Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

29 ya??nda futbolu b?rakt?.Sebebi futbol art?k ?ok s?k?c? olmaya ba?lad?..

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

29 ya??nda futbolu b?rakt?.Sebebi futbol art?k ?ok s?k?c? olmaya ba?lad?..

Bir d?nem ?ngiliz futbolunun ?nemli isimlerinden David Bentley ?ok bir kararla futbolu b?rakt?.

Arsenal altyap?s?nda yeti?tikten sonra bir ?ok tak?mda forma giyen, ?zellikle Blackburn ile m?thi? bir performans otaya koyan Bentley, bu ?ok karar?nda futbolun s?k?c? ve robotik hale gelmesinin etkili oldu?unu s?yledi. 7 kez ?ngiltere milli tak?m?n?n da formas?n? giyen Bentley, "Futbola ba?lad???mda ?ok zevk al?yordum ama ?imdi para ?ok daha fazla i?in i?ine girdi ve futbol olduk?a s?k?c? olmaya ba?lad?. y?l daha bu sekt?r?n i?inde olmak beni i?in bir se?enek olmaktan ??kt?" diye konu?tu.

29 ya??ndaki Bentley, kariyeri boyunca 7 farkl? tak?m?n formas?n? giymi?, Blackbun'den Tottenham'a yakla??k 20 milyon pounda transfer olarak dikkatleri ?ekmi?ti.

Kaynak : Lig TV

adam manyak ??kt? r?za baba.

Yorum Yap

Bence hakl?,futbol ger?ekten s?k?c? olmaya ba?lad?,Be?ikta? hastal???m olmasa takip etmezdim bende,Be?ikta? d???ndaki ma?lar? eskisi kadar izleyemiyorum.Ama o kadar para kazansayd?m futbolu zevkle oynard?m herhalde Bu adam futbol d???nda hangi i?i zevk alarak yapacakm?? ki

Yorum Yap

?una benziyor olay.

Yorum Yap

Teoman da m?zi?i b?rakm??t?,sonra vodafone'la m? bir firmayla "geri d?n?yor" reklam? d?nd?.
          Paras? azals?n,geri d?ner futbola

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Teoman da m?zi?i b?rakm??t?,sonra vodafone'la m? bir firmayla "geri d?n?yor" reklam? d?nd?.
            Paras? azals?n,geri d?ner futbola
            yaln?z ?ark?c?l??? 25 ya??nda da yapars?n 40 ya??nda da 55 ya??nda da. Bu adam 4-5 sene sonra futbola d?n?yorum dese hangi tak?m al?r.Hadi diyelim 3. 4. ligdeki bir tak?ma transfer oldu. ?imdiki kazand???yla k?yaslarsa ne kadar kazanabilir

son 8 g?n 13 saat 9 dakika!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X