi yanl?? hat?rl?yorum?
      Varsa potansiyeli olan ??kar oynar
      Ama maalesef 8 y?ll?k s?re?te ?yle bir enkaz b?rak?lm?? ki alt yap? da yetenek k?tl??? artm??
      hakl?s?n Burak. o konuda da hat?r g?n?l ili?kileri torpil had safhada. oyuncu se?melerinde kadro kurulmas?nda tak?mda kal?p kalmayaca??n?n karar?n?n verilmesinde vs vs vs. ve sadece 8 y?ll?k s?re?te de?il halen ?yle.

Yorum Yap

Aslı Kadir Erdem Beceriklier tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?ans verilmiyor ki; bize korkusuz ben bunlar? oynat?r?m diyecek bir menejer laz?m...Furkan ?u hali ile almeidadan fazla gol atar...
        3 oyuncudan kastim Kubilay Yavuz vb adamlardi.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          3 oyuncudan kastim Kubilay Yavuz vb adamlardi.
          Anlad?m...biraz daha vakti var gibi sanki istatistikleri fena de?il ama...

Sezon :
          Toplam Gol Say?s? :5

TEPEC?KSPOR A.?. 38 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-?STANBULSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 16.12.2013
          TEPEC?KSPOR A.?. 89 F - Ayak BAYRAMPA?A-TEPEC?KSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 02.12.2013
          TEPEC?KSPOR A.?. 84 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-DER?NCE SPOR A.?. A2 Ligi Kademe 25.11.2013
          TEPEC?KSPOR A.?. 73 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-KASIMPA?A A.?. A2 Ligi Kademe 29.10.2013
          TEPEC?KSPOR A.?. 79 F - Ayak G?LC?KSPOR-TEPEC?KSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 16.09.2013

Yorum Yap

Anlad?m...biraz daha vakti var gibi sanki istatistikleri fena de?il ama...

Sezon :
            Toplam Gol Say?s? :5

TEPEC?KSPOR A.?. 38 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-?STANBULSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 16.12.2013
            TEPEC?KSPOR A.?. 89 F - Ayak BAYRAMPA?A-TEPEC?KSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 02.12.2013
            TEPEC?KSPOR A.?. 84 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-DER?NCE SPOR A.?. A2 Ligi Kademe 25.11.2013
            TEPEC?KSPOR A.?. 73 F - Ayak TEPEC?KSPOR A.?.-KASIMPA?A A.?. A2 Ligi Kademe 29.10.2013
            TEPEC?KSPOR A.?. 79 F - Ayak G?LC?KSPOR-TEPEC?KSPOR A.?. A2 Ligi Kademe 16.09.2013

ona bakarsan Recep Akkemik var Karagumruk'te 26 macta 7 gol atti bu sene. A2'de ise 33 macta 20 gol atmisti.

Yorum Yap

ona bakarsan Recep Akkemik var Karagumruk'te 26 macta 7 gol atti bu sene. A2'de ise 33 macta 20 gol atmisti.
              oda ?ok iyi T?rkiye Kupas?nda da gol? var onun yanl?? hat?rlam?yorsam...birde yine yanl?? hat?rlam?yorsam... trabzon ald? onu galiba...1463 de olabilir...tam emin de?ilim ama...

Yorum Yap

oda ?ok iyi T?rkiye Kupas?nda da gol? var onun yanl?? hat?rlam?yorsam...birde yine yanl?? hat?rlam?yorsam... trabzon ald? onu galiba...1463 de olabilir...tam emin de?ilim ama...
                Batuhan Bilgic'i diyorsun galiba. O Trabzon'dan gol makinesi diye gelmisti; sonra geri dondu.

Yorum Yap

Kiralasayd?k daha iyi olacakt? dedi?im altyap? oyuncular?m?z: Furkan ?eker, Recep Akkemik, Cankurt Atasoy hatta U?ur ?nceman i?in Burak Y?lmaz'la beraber verilen Adem B?y?k.

