Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?kinci Yar?da inan?lmaz bi d????? var gol ve asist konusundada cabuk toparlar umar?m.

Yorum Yap

Nerdesin be!
      Tamam savunmay? g?zel yap?yorsun arada i?e katet bo?ver ?izgiden bindirmeyi T?re yap?yor onu zaten gizli forvetsin sen!

Yorum Yap

West Ham United ilgileniyormu? san?r?m , iyi para verirlerse karde? pay?nda ki Sezai gibi d???n?yorum bu smiley de seziye benzio lan ?imdi farkettim
        En son düzenleyen Ersan Demir; 07-03-2015, 03:42.

Yorum Yap

Aslı Ersan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          West Ham United ilgileniyormu? san?r?m , iyi para verirlerse karde? pay?nda ki Sezai gibi d???n?yorum bu smiley de seziye benzio lan ?imdi farkettim
          M?mk?n de?il bence. Olcay de?il Be?ikta?, ligde ilk 6-7 tak?mda bile oynayamaz da medyada inan?lmaz bir ?vg? var kendisine. Zaman?nda Toraman'? da ?yle ?v?yorlard?, g?rd?k sonra

Yorum Yap

Ben Olcay'? ?ok severim bilen bilir, mant?kl? ele?tiriye de her zaman kabul?md?r oturur konu?uruz da,

?tin k???na sokmay?n art?k.

S?rf sorumluluk ald??? i?in top kay?plar? g?ze bat?yor, T?re-Ba sahada yoktu d?n tek y?klenen Olcay idi, 2 pozisyonu da hakemin sa?ma sapan el karar? ile kesildi. O pozisyonlardan da bir ?ey ??kar m? ??kmaz m? bilemem ama yine girdi yani tehlike b?lgesine.

Her seferinde Cicinho bindirdi, her seferinde ?n?nde kald? Olcay,

Frei girince o kanat yine otoban oldu. Olcay sa?a ge?ti ??nk?.

Pres kuvveti, ko?mas? de?il yapt??? verimli pres bile sahada tak?m? bazen diri tutmaya yetiyor.

Her ?ey gol-asist olabilir bir kanat oyuncusu i?in eyvallah, o zaman ge?ti?imiz 2 sezon yapt???n?z ele?tirileri de bir ?ekilde temizleyin.

Olcay gol yollar?nda formsuzdur, hangi oyuncu formda bilmiyorum da, yorgunluk g?stermeyen iki adamdan biri Atiba ile beraber.

Yorum Yap

Dikkatimi ?eken en b?y?k ?zelli?i dk 85 te bile deli gibi pres yap?yo kaleciye d?nen topa bile ko?uyo bu ?zelli?ini ?ok seviyorum.

Yorum Yap

?u forma numaras?n? de?i?tir yaa topa vuracak halin yok forma nomerosu 1o :S

Yorum Yap

Git selfie ?ektir,3l? ?ektir

Yorum Yap

top?u de?il !

Yorum Yap

K?f?r etmemek i?in kendimi tutuyorum ... Allah'?m sana s???n?yorum bizi kurtar ?u adamdan ..

Yorum Yap

Her sene ligin ikinci devrelerinde adam kay?p, ?nceden tek t?k pozisyonlara girerdi art?k sadece oyunu bozuyor. M?mk?nse Pektemek oynas?n hatta orada Motta oynas?n ama ?u adam bir s?re kesin yesin.

Yorum Yap

Her mac sonrasi buraya gelip yaziyorum, yeter amk gazetesi. Senden kurtulacagimiz gunu iple cekiyorum. Suc seni her mac sonrasi tribune cagirip goklere cikarn bizlerde ya ne diyim ....

Yorum Yap

sen allah?n seversen ?nce sa? sakal tra?? ol ondansonra hocadan bir m?ddet izin iste ne bileyim tatile felan git ama gelme

Yorum Yap

Her ma? Olcay gol atar diye bir umut bekliyoruz. Bari hoca bir ka? ma? kesse...
                              Kombine sahibi taraftar bile 1-2 ma? gelmiyor yoruluyor...

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

a?z?n dilin yokmu karde?im senin ? hocaya formsuzum beni oynatma de.kimse sana k?zmaz.tak?ma zarar veriyorsun b?yle yaparak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X