Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Solumla Vurdum Baba!

Solumla Vurdum Baba!

Bu Bir Forza Beşiktaş Hikayesidir.

http://forzabesiktas.com/solumlavurd...l#.U7NA8vl_sbA
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Okumaya gittim "Rezerve" demistim... Döndum:

Bu saatte bu paylasilir mi? :/ Olmayan uykunun zayi oldugu andir. Beyaz acan gulden sonra icim titredi... Besiktasliligimla su zor gunlere inat gurur duydum. Yazarinin yuregine saglik.

Yazinin son satirina atfen:

BEYAAAAZZZZ!..

Muptezel Jk | Valar Morghulis
    Konu Ozge Yilmaz tarafından (02 Temmuz 2014 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir.

Tüylerim diken diken oldu iyiki Beşiktaşlıyım be.
    Ölümüne BEYAZZZZ

Şu saatte yapılacak iş değil FK,cidden değil..

Kim yazdıysa,niye yazdıysa ve neden paylaşma ihtiyacı hissettiyse bilmiyorum ama,her bir sebep için Allah razı olsun..
    Yemin ediyorum tüyler diken,gözlerim ağlamaklı okudum.
    Şu acı klarneti de kattınız ya işin içine,samimi söylüyorum bel altı oldu bu.
    Ya da tam bel üstü,sol yanıma vurdu.
    Hem de soluyla.

Eyvallah gerçekten.

Solumla Vurdum Baba!

..
    Konu Kutay Büyükyıldız tarafından (05 Haziran 2017 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.

efsaneyi tekrar forzaya koyanların eline koluna sağlık, herkesin okuması lazım..
    solumla vurdum solumla

beyaz ulan beyaz sonuna kadar, işyerinde millet deli gibi bakıyo

yazanın ellerine kollarına kalemine saglık çok duygulandım teşekkürler.

Bir kez daha paylaşılmış Abiler, kardeşler bunu yazan benim. 6 seneden fazla, neredeyse 7 sene oldu bunu yazalı, o yüzdendir tarih ve içinde geçen isimlerin hikaye oluşu. Yazıldığı dönemde 3-4 sene sonrasının hikayesiydi. Sık sık karşıma çıkıyor, benden çıktı, anonim oldu artık bu hikaye. Benden ve babamdan gerçekleri de taşıyor içinde, belki de bu yüzden etkiliyor insanları. Ancak çok şükür halen hayatta babam ve ben futbolcu olamadım Üzeridnen o kadar zaman geçmesine rağmen babama da okutamadım. Ben yazarken salya sümük sonlandırmıştım. Bana teşekkür edenlere, beni tebrik edenlere de bir şey diyemiyorum, aslolan aşkımız işte.

Neyse ben yine uzun uzun yazmaya başlamadan önce susayım.

Alıntı Mustafa Apaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kez daha paylaşılmış Abiler, kardeşler bunu yazan benim. 6 seneden fazla, neredeyse 7 sene oldu bunu yazalı, o yüzdendir tarih ve içinde geçen isimlerin hikaye oluşu. Yazıldığı dönemde 3-4 sene sonrasının hikayesiydi. Sık sık karşıma çıkıyor, benden çıktı, anonim oldu artık bu hikaye. Benden ve babamdan gerçekleri de taşıyor içinde, belki de bu yüzden etkiliyor insanları. Ancak çok şükür halen hayatta babam ve ben futbolcu olamadım Üzeridnen o kadar zaman geçmesine rağmen babama da okutamadım. Ben yazarken salya sümük sonlandırmıştım. Bana teşekkür edenlere, beni tebrik edenlere de bir şey diyemiyorum, aslolan aşkımız işte.

Neyse ben yine uzun uzun yazmaya başlamadan önce susayım.
    eline, kalemine sağlık... cok duygulandim tüyler diken diken...

sevgili kardeşim yüreğine kalemine sağlık pek güzel olmuş hikaye akat 92-93 sezonu gençlerbirliği maçı 4-1 bitmedi 3-1 bitmişti adminler de dikkat edip burayı değiştirirlerse bence daha iyi olur