Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Antalyaspor - BE??KTA? JK Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Necip Schuster d?nemi de b?yleydi. Daha sonra sa?ma sapan hocalarla ge?irdi?imiz d?nemlerde ?zg?venini kaybetti. ?enol Hoca n?n en iyi yapt??? ?ey de bir futbolcuya ?zg?venini geri kazand?rmak zaten. Pas atmay? ??retmekten ?ok ona kendine g?venmeyi ??retti bence.
    Dogru zaman, dogru bolge, dogru rakip, dogru oyuncu.
    Ozaman verim aliyorsun oyuncudan. Bunu iyi yapiyor gunes.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aynen ?yle abi. Adam tam bir m?hendis zihniyetinde. Optimum sonu? i?in her ?eyi d???n?yor.
    Ben tore ve sosa da oynamayacaklari duzeyde bi sorun oldugunu dusunmuyorum onur. Ole solim sana

Sosa sakat abi bence ke?ke satsayd?k diyorum ben pi?man oldum. Ama T?re toparlayacakt?r. Zaten toparlamas? da ?ok ?nemli. Tak?m?n en ?nemli silah?n?n art?k devreye girmesi laz?m.

Yorum Yap

Necip'in b?yle oynamaya devam edece?ini d???n?rsek iyi ki Ozan'? almam???z diyesi geliyor insan?n

Yorum Yap

Necip i?in neler yaz?lm??, r?yamda g?rsem inanmazd?m. Bi ?enol hoca nelere kadirmi?

Yorum Yap

Tepki oylar? Mustafa'ya gitmi?, karars?zlar belirleyici olacak

Yorum Yap

Necip'i se?tim..kat etti?i a?ama ?ok farkl?..Atiba gene iyiydi..v?cut ?al?mlar?n? fena yapm?yor..gayet iyi..ama abartmamal? ve riskli b?lgede ?ok emin olmadan yapmamal?..bu tak?m?n ?ok ma?? bu skorlar ile bitmeli..??nk? bu oyunu ortaya koyuyoruz..biraz disiplin ile biraz ego t?rp?s? ile k?r?lma anlar?n? aleyhimize de?il lehimize ?eviririz..zaten oyuna bak?nca pozisyonlara bak?nca olmas? gereken bu..epey bir yol kat ettik ama hala daha, ma?? kendi hatalar?m?z ile rakibin lehine ?evirebiliriz durumu ya??yoruz..bu da olmamal?..rakip son darbeyi bekler bir durumdayken ona sun'i teneff?s yapamay?z..bunu yerle?tirdi?imiz an ?ok b?y?k bir sorunu a?m?? olaca??z..bu sonu?lara ula?acak ?ok ma??m?z? ge?mi?te hep zora sokuyorduk..art?k bu kabustan kurtulmak ?zereyiz..ama biraz daha var..skoru iki yapacakken haybeden beraberli?e d??memek gerek..ma? anlardan ibaret..o anlar? do?ru de?erlendirirsek ma? bizimdir..yanl?? de?erlendirir isek her ?ey olabilir..

Eme?ine y?re?ine sa?l?k t?m tak?m?n..daha da iyisi var ?st?m?zde..onu da bekliyoruz..

Yorum Yap

Ma??n adam? kesinlikle necip. yapt?klar? kadar, denedi?i ara paslar? etkili oldu bu karar?mda. Bu tak?mda sosa iyi bi yedek olmal? ??nk? son ma?larda ?ok k?t?yd?. ayr?ca 1 aya kadar veli ile tolgay'?n da gelece?ini d???n?rsek ilk 11 tahmin etmek papatya fallar?na kal?r.

Yorum Yap

''ozan?n necip' ten ne art?s? var,hatta necip kuvvet,h?z,tecr?be olarak daha ilerde tek eksi?i ?zg?veni'' dedi?imde
                abi ironimi yap?yorsun denmi?ti.ayn? ?eyleri ismail,pektemek i?inde s?ylemi?tim.???+ ?st?ne para verilip ozan isteniyordu.
                ?imdi top necip-iso ya geldi?inde kendi ?ocu?um gibi heyecanlan?p, yapt?klar?ndan gururlan?yorum.Te?ekk?rler necip,iso

Yorum Yap

Bunu yazaca??m? hi? d???nmezdim. Bu adamdan bi?ey olmaz falan diyordum ama utand?rd? bizi Necip...

Hep b?yle devam et...Biz utanmaya raz?y?z...Umar?m 1-2 ma?l?k bir performans de?ildir bu...Devam? gelir...

Ben sonu?lara bakmadan Necip'e verdim...Bu kadar y?ksek oran ald???n? g?r?nce ?ok ?a??rd?m...

Yorum Yap

Umar?m bir g?n ?so ve Pektemek aras?nda ge?er oylama sonu?lar?...

Yorum Yap

vaayyy bee ma??n adam?nda Necip 2.

Yorum Yap

Aynen ?yle abi. Adam tam bir m?hendis zihniyetinde. Optimum sonu? i?in her ?eyi d???n?yor.
                        Ben tore ve sosa da oynamayacaklari duzeyde bi sorun oldugunu dusunmuyorum onur. Ole solim sana

Sosa sakat abi bence ke?ke satsayd?k diyorum ben pi?man oldum. Ama T?re toparlayacakt?r. Zaten toparlamas? da ?ok ?nemli. Tak?m?n en ?nemli silah?n?n art?k devreye girmesi laz?m.
                        Sosa sana 19-30 haftalarda inanilmaz lazim olacak. Bi dur.
                        Su anda da aliyoruz verim. Ibb maci misal.

Yorum Yap

Ulan Necip'e bile oy verebiliyoruz, Ma?allah!

Yorum Yap

Atiba-Necip bir ka? tane goll?k pozisyonda yapt??? kritik hamleler ile Rhodolfo
                            Devam?nda geriye kalan t?m 11

Yorum Yap

Bunu yazaca??m? d???nmezdim ama necip. ?lk 11 oyuncusu Sosa de?il Necip olmal? bu d?nem bence.

Yorum Yap

Kesinlikle Necip. Bu performans?yla ?ne ge?ti?imiz zorlu ma?larda oyuna girmesi gereken ilk ki?idir benim g?z?mde. Top kapma kabiliyeti bize ?ok ani h?cum yapt?r?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X