Yorum Yap

Seneye A tak?mda oynayabilecek oyuncular:
                    Erkan Ka? (1991) - sol kanat
                    At?n? Nukan (1993) - stoper
                    Furkan Yaman (1996) - forvet
                    ?mit Karaal (1995) - sol bek
                    Alperen Do?an (1995) - sol kanat

Yorum Yap

Kubilay att??? golleri hep sonradan girip atm??.Normal sezonda yedek kalm?? genelde ama final grubu ma?lar?nda 11 ba?lam?? hep.Biraz tembel ama yetenekli imaj? sezdim ben.?zlemek laz?m tabi.Yabana at?lacak biri de?il.Asistl say?s?na da bakmak laz?m.Daha ?ok att?ran bir oyuncu galiba.Twitter'da bir mesaj?ndan bunu anlad?m.??yle de bir yorum var kendisi hakk?nda ek?is?zl?kte.

tam ismi ilyas kubilay yavuz olup ge?ti?imiz sezonu ey?pspor'un u18 tak?m?nda ge?irmi?tir. kendisini izledi?im 3 ma?ta da ?iir gibi futbol oynam??, atm??, att?rm??, co?mu?, co?turmu?tur. istikbalini, ak?betini en ?ok merak etti?im gen? futbolculardand?r.

ki o sene Ey?pspor ile 20 gol 16 asistlik bir performans? vard?.
                      En son düzenleyen Orhan Aslan; 02-05-2014, 03:33.

Yorum Yap

Kiralasayd?k daha iyi olacakt? dedi?im altyap? oyuncular?m?z: Furkan ?eker, Recep Akkemik, Cankurt Atasoy hatta U?ur ?nceman i?in Burak Y?lmaz'la beraber verilen Adem B?y?k.
                        Bu sene bence furkan A tak?mda olacak...ii de olur...

Yorum Yap

Daha somut i?ler daha kararl? bir ?ekilde at?lmal?
                          ?ok yava? ilerliyoruz altyap? konusunda maalesef

Yorum Yap

Aslı ?zzet Pekcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Daha somut i?ler daha kararl? bir ?ekilde at?lmal?
                            ?ok yava? ilerliyoruz altyap? konusunda maalesef
                            Olacak olacak...?nder hoca iyi ilgeniyor...Bu zamana kadar hi? ilgilenilmemi?ti...Yava? oluyor ama oluyor...En az?ndan hat?r rica minnet kabul etmez ?nder hoca....

Yorum Yap

Olacak olacak...?nder hoca iyi ilgeniyor...Bu zamana kadar hi? ilgilenilmemi?ti...Yava? oluyor ama oluyor...En az?ndan hat?r rica minnet kabul etmez ?nder hoca....
                              Hatir minnetin bitirilmesi, altyapi sartlari, cok fazla egitim...
                              Eminim Onder hoca hepsinin farkindadir ve gerekeni yapacaktir. Cok fazla verimli olamamasinin nedenini genel olarak kulupteki cok basliliga bagliyorum ben, bu yonetimle ne kadar istediklerini gerceklestirebilir soru isareti ama en azindan sonraki yillar icin biraz asama kaydedilse iyidir altyapi konusunda

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?zzet Pekcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hatir minnetin bitirilmesi, altyapi sartlari, cok fazla egitim...
                                Eminim Onder hoca hepsinin farkindadir ve gerekeni yapacaktir. Cok fazla verimli olamamasinin nedenini genel olarak kulupteki cok basliliga bagliyorum ben, bu yonetimle ne kadar istediklerini gerceklestirebilir soru isareti ama en azindan sonraki yillar icin biraz asama kaydedilse iyidir altyapi konusunda

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                Bizim ?lkemiz ger?ekten ?ok yanl?? yap?yor...Bug?n Barcelona,Real Madrid, Chealse vb... tak?mlar art?k zaten y?ld?z oyuncuyu alabiliyolar...Ama en fazla yat?r?m? da gen? yeti?tirmeye harc?yolar....??nk? 10 ya??nda al?rsa en az ?zerinede 8 senelik kendi e?itimlerini veririm diyor...Olursa kendim olmazsada kiralar?m diyor...

Bizde gen? yeti?tirmeye verilen ?nem en son kalem malesef malesef....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X