Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yetenekli oyuncu seviyoruz biz. Kerim O?uzhan daha az katk? veriyorlar olcaydan ama ?ok yetenekli oyuncular olduklar? i?in, ayaklar?na top yak??t??? i?in olcaya gelen ele?tiriler bu oyunculara gelmiyor. Olcay yetenekli de?il, top aya??na yak??m?yor ve asla ve asla ?ampiyonlar Ligi'nde iyi oynayamaz. Taraftar bunun bilincinde. Karekter olarak Be?ikta?a yak???yor ama futbolcu olarak maalesef yak??m?yor ?stelik 10 numara giyiyor o da var yani.

Yorum Yap

Bu numara tak?nt?s? nedir abi anlamad?m ben ya. Olcay yetersiz form durumu berbat bunda hemfikiriz. Peki 5 numara giyseydi bu formuyla oynamas?n? kabulmu edecektik?

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Son ma?ta ?ok k?t?yd?n be orta??m.
        ?n?allah toparlars?n, yak??m?yor.
        Farkl? sebepler olsa da bu sebepler hep vard?.

Yorum Yap

Adams?n

Yorum Yap

Ba?larlar gene 1 golle her ?eyi unutturdu diye. Yanl?? yapt?n bug?nde rezil oynamal?yd?n.

Yorum Yap

Bugun gol atmis olman hicbir sey ifade etmiyor benim icin, halen bu takimin topcusu oldugunu dusunmuyorum.

Yorum Yap

K?t? falan oynuyor yinede 22 ma? 7 gol yapm??. ?lgin? bi adams?n hac?

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bugun gol atmis olman hicbir sey ifade etmiyor benim icin, halen bu takimin topcusu oldugunu dusunmuyorum.
                  +1903

Yorum Yap

kanattan topu s?r?p 2 pozisyonda da i?eriye topu nas?l kesemedin ya..kesebilsen en az?ndan 1'i gol olurdu

Yorum Yap

Bugun gol atman hi? bi?ey ifade etmiyor atmasanda bu tak?m?n top?ususun 'bence'

Yorum Yap

Adam me?erse ka? ma?t?r sa? beke al??maya ?al???yormu? sonunda defans?n sa??nda da oynam?? oldu.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Uzun zamandan sonra en iyi ma??n? ??kard?n, derbide de b?yle devam et! Te?ekk?rler gol?n ve futbolun i?in.

Yorum Yap

?ok iyi ma? ??kard?n ama bana penalt? pek inand?r?c? gelmedi, bu kadar kendini kolay b?rak?p faul/penalt? beklemen ho?uma gitmiyor.

Yorum Yap

Adam resmen tak?m?n birle?tirici g?c?. Twitterdak hali ma? sonu ve tak?m otob?s? tav?rlar? g?steriyor ki S?f?r ego ile herkesi mutlu etmeye ?al??an g?zel bi adam. Penalt?daki d?????n? sana yak??t?ramad?m onun d???nda forman?n hakk?n? vermek i?in ?ok ?al??t???n? kendi ad?ma g?r?yorum. Eme?in tak?m i?in ?ok de?erli. Sen istersen milleti ate?lersen tak?m? pe?ine tak?p yar? finale ??kart?rs?n inan?yorum

Yorum Yap

Cezasahas?na girse iyi futbolcu asl?nda...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X