Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Bilardo

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilardo

?ncelikle bir bilardo m?ptelas? ve profesyonel oyuncusu olarak daha ?nce de oldu?u gibi yeni forumda da bu konuyu a?mak bana kald?. ?zellikle forumda futbol sezonunun kapanmas? ile ayn? konulara yorum yap?lmas?ndan da f?rsat bulup benim d???mda ba?ka bilardo severler var ise bilgi al??veri?inde bulunabiliriz.

?nceki forumda Snooker merakl?s? arkada?lar ile sohbetimiz olmu?tu. Kendim pool bilardo (cepli bilardo disiplini) oyuncusuyum. Hobi olarak Snooker ve ?ok nadir de olsa ?erez olarak 3 bant oynuyorum. Konuyu a?mamda ki as?l sebep d?n kul?pler baz?nda Avrupa ?ampiyonu olduk. Bizim y?llardan beri kanayan yaram?z camia olarak bas?nda lay?k?yla yer alamad?k ve d?n de yine ayn?s? oldu. Ge?en sene Ferdi D?nya ?ampiyonas?nda baz? ma?lar? NtvSpor canl? yay?nlam??t? ve bu turnuvada Tayfun Ta?demir finalde kaybederek 2. olmu?tu. Bu sene ise Kul?pler Avrupa ?ampiyonas?ndan Trtspor ma?lar? yay?nlad?.

Demin de dedi?im gibi d?n kul?pler stat?s?nde Avrupa ?ampiyonu olduk, bu ?ampiyonlu?u getiren tak?m oyuncular?m?z Tayfun Ta?demir, Murat Naci ?oklu, Adnan Y?ksel ve L?tfi ?enet'tir, kendi ad?ma t?m oyuncular? buradan da tebrik ediyorum. Bir?ok farkl? ulustan insan?n ?n?nde ?stiklal Mar??m?z? okutmu? ve bayra??m?z? dalgaland?rm??lard?r. Bu arada ge?en sene Fransa'da ger?ekle?tirilen turnuvay? da biz kazanm??t?k ve bu sebeple bu sene ev sahibiydik.

Bir?ok ki?inin bilmedi?inden emin oldu?um ba?ka isimler de D?nya ?ampiyonluklar? kazand?rm??t?r ?lkemize.

- Hac? Arap Yaman (3 Bant D?nya Artistik Bilardo ?ampiyonu)
    - Serdar G?m?? (3 Bant D?nya Artistik Bilardo ?ampiyonu)
    - Eyl?l Kibaro?lu (Avrupa Bayanlar 9 Top ?ampiyonu)
    - Semih Sayg?ner'i yazmaya gerek yok art?k...

Bu arada Bah?elievler'de bir salonda her sene ?zel bir turnuva d?zenlenmektedir. Bu turnuvalara Torbj?rn Blomdahl, Daniel Sanchez ve Frederic Caudron ?a??r?l?p yar? finalden itibaren seri ba?? olarak handikapl? (kendi klasman?n?n alt?ndan rakiple e?le?meleri durumunda avans vererek) ma? yapm??lard?r. Bu sene de turnuvaya Dick Jaspers kat?lacakt?r. ?zlemek isteyen arkada?lara salonun ad?n? ?zelden yazabilirim.
    En son düzenleyen Tolga Dalk?l??; 13-06-2014, 02:35.

Salon Max mi ?

Turnuva ne zaman, tarih belli mi ?

Yorum Yap

bilardo dediniz de son zamanlarda kendimi ?u oyuna fena kapt?rd?m

http://www.miniclip.com/games/8-ball...ayer/tr/#t-n-C

son 13 g?n 7 saat 45 dakika!

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Salon Max mi ?

