Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Haz?rl?k Ma?? | Fransa-?ngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haz?rl?k Ma?? | Fransa-?ngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

Futbola hasret kald?k, izleyelim

Fransa manyak jenerasyon yakalad? yaln?z.

Ma? oldu?unu bilmiyordum, ba?l??? g?r?r g?rmez ma?? a?t?m ve gole yeti?tim [MENTION=25551]Halil Umut Eyaz[/MENTION]

Yorum Yap

Faydal? oldu ba?l?k te?ekk?rler

SM-A710F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Tottenham ne top?ular kazand?r?yor d?nyaya ya. Kane kaptan bile olmu? att? gol?n? de. ?lk bizim ma?ta d?nya pazar?na ??kt? Tolga'ya 25-30 m de solla atm??t?

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tottenham ne top?ular kazand?r?yor d?nyaya ya. Kane kaptan bile olmu? att? gol?n? de. ?lk bizim ma?ta d?nya pazar?na ??kt? Tolga'ya 25-30 m de solla atm??t?
          Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.
            Oynuyordu ama ?ok az abi zaten ya?? da epey k???kt?. ?u an belki de d?nyan?n en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin b?yle fizikli sert ?ngiliz top?ular?n? diye d???n?yorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penalt?dan att??? golle skor. Varane k?rm?z? yedi.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Oynuyordu ama ?ok az abi zaten ya?? da epey k???kt?. ?u an belki de d?nyan?n en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin b?yle fizikli sert ?ngiliz top?ular?n? diye d???n?yorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penalt?dan att??? golle skor. Varane k?rm?z? yedi.
              Yok ben cok begenmiorum bunu. Iyi adam tabide. Biseyler eksik gelio.

Yorum Yap

Komple forvet tan?m?na en ?ok uyan oyuncu san?r?m Kane D?nya'da...
                Bir de h?zl? olsayd? p????f

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X