Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Serefsiz liver beter ol😀

Yorum Yap

Sahaya giren eleman kesin kaleciyi d?vmeye gidiyordu.Ke?ke yeti?ebilseydi

Yorum Yap

Ben bu kadar mal bir kaleci g?rmedim.

Yorum Yap

d?nyan?n gelmi? ge?mi? en winner ve b?y?k tak?m? (biz hari? ) respect..

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Avrupanin 2 buyuk kupasida bu sene madrid sehrine gitti.

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?u pozisyon her ma? 10 defa oluyor ?anss?z biz durumdu ters d??t? faul ama hepsi o kadar. Kafaya ??kt? da dirsek att? sanki adam
              Abi ?ok iyi kalpli d???n?yorsun bana kimse ramosun istemeden o faulu yapt???na inand?ramaz kasten ve bilerek salah ? bitirdi o eli araya alma d??ene kadar b?rakmama ve ?st?ne ?stl?k elin ?st?ne d??me hepsi bilin?li belki adam d?nya kupas?nda da olamicak ay?pt?r yeminle ...

Yorum Yap

Juvenin elinden son anda kurtul, M?nih tek kale oynad??? ma?ta yine ?ans?na kurtul, Liverpool 'un en iyi oyuncusu sakatlans?n ama ona ra?men adamlar beraberli?i bulsun gel g?rki kaleci ma?? hediye etsin. Arkada? ne u?ursuz bir d?nem bu b?yle... Ah Roma ah manolas o gol? atmayacakt?n. G?r?rd?m ben o zaman realin artisti?ini...

Yorum Yap

?u hatalar? kolombiya liginde bir kaleci yapsa, stat ??k??? hakk?n rahmetine kavu?ur.
                  ??te real bal?..

Yorum Yap

Lyon ma?? Fabri, atamad??? ?al?m 7 penalt?dan 1 tane bile kurtaramamas? bizi kupadan etmi?ti ama ondan iyisini bulamay?z bknz. Boyko

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      S?per Kupadan sonra 3 kupan?n tamam? o ?ehirde olacak

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bazi takimlar vardir sansda herzaman yanlarinda olur basarili olsun olmasin iyi oynasin oynamasinlar.
                        Real madrid de oyle bir takim turkiye de de gs ayni sans var bi sekilde is finale geldiginse aliyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        21 y?z y?lda realin tek kaybetti?i finalde gs ye kar?? zaten [emoji23]

Yorum Yap

PSG juve bayern liverpool bu kadar? ?ans de?il bence

Yorum Yap

Aslı Erdin? Aky?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Juvenin elinden son anda kurtul, M?nih tek kale oynad??? ma?ta yine ?ans?na kurtul, Liverpool 'un en iyi oyuncusu sakatlans?n ama ona ra?men adamlar beraberli?i bulsun gel g?rki kaleci ma?? hediye etsin. Arkada? ne u?ursuz bir d?nem bu b?yle... Ah Roma ah manolas o gol? atmayacakt?n. G?r?rd?m ben o zaman realin artisti?ini...
                            Hahahahahaha. PSG, Juventus ve Bayern'i ayn? sezonda eleyip kupay? alan tak?ma sayg? duyacaks?n?z. ??nk? d?nyan?n gelmi? ge?mi? en iyi tak?m?.

Yorum Yap

Mignolet ?ok mu k?t? durumda form olarak ya da sakat falan m?? ?u Karius'u inan?n ?ok az duydum ve ilk kez bug?n izledim. Adam ka? metreden ?zerine gelen topu i?eri ald? resmen. S?kt? art?k ?u Madrid'in s?rekli ?L'yi almas?. ?zellikle Ramos'a tahamm?l?m kalmad?.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                S?per Kupadan sonra 3 kupan?n tamam? o ?ehirde olacak

+ Euroleague

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X