Turnuva ne zaman, tarih belli mi ?
        evet karde?im, turnuva ba?lad? asl?nda.. ?u an ilk tur oynan?yor ve bitme a?amas?nda.. D?n finaller i?in konu?tuk salon sahibi ile, 1 Temmuz d???n?l?yor. Ramazan Ay?na denk gelse nas?l olur falan bunlar? tart??t?k kar??l?kl?. Haziran'?n 3. haftas? da olabilir. Sonu?ta Tayfun Ta?demir, Murat Naci, Jaspers'?n ajandas?na uymas? gerek belirlenecek tarihin. Tarih netle?ti?inde buradan bilgi veririm muhakkak.

Bu arada Max'?n oyuncusuyum, buradan bu salonu bilene rastlayaca??m? d???nmemi?tim, ?a??rd?m..

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Cep telefonundan oynam??t?m san?r?m bu oyunu.. pc'de, ps3'de hustle kings de dahil bir ?ok bilardo oyunu oynam??,test etmi? biriyim ancak hi?biri sarmad?. Bu y?zden sanal ortamda oynam?yorum bilardo oyunu..

Yorum Yap

Aslı Tolga Dalk?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            evet karde?im, turnuva ba?lad? asl?nda.. ?u an ilk tur oynan?yor ve bitme a?amas?nda.. D?n finaller i?in konu?tuk salon sahibi ile, 1 Temmuz d???n?l?yor. Ramazan Ay?na denk gelse nas?l olur falan bunlar? tart??t?k kar??l?kl?. Haziran'?n 3. haftas? da olabilir. Sonu?ta Tayfun Ta?demir, Murat Naci, Jaspers'?n ajandas?na uymas? gerek belirlenecek tarihin. Tarih netle?ti?inde buradan bilgi veririm muhakkak.

Bu arada Max'?n oyuncusuyum, buradan bu salonu bilene rastlayaca??m? d???nmemi?tim, ?a??rd?m..
            ?ok s?k olmasa da ara s?ra u?ruyoruz, 1-2 sene ?ncesine kadar ?ok merakl?yd?m bilardoya, son zamanlarda biraz uzak kald?m. Bahsetti?in oyuncular?n netten ?ok ma??n? seyretmi?li?im var, canl? izlemek keyifli olacak.

Bilgiler i?in te?ekk?rler.

Yorum Yap

?ok s?k olmasa da ara s?ra u?ruyoruz, 1-2 sene ?ncesine kadar ?ok merakl?yd?m bilardoya, son zamanlarda biraz uzak kald?m. Bahsetti?in oyuncular?n netten ?ok ma??n? seyretmi?li?im var, canl? izlemek keyifli olacak.

Rica ederim..

A??ld???ndan beri yani 2002'den beri orada oynuyorum. Camiadan tan?d???m ki?iler a?t? oray?, sonras?nda bir arkada??m hisselerin b?y?k pay?n? ald?. Tayfun Ta?demir de salonun di?er orta?? 1.5 senedir. ?yi Be?ikta?'l?d?r Tayfun A?abey.. Yurtd???nda olmad??? zamanlarda s?rekli orada olur..

Ben de k???n haftada 3-4 g?n, yaz?n haftada 1-2 g?n oraday?m antrenman yapmak i?in. Rahats?z Be?ikta?'l? kim dersen beni g?sterirler Beklerim..

Yorum Yap

Yorum Yap

venom du san?r?m bu arkada?.. cepten giriyorum videoyu tam izleyemedim. yaln?z bunun yapt?klar?n? denemeye gerek yok, o derece u?larda bir arkada?.. Allah bilir oyun kurgusunda ba?ar?s?z biridir, bilmiyorum ama trickshot disiplininde efsane adam...

Yorum Yap

Bahcelievler derken istanbul mu ?

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Fahri Capci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bahcelievler derken istanbul mu ?

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                      evet ?stanbul..

Yorum Yap

final tarihleri netle?ti Cafer, 1-2-3 Temmuz'da yap?lacak.

Yorum Yap

bendede ayn? durum var ramazan abi 30.seviyeye geldim 3-4 haftada

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X